Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe właduj win xp 7 to lipa

jak duży dysk to na partycje

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe właduj win xp 7 to lipa

jak duży dysk to na partycje

zrób mi to bo ja pojecia nie mam

Opublikowano

hehe właduj win xp 7 to lipa

jak duży dysk to na partycje

jak nowy laptop to XP już nie będzie pasił, pierwsze to to że może nie być sterowników ( wielu producentów już na XP nie wydaje), a drugi problem może być ze sprzętem, zapewne w nowym laptopie wuja ma 4gb ramu a XP tego nie wykryje.

Będziesz chciał to możemy coś pokombinować w przyszłym tygodniu, może nie będzie potrzeba formatować wcale. Ściągałeś już coś z tego JDownloadera?

Opublikowano

ja mam 4gb ramu i wale 7 :seksiasty: xp rządzi, wykrywa 3 gb ale nie jestem grafikiem komputerowym, a kompa można zrobić podczas obrabiania kanapek w MD :wink4: strowniki masz na płycie czy masz ukrytą partycję i podziel sobie dysk bo w przypadku formata głównego dysku reszta pozostaje filmy foty i ....

Opublikowano

ja mam 4gb ramu i wale 7 :seksiasty: xp rządzi, wykrywa 3 gb ale nie jestem grafikiem komputerowym, a kompa można zrobić podczas obrabiania kanapek w MD :wink4: strowniki masz na płycie czy masz ukrytą partycję i podziel sobie dysk bo w przypadku formata głównego dysku reszta pozostaje filmy foty i ....

Troszkę bez sensu kupować nowego lapka i marnować go XPkiem, ale jak chcesz możemy zainstalować XP. Tylko jaki to model, bo trzeba sprawdzić czy sterowniki do XP będą.

Opublikowano

hehe kto co lubi mnie etka na win 7 nie chodzi i z vcds problem więc to też sprzyja XP :cool1:

Opublikowano

hehe kto co lubi mnie etka na win 7 nie chodzi i z vcds problem więc to też sprzyja XP :cool1:

Dlatego też śmigam na XP, ale wuja moskal z VAGa nie korzysta :decayed:

VCDSa masz :blink:

Opublikowano

chcesz sobie podpiąć

:tongue4:

z reszta każdy vag głupieje po 7

Opublikowano

loga turbulencji muszę zrobić bo chyba dziurku mam

Opublikowano

nie ma problema jak wiesz jak to ogarniać a jak nie to zerżniemy z forum :kox:

Opublikowano

póki co sesje będę miał,

a wuja jak będzie chciał, to się ustawimy w przyszłym tygodniu i mogę podziałać z tym jego laptopem, tylko niech napisze co to za model.

Opublikowano

niech nie pisze zrobimy to w ciemnio:)

Opublikowano

Góral ja się piszę na logi tak profilaktycznie bo muszę przeanalizować parę spraw. Błędów nie mam ale na logi prądu a lapie nie starcza :/

Co do XP to pociągnie 4GB a nawet więcej :gwizdanie: tylko musi to być XP Pro 64bit :decayed:

Opublikowano

np chyba że 64bit :)

Opublikowano

hehe pomyślimy nie ma sprawy poczytajcie jak te logi robić i bedziemy sie bawic

[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 19:30_________________________________________________kto dzis jest?? bo nie wiem czy zaczynać już alkoholizację czy nie. :cool1:

Opublikowano

Ja bede na 100% wiec nie pij :bicz3:

To jak Pany ? 19 ? Góral weź laptoka i kabelek to ogarniemy logi.

Opublikowano

Ja bede na 100% wiec nie pij :bicz3:

To jak Pany ? 19 ? Góral weź laptoka i kabelek to ogarniemy logi.

kur.. a ja już naszykowałem po kieliszku, kieliszki już rosą osiadły ach :slina: cieknie ;(

Opublikowano

Jednego możesz dziabnąć, do 19 wywietrzeje :decayed:

Opublikowano

mnie nie ma, spidłej jest :tongue4:

Opublikowano

siemka :) Nie wiecie może gdzie w Grodzisku można kupić opony używki, 225/40/18? Będe w najbliższym czasie w Grodzisku i chcialem sie zorientować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.