Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Obudowy lusterek z oświetleniem przestrzeni wokół samochodu


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że na rynku Europejskim tego nie było? Wygląda ciekawie ale z tą ceną to przesadzili! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle ale mysle ze w a4 b6/b7 czegos takiego w ogole nie bylo,bo do oswietlenia przestrzeni obok samochodu sa przeciez lampki w drzwiach,ktore wchodza w sklad pakietu oswietlenie.

A cena to napewno pomylka albo sprzedajacy jest pomylony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 juz takie cos stosowali i to nawet w zwykłych wersjach, kwestia konfiguracji w salonie.

Koleś chyba o jedną 9-tkę sie pomylił w cenie :decayed: za 99zł kupiłbym z miejsca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 juz takie cos stosowali i to nawet w zwykłych wersjach, kwestia konfiguracji w salonie.

Koleś chyba o jedną 9-tkę sie pomylił w cenie :decayed: za 99zł kupiłbym z miejsca :kox:

w ktorym A6 bo zaczeto je produkowac dosc dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 juz takie cos stosowali i to nawet w zwykłych wersjach, kwestia konfiguracji w salonie.

Koleś chyba o jedną 9-tkę sie pomylił w cenie :decayed: za 99zł kupiłbym z miejsca :kox:

w ktorym A6 bo zaczeto je produkowac dosc dawno

A on to włożył w obudowy z 2006 roku... sprytne! :good: Szczerze powiem, że pierwszy raz się z tym spotykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 C6 :wink4: ja to widziałem w wersji z silnikiem 3.0 TDI i zewnętrznym pakietem s-line. Zapalały sie z halogenami przy otwieraniu auta pilotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coming/leaving home... :wink4: No fajny patent ale z tą ceną to coś mu się pokręciło! Można by poszukać tego gdzieś... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem na forum to pierwszy raz dzis widze cos takiego i sie dowiaduje ze to bylo dostepne w opcji w audi a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: skad ta cena :kwasny:

Podejrzewam, że mimo wszystko to pomyłka! :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: skad ta cena :kwasny:

Podejrzewam, że mimo wszystko to pomyłka! :mysli:

ludzie no trudno zeby ktos tyle chcial kasy za lusterka od samochodu :polew: nawet gdyby byly od F1 to bym nie dal ani polowy ceny.No chyba ze by to byly lusterka od promu kosmicznego-wtedy mozna by rozwazyc ta kosmiczną cene :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ta aukcje widzialem z rok lub wiecej temu :cool1: inna fotka byla , mozliwe ze ktos dolozyl diody :blink:

wogole cena :sick3::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ta aukcje widzialem z rok lub wiecej temu :cool1: inna fotka byla , mozliwe ze ktos dolozyl diody :blink:

wogole cena :sick3::thumbdown:

jesli dolozyl diody to zrobil to nie byle jak bo na zdjeciu wyglada calosc b.profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu wycial otwor znalazl gdzies oprawke takiego ksztaltu wcisnal i bardzo ladnie wyszlo . Podlaczyl przewody zasilajace pod drzwi i wszystko swieci. HiRide wyrezaj cos takiego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu wycial otwor znalazl gdzies oprawke takiego ksztaltu wcisnal i bardzo ladnie wyszlo . Podlaczyl przewody zasilajace pod drzwi i wszystko swieci. HiRide wyrezaj cos takiego :wink4:

nie powiem,kusi mnie cos takiego bardzo ale nie mam pomyslu co moze robic za oprawke :mysli:

Pozatym poki co zaczynam kompletowac rzeczy do przerobki pozycji i stopu na led,w ori tylnych lampach.Jak to zrobie,pomysle nad lusterkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem na forum to pierwszy raz dzis widze cos takiego i sie dowiaduje ze to bylo dostepne w opcji w audi a4

nie w audi A4 a A6 C6 czyli już w limuzynie :)

Coming/leaving home... :wink4:

dokładnie brakowało mi tego słowa/nazwy :decayed:

HiRide rezaj to sam a my ocenimy :naughty: moze podeszły by takie oprawki jak sa w oświetleniu tylnej tablicy tylko ze mniejsze i z ledami takie jak domjenick sobie załozył i podłączyć je pod światło w podsufitce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coming/leaving home... :wink4:

dokładnie brakowało mi tego słowa/nazwy :decayed:

Spoko! :wink4:

HiRide rezaj to sam a my ocenimy :naughty: moze podeszły by takie oprawki jak sa w oświetleniu tylnej tablicy tylko ze mniejsze i z ledami takie jak domjenick sobie załozył i podłączyć je pod światło w podsufitce :mysli:

No! Wyrezaj i zrób fotostory. :wink4: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...