Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednego możesz dziabnąć, do 19 wywietrzeje :decayed:

hehe jest nas 2 hehehe dzwoń do mustiego czy będzie

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jadąc Królewską skręcasz na światłach w Orzeszkowej i po lewej stronie będziesz miał serwis opon (na przeciwko parkingu), zapytaj tam powinni mieć.

Galbierczyk Tomasz Serwis Ogumienia

05-825 Grodzisk Mazowiecki, Orzeszkowej 5

Tel.: 022 724 14 62[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 15:54_________________________________________________Musti będzie na pewno, kanapki szefa nie ominie :kox:

Opublikowano

jak się musti do 17 nie odezwie łoje sake :gwizdanie:

Opublikowano

jak się musti do 17 nie odezwie łoje sake :gwizdanie:

nie odezwie sie bo do 18:00 ma pokaz tańca w MDK (Milaówkowski Dom Kultury) :decayed:

Opublikowano

jak się musti do 17 nie odezwie łoje sake :gwizdanie:

nie odezwie sie bo do 18:00 ma pokaz tańca w MDK (Milaówkowski Dom Kultury) :decayed:

:polew: :polew: łokej

Opublikowano

Jadąc Królewską skręcasz na światłach w Orzeszkowej i po lewej stronie będziesz miał serwis opon (na przeciwko parkingu), zapytaj tam powinni mieć.

Galbierczyk Tomasz Serwis Ogumienia

05-825 Grodzisk Mazowiecki, Orzeszkowej 5

Tel.: 022 724 14 62[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 15:54_________________________________________________Musti będzie na pewno, kanapki szefa nie ominie :kox:

thx :good:

Opublikowano

jak się musti do 17 nie odezwie łoje sake :gwizdanie:

nie odezwie sie bo do 18:00 ma pokaz tańca w MDK (Milaówkowski Dom Kultury) :decayed:

:polew: :polew: łokej

sie nie śmiej , dzwonił do mnie wczoraj podjarany bo sam Augustyn Egurola (czy jakos tak) miał być i obserwować tych najlepszych :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moze mu sie trafi wakat choreografa w jukendęs :decayed:

Opublikowano

to chyba odwołamy dzis spota, bo musti chyba nie znajdzie dla nas dziś czasu :no: :no:

Opublikowano

dawaj Pane na kanapke i nie pierdziel farmazonow, Musti do szczescia nam nie potrzebny :gwizdanie:

Opublikowano

dawaj Pane na kanapke i nie pierdziel farmazonow, Musti do szczescia nam nie potrzebny :gwizdanie:

od tu się mylisz potrzebny, interes mam i musze się w końcu wywiązać, a Ty zawsze na ursynów możesz zawitać :decayed:

Opublikowano

Na ursynowie to jestem co 2 tygodnie bo na Szolc-Rogozińskiego mam szkole :naughty:

To co robimy ?

Opublikowano

Na ursynowie to jestem co 2 tygodnie bo na Szolc-Rogozińskiego mam szkole :naughty:

To co robimy ?

Musti pasuje więc i ja nie jadę.

Opublikowano

No to ide sobie piwo otworzyc, nie bede tak bezczynnie siedzial :drinks:

Do zobaczenia za tydzien :decayed:

Opublikowano

No to ide sobie piwo otworzyc, nie bede tak bezczynnie siedzial :drinks:

Do zobaczenia za tydzien :decayed:

i ja może :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Pany potrzebuje namiar na "opałówke" , moze komus rzuciło sie w okolicy WGM na jakis małych stacjach bańki 20/30l to byłbym wdzięczny.

no chyba ze ktoś ma chate ogrzewaną "opałem" to wogóle bajecznie by sie zrobiło :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pany potrzebuje namiar na "opałówke" , moze komus rzuciło sie w okolicy WGM na jakis małych stacjach bańki 20/30l to byłbym wdzięczny.

no chyba ze ktoś ma chate ogrzewaną "opałem" to wogóle bajecznie by sie zrobiło :kox: :kox: :kox: :kox:

do rydwanu śmierci potrzeba? :> spocimy coś jutro wieczorkiem ?

Opublikowano

do rydwanu śmierci potrzeba? :> spocimy coś jutro wieczorkiem ?

potrzeba , masz jakis namiar ??? mnie jutro nie ma , żużel jest o 19:30 :decayed: mozemy zrobić spota o 18:00

Opublikowano

Jak podjedziesz do Tesco w Milanówku to na przeciwko na ogrodzeniu wisi baner "olej opałowy, olej napędowy" czy jakoś tak. Jak chcesz to jak będę jutro jechał to spisze numer tel i Ci podam.

Opublikowano

Jak chcesz to jak będę jutro jechał to spisze numer tel i Ci podam.

bede zobowiązany :decayed:

Opublikowano

spocimy coś jutro wieczorkiem ?

Można by coś ogarnąć niech tylko Góral będzie bo muszę logi zrobić bo mi coś fura nie domaga :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.