Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wstepnie pasuje

moze jakies zdjecia by sie zrobilo jak bedzie ladna pogoda :naughty:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ma ktoś jakiś fajny szyld, plakat czy cuś związanego z motoryzacją, bo w garażu chciałem powiesić coś.

Opublikowano

Jak wszyscy będą mieli fury wypolerowane to można zrobić foty jakieś a potem pobiegniesz sobie do drukarni i niech Ci zrobią plakat z tego :good:

Opublikowano

obawiam się, że alkomat mi nie pozwoli przyjechać :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:02_________________________________________________

Panowie ma ktoś jakiś fajny szyld, plakat czy cuś związanego z motoryzacją, bo w garażu chciałem powiesić coś.

best%20car%20porn%20image%20ever.jpeg

:good: :good:

Opublikowano

A czy pan jaśnie hrabia moderator może na forum pierogami świecić :cool1:

... ale na ścianie ładnie by się prezentowało :>

Opublikowano

A czy pan jaśnie hrabia moderator może na forum pierogami świecić :cool1:

Mamusia mi od dziecka tłumaczyła : Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie :decayed:

Opublikowano

A czy pan jaśnie hrabia moderator może na forum pierogami świecić :cool1:

Zaiste :cool1::decayed:

Mamusia mi od dziecka tłumaczyła : Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie :decayed:

Dokładnie tak, Bracie.. .. z innej matki :decayed:

Opublikowano

obecny

Opublikowano

Jak wszyscy będą mieli fury wypolerowane to można zrobić foty jakieś

mi musisz zrobić konkretną sesje środka auta :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jest tam u Was jakaś prosta co by porównać Moskalowe i moje 2.7.

Ciekawi mnie różnica, a jak dotąd nigdy takiego porównania nie miałem okazji zrobić.

Opublikowano

Jest tam u Was jakaś prosta co by porównać Moskalowe i moje 2.7.

Ciekawi mnie różnica, a jak dotąd nigdy takiego porównania nie miałem okazji zrobić.

Czy ty jestes anormalny ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

100 kuni z hakiem różnicy i ten chce sie ścigać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jest tam u Was jakaś prosta co by porównać Moskalowe i moje 2.7.

Ciekawi mnie różnica, a jak dotąd nigdy takiego porównania nie miałem okazji zrobić.

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jest tam u Was jakaś prosta co by porównać Moskalowe i moje 2.7.

Ciekawi mnie różnica, a jak dotąd nigdy takiego porównania nie miałem okazji zrobić.

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gupi a nie j**any :decayed:

Opublikowano

Jest tam u Was jakaś prosta co by porównać Moskalowe i moje 2.7.

Ciekawi mnie różnica, a jak dotąd nigdy takiego porównania nie miałem okazji zrobić.

Czy ty jestes anormalny ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

100 kuni z hakiem różnicy i ten chce sie ścigać :polew: :polew: :polew: :polew:

Biorę się nawet z Lanosami, dla mnie kill to kill :) ale tu chciałem zobaczyć różnice.

W RS4 dużo później wstają turbawki niż w S4 i jak byśmy startowali z niskich obrotów mogłoby być ciekawie :)

Lag jest deko wk***iający, w S4 jak wypadałem z mojej wiejskiej drogi na arterię :) Grodzisk-Pruszków to mogłem wypaść przed auto nadjeżdzające i klepnąć gaz i było git, teraz przy takiej samej sytuacji nadjeżdżające auto albo hebluje na maxa, albo ląduje w d*pie. :confused4:

Opublikowano

Norbi a Ty bedziesz dzisiaj w Wawie wieczorem lub "na trasie"??

Opublikowano

Jest tam u Was jakaś prosta co by porównać Moskalowe i moje 2.7.

Ciekawi mnie różnica, a jak dotąd nigdy takiego porównania nie miałem okazji zrobić.

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gupi a nie j**any :decayed:

Co za mientkie pyty, zawsze musicie wygrywać do ch.uja?

[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 09:54_________________________________________________

Norbi a Ty bedziesz dzisiaj w Wawie wieczorem lub "na trasie"??

W sobote wieczorem to ja zawsze jestem na alko trasie :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 09:55_________________________________________________W niedziele możemy się spotować i łapać gdzieś.
Opublikowano

Co za mientkie pyty, zawsze musicie wygrywać do ch.uja?

no dobra , to moge sie ten jeden raz poświęcić i przegrać :decayed:

Opublikowano

ja tam się nie chce ścigać tylko podmienił jedną część :gwizdanie:

Opublikowano

Co za mientkie pyty, zawsze musicie wygrywać do ch.uja?

no dobra , to moge sie ten jeden raz poświęcić i przegrać :decayed:

a masz gdzie przegrywać w Grodzisku lub pod? :)[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 10:00_________________________________________________

ja tam się nie chce ścigać tylko podmienił jedną część :gwizdanie:

to napieraj do mnie na chatę, nawet najebany mogę coś podmienić :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Jest tam u Was jakaś prosta co by porównać Moskalowe i moje 2.7.

Ciekawi mnie różnica, a jak dotąd nigdy takiego porównania nie miałem okazji zrobić.

Jest prosta nawet wiem gdzie możemy podjechać w niedziele :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.