Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Oświetlenie w dzwiach nie działa


ania87andzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem oświetlenie w dzwiach przednich działa a w tylnich nie. nie są to żarówki. Co to może być??

a prąd jest, sprawdzałes? w obydwu drzwiach nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam audi B7 z 2005 r i u mnie również nie działa oświetlenie drzwi podczas gdy zostają otworzone i sam nie wiem gdzie może leżeć problem. Żarówki są OK, jeśli ktoś się spotkał z takim małym problemikiem to proszę o pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki są dobre problem polega na tym iż nie dochodzi prąd, w drzwiach przednich wszystko gra tzn: jak otworze drzwi to świeci czerwona lapka jak i również biała pod drzwiami a z tyłu ani czerwona ani biała nie działa, zastanawiam się czy są oddzielne bezpieczniki od przednich i tylnych drzwi czy może są one podpięte pod jeden choć wydaje mi się że powinny być osobne bezpieczniki po tylne drzwi ale teraz jak znajdę ten bezpiecznik a schematu nigdzie nie mogę znaleźć dotyczącą opisu całej tabeli bezpieczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamontowany alarm wiec jeśli w samochodzie otworze któreś z drzwi to ta lampka się zapala a tylne drzwi gdy otwieram to się zapala więc wynika iż styk jest Ok [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 22:52_________________________________________________również na małym ekraniku koło prędkościomierza i obrotomierza wykazuje że drzwi są otwarte jak je otworze oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy komuś to pomoże, ale w mojej A6 od strony kierowcy miałem to samo. Uszkodzony był microswich w zamku drzwi. Dostęp paskudny, bo musiałem zdejmować szybę boczną z podnośnikiem i potem od nowa regulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...