Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko :)

czy jak coś znajdę w mazowieckim to ktoś ze mną podjedzie na dokładne sprawdzenie b6 1.8t??

bo odnośnie silnika nie mam pojęcia na co zwracać uwagę im więcej osób tym lepiej :D tzn max3 żebyśmy sie pomieścili bez problemu :)

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

oczywiście butla po powrocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam pytanko :)

czy jak coś znajdę w mazowieckim to ktoś ze mną podjedzie na dokładne sprawdzenie b6 1.8t??

znajdz to pomyslimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooołłłłłłłkkkeeeeeejjjjj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby auto było leciutko przytarte to moskal ma znajomego lakiernika, którego można śmiało polecić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ok kurna mam juz furke na oku tylko pytanie czy w calosci pojdzie na kredyt czy zprzedam swoja furke ehh chyba jeszcze z ceny zejde to moze ktos sie zainteresuje :)

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

A tak nawiasem mowiac moj jest podrapany moze lakiernik go kupi?? :) dobra cene mam w zanadrzu :)

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Powiedzcie mi jeszcze co to za silnik 1.8t 163km??i czy jak ma 2rury to quattro czy nie??bo patrze na furke i niewiem o co chodzi zwykle 150 mialy i 190 hyba nie??ten co znalazlem ma 163 i wlasnie dwa wydechy hmmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj link do tego auta.

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze co to za silnik 1.8t 163km??i czy jak ma 2rury to quattro czy nie??bo patrze na furke i niewiem o co chodzi zwykle 150 mialy i 190 hyba nie??ten co znalazlem ma 163 i wlasnie dwa wydechy hmmm??

1.8T w B6 ma dwa kominy , co do silnikow to na forum jest wc**j info , szukaj :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie nie umiem jakoś nic znależć co bym nie wpisał to zwykle to samo się pokazuje :) może coś z kompem mam hehehe

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

to te 163 km są dobre??czy lepiej szukać 150??skrzynia jest 5 biegowa ale jak juz wczesniej pisałem raczej w trase nie będę jezdził

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

w wiki piszą że dopiero w b7 byl ten 163 więc co ??przełożył ktoś ?? :) czy po raz kolejny wiki daje dupencji :) napisali tez że mają oba 225 Nm przy 1950 obr./min to o co do husteczki tu chodzi :D 150 i 163 taki sam moment??

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Oferta - Audi A4 - WITAM!!!! OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY AUDI A4 Z SILNIKIEM BENZYNOWYM 1,8 O MOCY 163 KM, ŚWIEŻO SPROWADZONE ZE SZWAJCARII. AUTO JEST BEZW

felgi i kiera do wymiany te chromy na lusterkach jakoś mi jankes oklei napewno :) mam namiary na właściciela tego autka twierdzi że ma wszystkie rachunki wpisy w książke itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Panowie taki ruch w temacie, może zamiast pisać opierdolim w tygodniu bułe pod McD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za jeśli jeszcze będę miał czym przyjechać :)

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

w sumie to z buta mogę podbić to sobie bro siekne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo taa, ty może nie będziesz miał, moskala zepsuty, musti sprzedał, znaczy się milczar będziemy we dwóch :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moskal mustii ja buteleczke zrobimy w maczku na lepsze trawienie i sen?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie nie umiem jakoś nic znależć co bym nie wpisał to zwykle to samo się pokazuje :) może coś z kompem mam hehehe

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

to te 163 km są dobre??czy lepiej szukać 150??skrzynia jest 5 biegowa ale jak juz wczesniej pisałem raczej w trase nie będę jezdził

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

w wiki piszą że dopiero w b7 byl ten 163 więc co ??przełożył ktoś ?? :) czy po raz kolejny wiki daje dupencji :) napisali tez że mają oba 225 Nm przy 1950 obr./min to o co do husteczki tu chodzi :D 150 i 163 taki sam moment??

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Oferta - Audi A4 - WITAM!!!! OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY AUDI A4 Z SILNIKIEM BENZYNOWYM 1,8 O MOCY 163 KM, ŚWIEŻO SPROWADZONE ZE SZWAJCARII. AUTO JEST BEZW

felgi i kiera do wymiany te chromy na lusterkach jakoś mi jankes oklei napewno :) mam namiary na właściciela tego autka twierdzi że ma wszystkie rachunki wpisy w książke itp itd

Daruj sobie auta z Radomia !!!!!!!!!!!!!!

załatw VIN to Ci sprawdzę ale bez sensu i tak :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak to nie z komisu??a vin to wauzzz8e53a148707 :)

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

wyczytałem w autocentrum że każde b6 ma woofer to prawda??bo znajomy niema :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh sprzedałem furacza :/ ale jeszcze go zobaczymy nie raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh sprzedałem furacza :/ ale jeszcze go zobaczymy nie raz :)

gdzie poszedł pewnie nie daleko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...