Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

notlaufik :>

mi nie bardzo o 18 pasuje nie wiem o której z janek wrócę, jak coś milczar jak potrafisz ogarniać logi to ja mogę laptopa wziąć i będziem kombinować.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakoś tam próbowałem te logi robić wcześniej tylko, że brakowało mi baterii na dokończenie :kwasny: Jak będzie laptok i kabelek to damy radę :good: Mam nadzieję, że VAG-COM masz zarejestrowane bo mój nie chce przyjąć klucza :kwasny:

Mi 18 też nie pasuje, wolę zdecydowanie później tak ok 20

Opublikowano

Jakoś tam próbowałem te logi robić wcześniej tylko, że brakowało mi baterii na dokończenie :kwasny: Jak będzie laptok i kabelek to damy radę :good: Mam nadzieję, że VAG-COM masz zarejestrowane bo mój nie chce przyjąć klucza :kwasny:

że karwa co :kox: jakie zarejestrowane :polew: wezmę laptopa i blueconnecta i się będzie ogarniać. o 20 spoko będę

Opublikowano

serial wpisany z keygena, mojego nie chce przyjąć chociaż wcześniej spokojnie działał :kwasny:

Opublikowano

i co będzie ktoś o 20?

Opublikowano

Pany macie jakiegos dobrego blacharza ? wczoraj mi baba wyjechala i mam rozjebany caluteniki bok :wallbash: ;(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogry , nie chciałby którys przyjechac jutro o 5 rano do Leszna odebrać mnie z wesela ??? odwdziecze sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ogry , nie chciałby którys przyjechac jutro o 5 rano do Leszna odebrać mnie z wesela ??? odwdziecze sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wujas podjadę :good: kom

Opublikowano

Ogry , nie chciałby którys przyjechac jutro o 5 rano do Leszna odebrać mnie z wesela ??? odwdziecze sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wujas podjadę :good: kom

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

A może by my pospocili dzisiaj koło 20-21?

Opublikowano

panowie ktoś potrafi wymienić rozrząd??czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku :) i cena jaka :) i czy pompe wymieniać w afn bo czytam że jak jest dobra to nie ma po co bo jest u mnie na innym pasku

Opublikowano

panowie ktoś potrafi wymienić rozrząd??czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku :) i cena jaka :) i czy pompe wymieniać w afn bo czytam że jak jest dobra to nie ma po co bo jest u mnie na innym pasku

jak chcesz ogarnietego mechaniora to moge Ci polecić , ale to w Gołkowie/Piasecznie.

Ale naprawde warto

Opublikowano

panowie ktoś potrafi wymienić rozrząd??czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku :) i cena jaka :) i czy pompe wymieniać w afn bo czytam że jak jest dobra to nie ma po co bo jest u mnie na innym pasku

Tak pompa wodna nie jest napędzana paskiem rozrządu w AFN.To czy ją zmienić zależy od Ciebie.Ja bym zmienił bo jak Ci w trasie padnie to już niestety koniec jazdy

Opublikowano

spot o 19 ?

Żużla nie ma, Tańca z gwiazdami też nie, pogoda ładna, znaczy się możeta jajca przewietrzyć :kox:

Opublikowano
  • Autor

czy do warsztatu jechać i którego w grodzisku

mogę Ci dać namiar na grodzisk :good:

spot o 19 ?

Żużla nie ma, Tańca z gwiazdami też nie, pogoda ładna, znaczy się możeta jajca przewietrzyć :kox:

Disco dance jest :decayed:

Opublikowano

Żużla nie ma,

własnie ze jest , od 18:00 do 22:00 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To żeśmy se pospocili :polew: A mi by się przydało żeby ktoś ogarnięty (Wujas :mysli:) się ze mną przejechał i posłuchał co mi się z zawiasem dzieje.

Opublikowano

To żeśmy se pospocili :polew: A mi by się przydało żeby ktoś ogarnięty (Wujas :mysli:) się ze mną przejechał i posłuchał co mi się z zawiasem dzieje.

hahaha on kuźwa nie słyszał jak mu wahacze blache pod machą powyginały, dopiero jak mu pokazałem paluchem to zdziwko było :> [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 16:32_________________________________________________A tak poza tym to ty masz podłokietnik u siebie? :)

Opublikowano

Hmmm no to może ktoś inny :decayed: Podłokietnika nie mam ale jak Ty masz w niebieskim materiale to sobie zamontuje u siebie z chęcią :good:

Opublikowano

hahaha on kuźwa nie słyszał jak mu wahacze blache pod machą powyginały

To był jeden strzał , mogło mi umknąć :decayed:

Milczar , w tygodniu wieczorem mozemy sie przejechać.Zwalimy koło i sie zobaczy :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.