Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

To stało się 25 km odemnie ale chłopak sam sobie był winien poco było uciekać przed policją a teraz wszyscy że to policja niepotrzebnie strzelała. Kolega Inn jak się niemyle jest z kraśnika to pewnie wie coś więcej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,8421950,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynku z tego co słyszałem i czytałem to byłą obława na rabusi bankowych uciekajacych na motorze + koleś podobno chciał rozjechać policjanta

a jak był niewinny to powinieni sie zatrzymać i już, jaki problem :?:

ludzie sami sobie komplikują życie, na własne życzenie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stało się 25 km odemnie ale chłopak sam sobie był winien poco było uciekać przed policją

A kto na scigaczu czy innym motorze sie zatrzymuje na wezwanie policji ?? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nikt się nezatrzymuje ale jak słyszał starzały ostrzegawcze to powinien się zatrzymać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś nie miał prawka ponoć, widocznie dlatego spier..... A pewnie żadnych strzałów ostrzegawczych nie było tylko gliniarz spanikował i zaczął strzelać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=775117 - Chlopak z sasiedniej wioski a raczej miasteczka :mrgreen: , a policja (czyt. tajniacy) ci sami co mnie zlapali .... kamerka, i jechanie za "wybranym" autem .... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw, ja mowie z tej perspektywy ze mialem kiedys 16 lat i jezdzilem na moturze (teraz zreszta tez na crossie) i prawka nie mam...kiedys sie tlumaczylem ze w ksiazeczce wojskowej mam wbite A i myslalem ze moge jezdzic motorem (mieli taki lachen ze mnie zostawiali w spokoju), ale nie raz uciekalem przed policja :oops: (mlody i glupi bylem), ale nikt do mnie nie strzelal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w tym przypadku chodziło o napad na bank i złodziei na moturze, ale i to nie do końca usprawiedliwia Policji bo mają środki zeby w takich przypadkch zadziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...