Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

orły potrzebuje kanału na 0,5h nie macie gdzieś ????

Napieraj do mnie, mam kanał.
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak sie udał spot tego 15.05?

Opublikowano
  • Autor

spoko było :)

nakręcamy niebawem kolejnego :hi:

Opublikowano

Napieraj do mnie, mam kanał.

Norbiak chce olej wymienić , pasiłoby jutro popołudniu 17:00-18:00 ???

Opublikowano

spoko było :)

nakręcamy niebawem kolejnego :hi:

jak w te niedziele to będę na 100% tym razem :decayed:

Opublikowano

ja tu juz będe patrzył kolejną date to też zajadę.

Opublikowano

W tą niedziele nie ma spota bo jest żużel w TV :cool1:

Opublikowano

W tą niedziele nie ma spota bo jest żużel w TV :cool1:

telewizor sobie przywieź

mnie tam pasuje w ta niedziele o ile pogoda pozwoli :wink4:

Opublikowano

Zwalimy się Moskalowi na głowę i tyle będzie z żużla :kox:[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 11:28_________________________________________________Pany poratowałby ktoś laptokiem i pomocą przy zrobieniu logów ? Kabelek + program mam i potrzebuje tylko laptoka i osobę, która ogarnia temat. Mój komp niestety ale nie jest w stanie dociągnąć na baterii do końca logów :kwasny:

Opublikowano

Pany poratowałby ktoś laptokiem i pomocą przy zrobieniu logów ? Kabelek + program mam i potrzebuje tylko laptoka i osobę, która ogarnia temat. Mój komp niestety ale nie jest w stanie dociągnąć na baterii do końca logów :kwasny:

Lapka mam ale logów nie potrafie zrobić

Opublikowano

Góral do tablicy !!

dobra jest mi kufa wstyd :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

w Łodzi byłem :kox:

Opublikowano

dobra jest mi kufa wstyd :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Żałuj za grzechy :bicz: :bicz3: :punish:

w Łodzi byłem :kox:

Czyli popłynąłeś, jak zwykle :drunk:

Opublikowano

dobra jest mi kufa wstyd :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Żałuj za grzechy :bicz: :bicz3: :punish:

w Łodzi byłem :kox:

Czyli popłynąłeś, jak zwykle :drunk:

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

NIEDZIELA SPOCIWO >?

Opublikowano

NIEDZIELA SPOCIWO >?

kufa wypadało by być zaległości uregulować :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

mnie nie ma - jest speedway

Pany tak z innej beczki. nie ogarnąłby mi ktoś kompa , notebooka ??? kupiłem poinstalowałem pare programów , pościągałem "kilka" filmów i strasznie/za***iście sie zamulił. nie wiem co z nim trzeba zrobić , podzielić dysk , sformatować - nie znam sie na tym. ogarnąłby ktoś za dobrą flache ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mnie nie ma - jest speedway

Pany tak z innej beczki. nie ogarnąłby mi ktoś kompa , notebooka ??? kupiłem poinstalowałem pare programów , pościągałem "kilka" filmów i strasznie/za***iście sie zamulił. nie wiem co z nim trzeba zrobić , podzielić dysk , sformatować - nie znam sie na tym. ogarnąłby ktoś za dobrą flache ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jaki system na nim masz? i jaki chcesz mieć. Co to za laptopix?

Ogląda się porniuchy na jakiś chińskich stronach to i komp się muli :decayed:

Opublikowano

[...] poinstalowałem pare programów [...]

Myślę, że to może być powodem zamulenia :) Zależy co instalowałeś.

Opublikowano

Jaki system na nim masz? i jaki chcesz mieć. Co to za laptopix?

Ogląda się porniuchy na jakiś chińskich stronach to i komp się muli :decayed:

Winde 7 , lapek ACER

Myślę, że to może być powodem zamulenia :) Zależy co instalowałeś.

instalowałem niezbedne programy : JDownloader itp :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.