Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

TROCHĘ LUDU CHĘTNYCH NA SPOTA W TAKIM RAZIE ZARZĄD PROPONUJE DATĘ 3.11.11 Godz 19?JEST TROCHĘ CZASU DO ZASTANOWIENIA,LISTA CHĘTNYCH OTWARTA :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja moge tylko od poniedziałku do czwartku jak coś bo w piątek po południu zjeżdżam do siebie do domu.

Opublikowano
  • Autor

może być i czwartek

Opublikowano

ok to czwartek(3.11) godzina 19 na parkingu pod mc donaldem tak?

Opublikowano

wsio ryba, jak się wezmę za zrobienie pracy do szkoły wcześniej niż w czwartek to wpadnę :)

Pietrek jak mniejwięcej cenowo wychodzi różnica sklep na 3maja-Oscar ?

Opublikowano
  • Autor

wsio ryba, jak się wezmę za zrobienie pracy do szkoły wcześniej niż w czwartek to wpadnę :)

Pietrek jak mniejwięcej cenowo wychodzi różnica sklep na 3maja-Oscar ?

Nie obiecuj tylko zrobisz i wpadniesz :decayed: :decayed:

Karolek powiem Ci tak różnica cenowo wychodzi mniej więcej 10zł :polew:

a mamy wszystko na miejscu :wink4:

Opublikowano

a o czym dyskutujecie jeśli można wiedzieć?

Opublikowano

Akcja znicz mnie objęła :decayed: 300 i 8pkt

Opublikowano

Akcja znicz mnie objęła :decayed: 300 i 8pkt

Bandyta !! Morderca !! Ukamienować !! :decayed:

Ja jutro mam do ogarnięcia 2x200km do Lublina i nazad. Liczę, że się uda, CB na pokładzie więc może nie będzie tak źle :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 21:16_________________________________________________Może wpadnę jutro na spota ale nie jestem na 100% pewien

Opublikowano

Masz być, sprawe mam, zgadnij :decayed: [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:26_________________________________________________sorry panowie ale na 19 ni hoooja sie nie wyrobie

Opublikowano

ja dzisiaj będe to ile osob dzisiaj będzie?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za spota miło było nowego osobnika poznać , a i dzięki Przemek że wpadłeś :hi:

Karolito jak będziesz polerować coś zaczynał to daj cynka to podjadę ze swoimi 18" do Ciebie to wrzucimy i się chociaż chwilę nacieszysz jak ładnie by wyglądało :decayed: :decayed: :kox:

Opublikowano

ty może jeszcze nie wiesz, ale te felgi już są moje :gwizdanie: z moskalem dogadany jestem, wzamian za fele mam mu ropy do esy dać

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota miło było nowego osobnika poznać , a i dzięki Przemek że wpadłeś :hi:

Karolito jak będziesz polerować coś zaczynał to daj cynka to podjadę ze swoimi 18" do Ciebie to wrzucimy i się chociaż chwilę nacieszysz jak ładnie by wyglądało :decayed: :decayed: :kox:

:good:
Opublikowano
  • Autor

ty może jeszcze nie wiesz, ale te felgi już są moje :gwizdanie: z moskalem dogadany jestem, wzamian za fele mam mu ropy do esy dać

pozwolę Ci je tylko przymierzyć do auta co najwięcej synku :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kuźwa Przemas był a mnie nie było :wallbash: Wożę ten Twój ściągacz w bagażniku cały czas.

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa Przemas był a mnie nie było :wallbash: Wożę ten Twój ściągacz w bagażniku cały czas.

Wszyscy na Ciebie czekali , a Ty przefujarzyłeś sprawę :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

ty może jeszcze nie wiesz, ale te felgi już są moje :gwizdanie: z moskalem dogadany jestem, wzamian za fele mam mu ropy do esy dać

pozwolę Ci je tylko przymierzyć do auta co najwięcej synku :naughty: :naughty:

powiem Ci ze na Twoim miejscu nawet przymierzac bym nie chcial tych stalowek :kox::naughty::cool1:

Opublikowano
  • Autor

powiem Ci ze na Twoim miejscu nawet przymierzac bym nie chcial tych stalowek :kox::naughty: :cool1

jeszcze byś chciał przymierzyć różowe stalóweczki :naughty::decayed:

Opublikowano

powiem Ci ze na Twoim miejscu nawet przymierzac bym nie chcial tych stalowek :kox::naughty: :cool1

jeszcze byś chciał przymierzyć różowe stalóweczki :naughty::decayed:

wole czarne Landrynko :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.