Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najmocniejszy 1.9 PD by MR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi

Auto: VAG

silnik bazowo: 1.9 PD 130PS

Modyfikacje: wałek, turbo, IC, wydech i czips

VAGPD.JPG.xs.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

o nie, nie ... VAG auto, ale jakie :)

Ale zakres z 400Nm... :shocked: Fajnie też moc się wspina... :drool:

Opublikowano

Rogal ... czy to jest to autko o którym mysle (wczorajsza warsztatowa sypialnia) ... :naughty: ...

powiem jedno ... jestem ciekaw jak z trakcja ...

ale ogólnie ... wypas ... :thumbup:

p.s popraw temat ... chyba powinno byc MR ... ;)

Opublikowano

powiem jedno ... jestem ciekaw jak z trakcja ...

Z trakcją tragedii być raczej nie powinno, przynajmniej przy starcie - moment dość wysoko się zaczyna.

Właśnie swoją drogą - Rogal - co powoduje fakt że sensowny moment jest dostępny od ok. 2.5K obr, a nie powiedzmy 2.1K ?

Oczywiście gratki za wykresik :th: :oklaski:

Opublikowano

powiem jedno ... jestem ciekaw jak z trakcja ...

Z trakcją tragedii być raczej nie powinno, przynajmniej przy starcie - moment dość wysoko się zaczyna.

Właśnie swoją drogą - Rogal - co powoduje fakt że sensowny moment jest dostępny od ok. 2.5K obr, a nie powiedzmy 2.1K ?

Oczywiście gratki za wykresik :th: :oklaski:

nie zapominaj ze to jest oska i na bank sa problemy z trakcja przy takim momencie....

program napisany z głowa (w trosce o graty napedowe) powoduje ze zabawa zaczyna sie od 2.5 K ... a i z tego co wiem to turbulum jest wielkosci wiadra .... :evil:

Opublikowano

prosze zapakowac w rozowy papier i mi podeslac :dance:

Trakcja - zapomnij. Przy takim wzroscie momentu pewnie jeszcze na 3 biegu mieli

Opublikowano

Nie no super musi zamiatac :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Panowie tak jest program napisany żeby wraz z obrotami wzrastały parametry w innym przypadku tak jak mówicie byłby jeszcze większy problem z trakcją, było by to bardziej szkodliwe dla samego silnika i układu korbowotłokowego jak i samego przeniesienia napędu...

Opublikowano

No ładny kox :slina: Gratki :)

Opublikowano

oj, maszynka musi latać :thumbup:

Opublikowano

Rogal - powaga - ile mam zarobic zeby m iec identiko??

Opublikowano

Rogal - powaga - ile mam zarobic zeby m iec identiko??

wariat .... :naughty:

Opublikowano

wszystko ok ,\tylko szkoda że inwalida :(

Opublikowano

Rogal - powaga - ile mam zarobic zeby m iec identiko??

wariat .... :naughty:

hehe - maly, ale wariat :polew:

powaga - zastanawia mnie ile kosztuje zrobienie z dupowozu auta

Opublikowano
  • Autor

Murzyn: załóż pompki od 130ki zobaczymy ile ta Twoja turbina jest warta !

Opublikowano
:evil: nic dodac, nic ujac[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 22:41 _________________________________________________dalem Ci info na gg co to powinna byc za suszarka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.