Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz masz zwrotnice.

Opublikowano

Super:) Szukam reszty gratów.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

te z drugiego linku są od SIDa, do niego napisz to nawet jak te nie są ok to znajdzie Ci właściwe, to najmocniejsza osoba w PL jeśli chodzi o Ski i RSki ;)

Opublikowano

Jezeli łożyska będą wyebane to przetocz od razu piasty.

tarcze i klocki tylko nowe, zadnych używek bo sie umeczysz z g...em.

Opublikowano

te z drugiego linku są od SIDa, do niego napisz to nawet jak te nie są ok to znajdzie Ci właściwe, to najmocniejsza osoba w PL jeśli chodzi o Ski i RSki ;)

Kupiłem już te z pierwszego linku. Podobno wyjęte z niebitego auta. Zwrotki proste. Zobaczymy.

Jezeli łożyska będą wyebane to przetocz od razu piasty.

tarcze i klocki tylko nowe, zadnych używek bo sie umeczysz z g...em.

Czy łożyska dobre czy nie ładuje nowy komplet. Nie chce się przekonać po montażu , ze coś mi huczy itp. Robię pod chmurką na wypiz*owiu także wole zrobić to raz. Przetoczyć piasty czyli wyciskam je z łożysk i po prostu obsadzam w tokarce żeby je liznąć od strony styku z kołem tak?

Co do tarcz i klocków to wiem. Nie uznaje używek. Wszystko idzie nowe od Dzika jak coś. NA DS'y pewnie nie wywale kasy bo pójdę z torbami ale na jakieś OZ + premiery albo pagidy zostanie kasy.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Piaste wystarczy "liznac" 2-3 setki.

tarcze daj OZ, klocki Ferodo Premier.

Opublikowano

Ok lizne te piasty. Na tył wrzuciłem tarcze ferodo + klocki pagid. Do tego wymiana całego płynu na ATE typ 200. Na razie jest ok i nic nie piszczy. Heble po tej wymianie zrobiły się 2x lepsze bez ruszania przodu. Na przód zapodam tak jak piszesz OZ + premier. Sprawdzony duet.


Zaciski do wglądu :

http://allegro.pl/zaciski-jarzma-audi-a4-b7-s-line-quattro-i5018429094.html

I drugie ale dużo droższe. Może bez tarcz i klocków puści je za 500 ale wątpie

http://olx.pl/oferta/zaciski-hamulcowe-audi-a4-b6-b7-320mm-CID5-ID7WmW5.html#1aa4850674

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

W pierwszej aukcji brak blaszek.

Druga aukcja odpada, drogo.

Tutaj masz to co potrzebujesz:

http://allegro.pl/audi-a6-c6-4f0-allroad-zaciski-zacisk-przod-przedn-i5053019847.html

Zapytaj tylko jakie nr sa na aluminiowej stronie zacisku.

Potrzebujesz 973 i 974, na jarzmie musi byc 716.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Poszukaj gdzieś blisko siebie.

zdejmij jedną półos i jedz ze zwrotnicą.

przymierzasz przegub do piasty i porownujesz mocowania wewnetrznych przegubow oraz dlugosc półosi,

jak pasi to jesteś w domu.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Ok

Koleś od tamtych zacisków nie odpisuje. Pewnie jutro coś się ruszy. W tym czasie spójrz na te. Są w ładnym stanie i dobrej cenie.

http://olx.pl/oferta/zaciski-a6-c6-320mm-swap-CID5-ID8Rvh3.html#2ebee3eda7

Podobno zaciski z a6 c6 sa identyczne jak te w b7.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

jeden ...uj, bedą pasować

Opublikowano

Spytam jeszcze o numery..


Dwa zaciski + jedno jarzmo bo drugie zaginęło za 150zł już z wysyłką.

Cytuje sprzedającego :

973 i 974 jazmo 617 taki sam numer ma i drugie nie ma roznicy czy lewa czy prawa strona. wszystko pasuje p&p to jest zestaw z mojego auta po swapie na 345.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

716 nie 617 i to jest 320mm

345mm ma 663

A na zacisku powinno byc 981 i 982 do 345mm

gosc sciemnia albo nie ma bladego pojęcia

Opublikowano

To te numery które podał zacisków się zgadzają? Z dokupieniem jarzm nie będzie jaj? Pisząc o tych 345 miał chyba na myśli , że ten komplet który sprzedaje (320) zastąpił u siebie 345.

Opublikowano

Tak zgadzaja sie

Opublikowano

To biorę. Jesteś w stanie namierzyć mi jedno jarzmo do tych zacisków? Może Ty masz gdzieś?

Opublikowano

Poszukaj na all

Egro

Opublikowano

Dev jakie heble polecasz do 1.8 T Bex myślałem nad 288 tył i 320 przod . Jakieś konkretnej firmy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.