Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co się rozdrabniać.. na okoliczne wsie ? :wink4:

jakie wsie ???

ja się pytam :chytry: :chytry: :chytry:

przecież to obrzeża warszawy a nie wsie :kox:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po co się rozdrabniać.. na okoliczne wsie ? :wink4:

jakie wsie ???

ja się pytam :chytry: :chytry: :chytry:

przecież to obrzeża warszawy a nie wsie :kox:

jaki obrzeza Warszawy ?? Stary ja teraz jestem w Sochaczewie i tu wszyscy mówia ze są z Warszawy :kox: :kox: :kox: :kox: Ceny tez Warszawskie a zadupie , że psy chójami wode pija ze stawu na rynku :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

to i może ja w piątek podjadę ja nie zapiję :embarrassed:

Opublikowano

kto dzisiaj bedzie ???

Opublikowano

kto dzisiaj bedzie ???

Bo szukamy ofiary..

Opublikowano

kto dzisiaj bedzie ???

ja póki co wczorajszy :kox:

Opublikowano

moze wpadne :naughty:

Opublikowano

ja również bym was odwiedzał jak spociki by były po za weekendem

Opublikowano

ja również bym was odwiedzał jak spociki by były po za weekendem

dawaj , zaraz startuje

Opublikowano

miło było poznać kolegów na spocie :hi:

Milczar mówiłeś, że u mnie wtryski słychać. Da się je jakoś sprawdzić w domowych warunkach (znaczy garażowych :wink4:).

Jak dojechałem do chałupy to już ich nie było słychać.. :mysli:

Opublikowano

mnie moskal od piatku od poludnia do niedzieli nie ma w grodzisku to tylko w tygodniu poza piatkiem moge

Opublikowano

miło było poznać kolegów na spocie :hi:

:hi:

Milczar mówiłeś, że u mnie wtryski słychać. Da się je jakoś sprawdzić w domowych warunkach (znaczy garażowych :wink4:).

Jak dojechałem do chałupy to już ich nie było słychać.. :mysli:

Chodzi jak moja gnojówka :kox: niestety ale nie pomogę bo się nie znam na tym :dontknow:

Opublikowano
  • Autor

miło było poznać kolegów na spocie :hi:

Milczar mówiłeś, że u mnie wtryski słychać. Da się je jakoś sprawdzić w domowych warunkach (znaczy garażowych :wink4:).

Jak dojechałem do chałupy to już ich nie było słychać.. :mysli:

pompki da się tylko przez kompa sprawdzić :cool1:

Opublikowano

miło było poznać kolegów na spocie :hi:

Milczar mówiłeś, że u mnie wtryski słychać. Da się je jakoś sprawdzić w domowych warunkach (znaczy garażowych :wink4:).

Jak dojechałem do chałupy to już ich nie było słychać.. :mysli:

pompki da się tylko przez kompa sprawdzić :cool1:

znaczy mam zrobić test vagiem?

Opublikowano
  • Autor

znaczy garażowych :wink4:).

Jak dojechałem do chałupy to już ich nie było słychać.. :mysli:

znaczy mam zrobić test vagiem?

mhm :wink4:

Opublikowano

nowe lampki już na miejscu :good: w sumie nic trudnego ale zeszło mi się pół dnia a nie dwie godziny jak ktoś pisał hehehe ale opłaciło się :kox:

Opublikowano

mam pytanko do was orientuje się ktoś może gdzie w grodzisku można dostać produkty liquid moly?

Opublikowano

nowe lampki już na miejscu :good: w sumie nic trudnego ale zeszło mi się pół dnia a nie dwie godziny jak ktoś pisał hehehe ale opłaciło się :kox:

zalezy od zdolnosci manualnych :wink4:

mam pytanko do was orientuje się ktoś może gdzie w grodzisku można dostać produkty liquid moly?

pisz do Tom77 - kurier 15pln

Opublikowano

a może sprzętu :) bo kombinacje alpejskie miałem hehehe

Opublikowano

wolał bym w grodzisku dostać od ręki bo nie lubie sie w przesylki bawić chyba ze juz w ostatecznosci[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 19:48_________________________________________________panowie powiedzicie mi jeszcze czym sie kierować przy kupnie uzywanego felunku mozna jakos na oko zobaczyc czy kolka sa proste i nie byly prostowane? bo w tym tygodniu sie wybieram po felunek bo wyczaiłem zadbany rs6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.