Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
środa wieczór ?

Może być :wink4:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
środa wieczór ?

Może być :wink4:

mi też pasuje

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

hehehehehe dobre no to h*j niech tak zostanie :D

Bongod tak nawiasem mowiac to co Ty k**wa za artykuły czytasz ?? :kox: Co to za ekspert , ktory twierdzi ze 130KM w gnoju to duza moc ??? :decayed:

Moim skromnym nic nie znaczącym zdaniem do Twojego auta felga minimum 8J i kapec minimum 225. AMEN

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

środa wieczór ?

mozna tylko nie wiem czy sie z lampą wyrobie :grin:

---------- Post dopisany at 07:38 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ----------

et35 do b6 bedzie idealne chyba max mozna dac et28

Pamietajcie o tym , ze inaczej bedzie wygladac kolo 8J ET35 a inaczej np. 7J ET35 :wink:

spoko ja myslalem o 8J tyle co mam u siebie

Opublikowano

Ale 8j sie nie schowa w oponce 225 :) wiec moze 7.5 j 35et ? :)

Opublikowano
Ale 8j sie nie schowa w oponce 225 :) wiec moze 7.5 j 35et ? :)

Niee stary , teraz to juz szkoda zmieniać :wink: Turlaj sie na tym.

Opublikowano

no widziales jak się u mnie bongod sytuacja przedstawia ja chcialem mieć troche tego rantu to minimum dalem 235 jak chcesz zobaczyc jak na 8j na 225 bedzie to zobacz mustiego fele

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

chce ktos cos w srode sprawdzic? to moge vcdsa wziasc

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

tylko wczesniej dać znać

Opublikowano

OK ja też będę. ustawie sobie przypomnienie o spocie w telefonie bo mi wylatuje z głowy ciągle

Opublikowano
  • Autor
OK ja też będę. ustawie sobie przypomnienie o spocie w telefonie bo mi wylatuje z głowy ciągle

Mam nadzieję , że przyjedziesz bo dawno Cie nie było u Nas Panie Przemku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

no widziales jak się u mnie bongod sytuacja przedstawia ja chcialem mieć troche tego rantu to minimum dalem 235 jak chcesz zobaczyc jak na 8j na 225 bedzie to zobacz mustiego fele

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

chce ktos cos w srode sprawdzic? to moge vcdsa wziasc

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

tylko wczesniej dać znać

Bongod jak chcesz zobaczyć fele z 8J i kapciem 225/40/18 to przyjedź lookniesz sobie tylko szybko póki felgi jeszcze są :naughty:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Milczar , bongod i inni kto będzie w środę dopisywać się

Opublikowano
OK ja też będę. ustawie sobie przypomnienie o spocie w telefonie bo mi wylatuje z głowy ciągle

Mam nadzieję , że przyjedziesz bo dawno Cie nie było u Nas Panie Przemku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

no widziales jak się u mnie bongod sytuacja przedstawia ja chcialem mieć troche tego rantu to minimum dalem 235 jak chcesz zobaczyc jak na 8j na 225 bedzie to zobacz mustiego fele

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

chce ktos cos w srode sprawdzic? to moge vcdsa wziasc

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

tylko wczesniej dać znać

Bongod jak chcesz zobaczyć fele z 8J i kapciem 225/40/18 to przyjedź lookniesz sobie tylko szybko póki felgi jeszcze są :naughty:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Milczar , bongod i inni kto będzie w środę dopisywać się

Ja teraz jeżdżę na 8J i 225/40/18 więc można u mnie spojrzeć

Opublikowano

To cyknij fote :)

A widzial ktos jak wygladaja fele z szerokim rantem w b6??????

Bo mam do polapania z letniakami w dobrym stanie :)

Opublikowano

Panowie , po co wy sie tu przescigacie w tym jak co wyglada , prosze wejsc tutaj i wszystko bedzie jasne :wink:, do wyboru do koloru

Tyrestretch.com

Opublikowano

ja nie bede bo wiadukt zamknęli i nie da się jeździć

Opublikowano
ja nie bede bo wiadukt zamknęli i nie da się jeździć

wracalem przed chwila z Socho , kolejka od szlabanu az do Lay's :facepalm:

Bogu dziekuje , ze jezdze w druga strone

Opublikowano
ja nie bede bo wiadukt zamknęli i nie da się jeździć

wracalem przed chwila z Socho , kolejka od szlabanu az do Lay's :facepalm:

Bogu dziekuje , ze jezdze w druga strone

ja na szczęście naciskam magiczny guzik, robi się niebiesko i głośno i jakoś przelatuje. swoim to sobie nie wyobrażam tam jechać

Opublikowano

Jutro o 20?

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

jo , wpadam z mustaczem

Opublikowano
  • Autor
jo , wpadam z mustaczem

:good:

Opublikowano
  • Autor

Jutro kto jeszcze będzie ?

Opublikowano

To ja też wpadnę.

Zesłane z Galaktyki S2

Opublikowano
jo , wpadam z mustaczem

o patrz jakie się przyjaciele zdechłej kozy zrobili :decayed:

ty lepiej lampe rób :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.