Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pieniądze dla rodzin ofiar katastrofy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, ze temat jest cięzki ale poruszyć go muszę, a więc szlak mnie trafia jak czytam artykuły, ze rodziny ofiar nie mają co jeść i znajomi im przynoszą od niedzieli jedzenie.

Dlatego dostaną po 40 tys złotych.

Przeciez politycy sami na siebie bata kręcą, słysząc i czytając to wszystko coraz bardziej przestaje załować tych ludzi

Czy jak ja zginąłbym w wypadku samolotowym ktoś zainteresowałby się moją rodziną??? albo tym, ze mam kredyt na budowe domu?? NIKT!!! To w takim razie w czym oni są lepsi ode mnie??

Ludzie którzy zgineli nie zarabiali po 1000zł czy tez nawet po 4000zł tylko jak jest w zeznaniu majątkowym Putry za 2008 rok wychodzi ze zarabiał prawie 300tys zł rocznie a do tego miał nieruchomości itp.

Gdy jakiś czas temu była powódź w jakimś regionie polski (nie pamietam gdzie) politycy obiecali im pomóc i co z tego wyszło??? dostali po 4 tys złoty a potracili dobytki swojego zycia i to jest ok???

Jestem ciekaw co wy o tym myślicie??

Opublikowano

po co zaczynasz drazliwy temat? kazdy poprzedni zostal zamkniety, poczekaj az zaloba minie

Opublikowano

Paweł gdybyś Ty zginął i nie był ubezpieczony lot tak jak ich to Twoja rodzina dostałaby jedynie pieniądze na pochówek :confused4:

Od dawna wiadomo, że my szaraki nie mamy takich przywilejów..

Opublikowano
  • Autor

po co zaczynasz drazliwy temat? kazdy poprzedni zostal zamkniety, poczekaj az zaloba minie

A to nawet nie wiedziałem, ze podobne tematy były juz poruszone :embarrassed:
Opublikowano

A ogladaliscie video komentarze jednego goscia??

Tu jest pierwsza cześć

http://mega.kot.wrzuta.pl/film/2zoop2C72Zp/co_tam_hipokryci

Koleszka ostro na ten temat powiedział, skomentowali go negatywnie wiec poszedł dalej :gwizdanie:

dogadywanka wiadomo do czego

i kolejny

dogadywanka do tamtego

i oostatni na temat pogrzebu na wawelu

pitu pitu

Opublikowano

zginał kwiat polskiej inteligencji wiec im się należy robić żałoby i inne ceregiele

człowiek człowiekowi nie równy

w chinach było ostatnio trzęsienie ziemi zginęło ponad 600 osób

http://wiadomosci.onet.pl/2155510,12,1,1,item.html

ale kogo by to interesowało :gwizdanie:

ciekawe czy chociaż z innych krajów podzwonili żeby złożyć wyrazy współczucia?

też naprawdę jak widzę jakie jest podejście to tego wypadku tupolewa to aż mi się nie dobrze robi

zrobili z wypadku, śmierci ludzi, tanią sensacje :disgust: wręcz modę na żałobę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.