Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o ocenę dystansów z allegro.


lapawwa

Rekomendowane odpowiedzi

no jeśli chcesz to pchać pod radio bez wzmaka to lepiej jakieś coaxile dać a skoro nie chcesz sie bawić to nie ma co kombinować z 16 tyle że teraz pytanie czy warto wymieniać oryginalne chyba że Ci zaczeły charczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipton może przejedź sie na jakisz szrot i wydłub głośniki bez pierdzielenia bedzie dużego, a i kasy za dużo to nie bedzie kosztowało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też biorę pod uwagę ale myślę o tym żeby wstawić jakieś niefabryczne, przy bassie ( nie mówię tu o wysadzaniu samochodu bassem :) ) myślę że też może ją szlak trafić. Jak kupiłem a4 to było z nimi wszystko okej i po około pół roku wysiadły. Dlatego wole coś tam zapłacić żeby mieć spokój przez jakiś czas... Tylko nie wiem na co się zdecydować bo latam po tych forach jedni zalecają jakiś model dalej odradzają i tak w kółko! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz typy pokaż po linkach z allegro i może sie coś wynajdzie z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tutaj masz ofertę:

http://www.allegro.pl/sklep/2475006_media_centrum_car_audio_video?shop_id=2475006&page_id=0&page_id=0&category=1322

słyszałem od znajomego że to w miarę dobre studio i jeśli się u nich kupi to jest możliwość montażu. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od nich kupowałem swoje głośniki i polecam od wpłacenia kasy do otrzymania głośników nie mineła nawet doba

jak bez zmiany na 16 to te wydają sie być chyba spoko http://www.allegro.pl/item1010596521_helix_dark_blue_52_1_warszawa_od_ss.html ale odseparowane i taki zestawa prosi sie o wygłuszenie to jest cieżki temat CA jeśli chce sie to zrobić na lepszych komponentach bez pewnych rzeczy jakimi jest chociażby wygłuszenie, które można zamknąć koło 150 zł, ale wtedy robi sie koło bo mając wygłuszenie pasowało by to podpiąć pod wzmacniacz, a że wzmacniacz to może lepsze głośniki. Ja sam jestem teraz na etapie kompletowania i szczerze powiem że nie wiem jak bym to zrobił na Twoim miejscu może sie ktoś jeszcze wypowie jak by to ogarnąć bo jest na forum sporo osób które sie znają na rzeczy milion razy bardziej ode mnie i nie chciał bym wprowadzić Cie na mine jakąś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale im krótsza długość kabla od głośnika do zwrotki tym lepiej... :decayed:

Skąd takie stwierdzenie?

W ogólnym rozumieniu długość drogi wzmacniacz-przetwornik jest jednakowa bez względu na miejsce wpięci zwrotki.

Jedynie przy montażu zwrotnicy blisko przetworników oszczędzamy na przewodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o oszczedność na kablu o jakość dzwieku bo czytałem gdzieś na ten temat na forum poświeconemu car audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym:

http://www.allegro.pl/item999658136_alpine_spg_13cs_gwarancja_pl_gratis.html

A tak w ogóle na marginesie, to zabrzęczą jakoś ciekawie takie głośniki na samym radyjku (Pioneera DEH-2200UB 4x50W) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o oszczedność na kablu o jakość dzwieku bo czytałem gdzieś na ten temat na forum poświeconemu car audio

For o tej tematyce jest od cholery, tylko człowiek nie posiadający elementarnej wiedzy z zakresu elektryki nie jest w stanie przefiltrować wypowiedzi w nich zawartych i wówczas pojawiają się wpisy jak Twój.

No offence.

Prostując:

Umieszczenie zwrotki w takim czy innym miejscu, na takim czy innym odcinku wzmacniacz-przetwornik nie ma żadnego wpływu na - jak to nazwałeś "jakość dźwięku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laznzary bym odpuścił co by to nie było, prównywalne do boshmanów i jak dla mnie nie ma odstepstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to do instalacji tweeterów też potrzeba coś kombinować czy daje się prosto dokręcić/przyczepić??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jakchcesz to zrobić bo można to zmieścić w standardowe w drzwiach można podłączyć w podszybie ale można i z rurki pcv'ki w castoramy rezać słupki i montować wysokie tony w słupki wszystko to było przerabiane na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontuje je chyba w standardowe miejsce w drzwiach obok klamki, bez zbędnego szpanu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wcześniej pisał że nie poleca HERTZA

a ja wręcz przeciwnie bardzo dobre teraz mam drugi komplet i grają super z tym źę pod wzmacniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym polecił PowerBass L-60C. Wg mnie za***iste. Macie tu namiary:

http://www.allegro.pl/item1014930304_powerbass_l_60c_kurier_gratis_paragon_fv.html

Opyla je nasz kolega z klubu, który tez sie w tym temacie udziela:)

Pozdro dla Rycha:) Sam u niego sie zaopatruje. Goraco Go polecam, bo ostatnio kupilem u Niego te glosniki i ujaralem jeden z kompletu moim zrypanym wzmakiem. Myslalem, ze beda jakies problemy z naprawa, ale wszystko poszlo gladko. No i z uzywkami u Niego jest pewniej, bo wszystko wczesniej sprawdza. Dobral mi wzmaka pod te glosniki i rewelka. Wiadomo, ma sie swoj interesik to sie dba o jego renomke. Pewnie zrobi jakas mala promocyjke... No i koniecznie poszperajcie na forum o wytlumieniu drzwi!!! Sam nie przypuszczalem, ze tak to poprawia jakosc dzwieku. Nie jest to trudne, bo sam ostatnio robilem. Czasochlonne troche ale dacie rade.

Tutaj dokładniej macie co i jak. Jest tam o wytlumieniu i przerobieniu drzwi przednich z 13 na 16, no i inne ciekawostki:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t108512.0.html;highlight=kompletowanie+głośników

[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 20:31_________________________________________________rysiuu jak mozesz to daj namiary na te profesjonalne maty wytlumiajace:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...