Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....


wojas86

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej do Solar'a napisz jak znajdzie i bedzie miał to sie podzieli :wink4:

Lepiej do niego nie pisz bo znając Solara to zedrze z Ciebie w uj kasy i jeszcze będzie Ci wypominał że masz dług u niego :decayed: i ogólnie to kawał uja jest ten cały Solar :decayed:

A tak na serio to jaja sobie robię, bo ten Solar to nawet spoko jest - tylko czasami mu coś odbija i dzwoni do człowieka w środku nocy i gada przez telefon parę godzin :gwizdanie: :naughty:

juześ tu przylazl? :confused4:

za kare bedziesz lutowal kabelki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie poradzic to dzwonie a Ty nie rób :offtopic: bo zgłosze do moda i kropka dostaniesz :polew: :polew: :decayed:

:kox: dzwoń dzwoń kochanieńki :polew: co prawda do "wujka dobra rada" mi daleko :naughty: ale jak potrafię to doradzę :kox:

juześ tu przylazl? :confused4:

za kare bedziesz lutowal kabelki :decayed:

:embarrassed: kara? za co? :decayed:

A co do autka, bo się chyba jeszcze na jego temat nie wypowiadałem... to jak tych dwóch wyżej weźmie je w obroty :naughty: Czyli jak pojedziesz chociaż raz do "Solar monster garage", to będziesz tam wracać częściej i to autko zmieni się nie do poznania :kox: I będzie jak trza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tasme chcesz kleić lusterka :mysli::no:

tak dwustronną przeznaczoną do lusterek wczoraj kupiłem (taka z gąbką silnie klejąca 1cm taśmy utrzymuje 1kg) :naughty: :naughty: :naughty: A Panowie może nie będę musiał zawracać wam głowy z lusterkami.

Wczoraj udało mi się położyć instalacje i podpiąć, zdemontowane wkłady lusterek (czekam na maty może dzisiaj otrzymam) :>

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 07:13_________________________________________________Niedawno skończyłem montować lusterka podgrzewane :naughty: i udało się działa jak trzeba :kox:

Pierwszy mod za mną :naughty:

Już mam sterowanie do centralnego... ale nie będę montował sam chyba zdam się na solar'a i mrogal'a (pomożecie???)

Niechcę czegoś s......ć :kwasny:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:24_________________________________________________Kiedy mielibyście czas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz udało sie jakos podpiąc centralkę :decayed: naklejaj oznaczenia na klape :good: tylko nie zepsuj naklejki bo więcej juz nie mam :tongue4: no krata piwa dla mnie i mrogalika tak jak mówił ze masz przywieżc dla nas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mielibyście czas :naughty:

Oni zawsze mają czas... przynajmniej dla mnie :kox:

no krata piwa dla mnie i mrogalika tak jak mówił ze masz przywieżc dla nas :kox:

eee tam krata... :naughty: po jednym wypiją i już od rzeczy gadają :naughty: szczególnie Solariusz :naughty: Nie no biletów odpowiednia ilość musi być :good: no nie Solar? :decayed: Właśnie Solar jedź z butelkamy do sklepu bu miejsca w garażu zabraknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butelky już zdane :decayed: 2 bilety mi jeszcze zostały :> ale zaraz je wykorzystam jak bede rezał przy aucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz udało sie jakos podpiąc centralkę :decayed: naklejaj oznaczenia na klape :good: tylko nie zepsuj naklejki bo więcej juz nie mam :tongue4: no krata piwa dla mnie i mrogalika tak jak mówił ze masz przywieżc dla nas :kox:

Dzięki :naughty: naklejka już na swoim miejscu :naughty:

Gdzie znalazłeś lampkę do podświetlenia nóg :mysli: jak znajdę coś takiego to też bym wyrezał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowego foto z wlepa nie widzę :cool1: wyrezałes juz podświetlanie nóg u siebie :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowego foto z wlepa nie widzę :cool1: wyrezałes juz podświetlanie nóg u siebie :gwizdanie: :wink4:

Niestety nieznalazłem jeszcze lampki :kwasny:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 09:08_________________________________________________Panowie doradźcie mi jakie światła kupić plus kierunki boczne :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem u siebie DEPO A4/S4 dzielone jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony...

tutaj masz linki poglądowe:

- lampy

http://allegro.pl/item1181393367_audi_a4_s4_reflektor_nowy_lewy_h7_h7_lewy.html#gallery

-kierunki

http://allegro.pl/item1183793629_kierunkowskaz_migacz_nowe_audi_a4_wzor_s4_rs4_w_wa.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem u siebie DEPO A4/S4 dzielone jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony...

tutaj masz linki poglądowe:

- lampy

http://allegro.pl/item1181393367_audi_a4_s4_reflektor_nowy_lewy_h7_h7_lewy.html#gallery

-kierunki

http://allegro.pl/item1183793629_kierunkowskaz_migacz_nowe_audi_a4_wzor_s4_rs4_w_wa.html#gallery

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...