Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam kaski :) a mam oponki letnie juz zamowione do moich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja Ci tylko tyle powiem że za dwa miesiące będziesz żałował

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam :) Najgorsze ze jak pogadalem na temat oleju bo chcialem na motula przejsc to powiedzieli ze jak zawsze byl castrol to moze mi motul wyplukac silnik i sie nieszczelnosci pojawia wiec d*pa blada wole nie ryzykowac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam :) Najgorsze ze jak pogadalem na temat oleju bo chcialem na motula przejsc to powiedzieli ze jak zawsze byl castrol to moze mi motul wyplukac silnik i sie nieszczelnosci pojawia wiec d*pa blada wole nie ryzykowac :/

haha kto ci takie bajki opowiadał większosc forumowiczow na motulu jeździ w tym i ja i jak do tej pory nic sie takiego nie wydarzylo a wczesniej przeszedłem z castrol edge i silnik teraz o wiele lepiej chodzi, no ja tez kiedys mialem dylemat zeby kupic 17 i dobrze wlasnie ze tego nie zrobilem bo bym teraz pewnie z 17 na sprzedaz sie bujał

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

squizzy ja chce tylko na tył dac dystans bo przod mozliwie wyglada ale wolal bym najpierw od kogos wziasc i załozyc zebym wiedzial jaki zamowic bo nie chce zrobic bledu i pozniej zeby lezaly albo obcieralo bo na tyle mam szerokosc troche nietypowa do a4 245

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

a tam to sprawe z paskiem rozwiazalem jak byly wilgotne dni albo deszcz musialo sie troszke wody dostawac i co jakis czas popiskiwal ale srodek do paskow wypierajacy wode pomogl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli ze jak zawsze byl castrol to moze mi motul wyplukac silnik

japierdole , stary zmień mechanika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecany od nas z forum odnosnie olei wiec? :) powiedzial ze motul ma wlasciwosci czyszczace czy cos takiego i ze moze costam wyplukac i bedzie klops :) wiec o co chodzi w koncu skoro na naszym forum polecani sa ludzie ktorzy sie nie znaja?? Nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci to napisał o tym oleju ? Bo ciekaw jestem. Patryk a co dziwnego jest w 245 ?

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies to popier.....ne :) pojezdze do nastepnej wymiany na tym podobno gownianym castrolu magnateku potem zobacze ......

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Takiej informacji udzielil mi wspolpracownik toma77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak mialbym kase to bym sie zastanawial a ze nie mam i nie przewiduje miec w najblizszej przyszlosci wiec nie mam problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bongod ty nie pierdziel tylko bierz fele bo warto :decayed:

zaraz bana ci wpierdole za pisanie w co 2 poscie tego samego , na czym bedziesz k**wa jezdzil jak dasz mu te MAM-y a mi eReSy ??? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Jakies to popier.....ne :) pojezdze do nastepnej wymiany na tym podobno gownianym castrolu magnateku potem zobacze ......

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Takiej informacji udzielil mi wspolpracownik toma77

moze maja MOTUL z lipnego zrodła i nie wiedza jak zrobic zebys nie kupił :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bongod ty nie pierdziel tylko bierz fele bo warto :decayed:

zaraz bana ci wpierdole za pisanie w co 2 poscie tego samego , na czym bedziesz k**wa jezdzil jak dasz mu te MAM-y a mi eReSy ??? :decayed:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Jakies to popier.....ne :) pojezdze do nastepnej wymiany na tym podobno gownianym castrolu magnateku potem zobacze ......

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Takiej informacji udzielil mi wspolpracownik toma77

moze maja MOTUL z lipnego zrodła i nie wiedza jak zrobic zebys nie kupił :grin::grin::grin:

nie ma czym jeździć chyba że eską jak zrobisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha dobre :D

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Musti wycieraczki potrzebuje bo mazanko mam cholerne :) na cito :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci to napisał o tym oleju ? Bo ciekaw jestem. Patryk a co dziwnego jest w 245 ?

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

bo przewaznie z forum kazdy pakowal 235 nie widzialem jeszcze 245 w b6 u kogos na forum nie wiem dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniamy u mnie manetke w czwartek przy gorzale browaze i grilu jak woda go nie zaleje?? :) pompke spryskow tez bym oblukal przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :) może bez manetki i pompeczki?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam klubowe ramki pod tablicę dopisać chce ktoś to przyjdą jedną paczką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę dopisuj i koszt jaki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę dopisuj i koszt jaki??

22zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...