Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Będę brak trochę gratow, ale to będzie bez różnicy bo i tak 5% zniżki, u zegarka w Warszawie miałem 8 zobaczymy może u niego wezmę, co bierzesz ?

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Nielsen Finesse, zestaw past Manzerny, Tenzi Truck i jeszcze coś do podsufitki, Fluffyego, jakieś aplikatory itp. Lancia trafia za tydzień do blacharza więc jak wróci musze się nią zająć a przy okazji i audi oberwie pastami.

Zesłane z Galaktyki T.A.B. 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z Nielsena podobno jest jakies fajny plyn do plastików , prawda to ? Gracjan nakurwia to litrami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk bierzesz kompa?bym sprawdzil ten sterownik swiatel czy jak to sie tam nazywa :) przy okazji moj potomek by sie frytaskow nazarl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba coś z nielsena, tylko muszę zerknąć :decayed: będę brał coś na bank tylku muszę zobaczyć czego mi brakuje po zeszłym sezonie ile past padów zostało na bank będę coś brał tylko troszkę czasu zajmie mi ustalenie czego i ile :decayed: Milczar jakby co to polerkę bierz moją, tylko pady swoje kupuj

---------- Post dopisany at 07:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ----------

A ja k**wa jeszcze nie zastartowałem dzisiaj bo przecież pokazywałeś mi swoją :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone :D Też zrobiłem przegląd gratów po poprzednim sezonie i trochę uzupełniłem braki. Zostało mi jeszcze kupić coś do tapicerki a dokładniej podsufitki i słupków. Problem jest tylko taki, że materiał to nie jest to samo co w audi tylko coś podobnego do alcantary ale z dłuższym włosiem.

Moskal, był wczoraj spot, wpadłem nawet na chwilę przejazdem się przywitać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której ? Przejezdzalem po 20 to nikogo nie było....

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slychajcie zlamala mi sie rurka bagnetu oczywiscie kupilem nowa ale ze starej wpadlo pare kawalkow do srodka przejmowac sie tym??znalazlem tylko cos o golfie ze ktos pisal ze luzik ale nie wiem jak w moim sprzecie :/

Wymienilem fele na 35 et i 7.5 j a mialem 38 i 7 niby to okolo 8mm roznicy a wizualnie szok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slychajcie zlamala mi sie rurka bagnetu oczywiscie kupilem nowa ale ze starej wpadlo pare kawalkow do srodka

moze Ci sie lekko przytkać smok , jak bedziesz mial kiedys wolne to wjedz na kanał , spusc olej , zdejmij miske i wyciagnij to. Godzinka roboty z wypiciem 2 bronkow w trakcie :wink:

Znajac zycie w misce znajdziesz jeszcze kilka "skarbów" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest przed smokiem jakas siateczka ze nie pusci dalej jakiegos gowna? :) miske itak planuje obejzec bo po plukance nie zdejmowalem a pewnie troche syfu juz tam siedzi tylko masakra ze sanki trzeba sciagac :)

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Nom te co pokazywalem wam na zdjeciu mialem sie wymienic z ziomkiem ale w rezultacie mam 2 komplety a ani grosza nie dolozylem hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest przed smokiem jakas siateczka

jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy ma ktoś namiot 4 osobowy pożyczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy ma ktoś namiot 4 osobowy pożyczyć ?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam namiot :) router radiowy potrzebuje bo mi sie wysypal ma ktos?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa moje ramki ja sie pytam!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bongod pożycz mi motor na dwa dni :wink:

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Chłopy ma ktoś namiot 4 osobowy pożyczyć ?

A na chooy 4 osobowy, toć Ty i Patryk w dwuosobowy spokojnie wejdziecie :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...