Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sportowe świece ile wydać żeby były dobre


Tripsu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zapytanie poniewarz przymierzam sie do kupna sportowych świec do mojego 1.8 b5 tylko że jak dotad wiem że takie świece dostane za 25 zl za sztuke ale trudno mi stwierdzić czy one beda jakościowo dobre czy ktoś wie może czy za taka cene to bedzie poprostu gniot i powinnienem kupić droższe i chce wiedzieć jak one się spiszą do jazdy po mieście bo na wyścigi narazie nie jeżdze dziekuje z góry za odpowiedz pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup świece jakie zaleca producent.. Nie ma sensu kupować "sportowych". :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awiec sportowe dlatego że daja lepsza silniejsza iskre poprzez to mieszanka jest w calosci wykorzystywana ktora wchodzi do cylindra ale jesli chodzi o te markowe to musze zobaczyc w internecie moze dzialaja na tej samej zasadzie ale nie nazywaja sie sportowe tylko sa lepszej jakosci mieliscie jakies poczucie lepszej dynamiki auto po wlozeniu swiec typu beru lub ngk dziekuje z gory za odpowiedz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awiec sportowe dlatego że daja lepsza silniejsza iskre poprzez to mieszanka jest w calosci wykorzystywana ktora wchodzi do cylindra ale jesli chodzi o te markowe to musze zobaczyc w internecie moze dzialaja na tej samej zasadzie ale nie nazywaja sie sportowe tylko sa lepszej jakosci mieliscie jakies poczucie lepszej dynamiki auto po wlozeniu swiec typu beru lub ngk dziekuje z gory za odpowiedz :hi:

"Sportpwe" "do LPG" "Ekstra mocne" "Super power" - to są chwyty marketingowe..

Kolego z całym szacunkiem, ale przy silniku AVV to nic nie poczujesz i nie potrzebujesz nic "mocniejszego"..

To co napisałeś o lepszej iskrze = to tylko "na chłopski rozume" :wink4:

Możesz przeczytać temat: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t106354.0.html;highlight=świece+do+lpg co prawda o świecach do LPG, ale zasada ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na Briskach w 80-tce, żadnej różnicy poza psychologiczną (zadowoleniem z wydania pieniędzy) nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze zeby dawaly SPORTOWĄ ISKRE :kox: :kox:

jak slucham o swiecach ktore daja "lepsze spalanie i większa moc silnika"

to mi zeminiaki w piwnicy więdną. rozumiem ze producent samochodu za 100tys pozalowal 30 zł na świece dajace SPORTOWĄ ISKRE i dlatego trzeba je wymienic.... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...