Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pokrętło i cztery guziczki Co to?


gregz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

C12349834_9.jpg

Jestem przed zakupem a4 b6 Quatro

Oglądałem jedną taką i miała w wyposażeniu To coś koło lewarka biegów Pokrętełko i cztery guziczki Myślałem że to do obsługi navi Ale nie.

Dodatkowo pod tym było gniazdo RJ-11 Albo coś w tym rodzaju jakby tel. Stacjonarny??

Czy wie ktoś co to i po co. Kolega użytkował rok Swoje a4 i nie wiedział po co mu to.

PS

Jak by ktoś sprzedawał ładne b6 Quatro 1,9 To Proszę o info

GreG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała nawigacja w zegarach :hi: te sterowniki wychodziły w mniej lub bardziej wypasionych wersjach, stad mozliwe inne gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała navi pomiedzy zegarami, czytaj na FIS-ie lub gdzieś sie juz z tym spotkałem na forum ze jak są 3 przyciski to (2 małe 1 duży) to jest to do obsługo webasto ale co do tego to nie jestem pewien bo w tamtym wątku też nikt nie był pewien :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest ta klapka pod guziczkami

Jeśli ktoś coś takiego ma niech da znać

A co do navi to ja widzialem to w wersji z dużą navi i to nie chulało z nią

Zobaczcie tu to z dużą navi miało faktycznie mniej niż 4 guziczki i to ta wersja miała te gniazdo pod klapką

100_1674.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu wyglada dokladnie tak samo jak u mnie. To panel do obslugi malej nawi. Jesli masz nawi w konsoli to ten sterownik nie wspolpracuje z duza nawi. O jakiej klapce piszesz? Mozesz zaprezentowac na zdjeciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu wyglada dokladnie tak samo jak u mnie. To panel do obslugi malej nawi. Jesli masz nawi w konsoli to ten sterownik nie wspolpracuje z duza nawi. O jakiej klapce piszesz? Mozesz zaprezentowac na zdjeciu?

W wersji z dwoma guziczkami Klapka Ta na czerwono po naciśnięciu otwierała się i w środku było małe gniazdo typu RJ-11 W wersji 4przyciski nie wiem jak jest

a4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapalniczka kolego :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 15:27_________________________________________________

Na zdjeciu wyglada dokladnie tak samo jak u mnie. To panel do obslugi malej nawi. Jesli masz nawi w konsoli to ten sterownik nie wspolpracuje z duza nawi.

skoro nie współpracuje to po co tam jest?? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapalniczka kolego :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 15:27_________________________________________________

Na zdjeciu wyglada dokladnie tak samo jak u mnie. To panel do obslugi malej nawi. Jesli masz nawi w konsoli to ten sterownik nie wspolpracuje z duza nawi.

skoro nie współpracuje to po co tam jest?? :mysli:

Bo kiedys byla tylko mala nawi, a potem ktos zalozyl duza :hi: Albo wrzucil sterownik bo cos innego dokladal (webasto, telematic, etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi swoja droga.... wydaje mi sie ze to jest tez pokretlo co obsluguje tez Webasto :przebiegly: :gwizdanie: i moze tez ogslugiwac czujniki cisnienia opon :)

Bart-S akurat robi takie cos u siebie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak, menu do obslugi webasto (ogrzewanie postojowe programowalne) -okragle pokretlo + guzik menu; pod pelny FIS jest okragle pokretlo + 4 guziki - obsluga Minia Navi na wyswietlaczu FIS, mala klapka ukrywa zapalniczke/gniazdo samochodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości pierwsza z 4 przyciskami to mała navi druga to dwa przyciski rozbudowany komputer pokładowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...