Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, tak zwany mały rynek w Miejskiej Górce, jestem tam praktycznie co drugi tydzień ;) ten week mi nie pasuje,bo jak już wspominałem Wrocław - uczelnia...

Opublikowano
Tak, tak zwany mały rynek w Miejskiej Górce, jestem tam praktycznie co drugi tydzień ;) ten week mi nie pasuje,bo jak już wspominałem Wrocław - uczelnia...

a skąd ty jestes dokladnie

Opublikowano

Rawicz :)

Opublikowano

ok. To się trzeba raz zgadac

Opublikowano

Z Gostynia znam Martę Kubiak, kojarzysz może ?

Opublikowano

nie nie. Do GŃ chodziłem do technikum. A jestem z pepowa.

---------- Post dopisany 23-11-2012 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 19:58 ----------

i znów tu jak makiem zasiał. Gdzie wy wszyscy jesteście halo:)

Opublikowano

Ja jestem ;d

Opublikowano

piszesz z kims to co mam sie wpierdzielac :D

Opublikowano

Ja sie dopisuje do spota:) Witam miejscowych :D

Opublikowano

Tu wszyscy są miejscowi :hi:

Opublikowano

To kiedy spocik ;>

Coś nie ma chętnych.. ;p

Opublikowano

kto miejscowy to miejscowy. Hehe Dobra robimy spota w gostyniu na targowisku:) co wy na to?

Opublikowano

jestesmy chetni na spota ale trzeba ogarnac bo mamy kolege z kosciana i z pepowa jeden z jerki i prawdopodobnie kilku ze wschowy ale jednego znamy :D

a reszta w sumie <narazie tylko ja> leszno :D wiec jak cos trzeba sie zgadac i na 100% byc a nie tak jak ostatnio :facepalm:

Opublikowano

grzesiu popieram:)

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

proponuje gostyn. Każdy by miał ok 20km i by było po równo dla każdego:)

Opublikowano

Gostyń mi pasuje, przynajmniej klekot się rozgrzeje :) I fajne dziewczyny tam macie ;)

Opublikowano

ja do gostynia nie mam 20km haha :D

chyba ze z krzywinia :D

Opublikowano

Najmadrzej byłbo by organizować spot w Lesznie, np na parkingu Tesco.

Wtedy wszyscy dookoła mają porównywalnie blisko.

Pojawi sie ktoś o godzienie 19stej na pod tesco/obi ?

Opublikowano

dzis?

Opublikowano

Dziś, będziesz? Ktoś jeszcze wpada?

Opublikowano

czekalm az odpiszesz i wkoncu pojechalem do siostry :)

jutro jade kupic cos na zab to moge wleciec gdzies daj znac tylko o ktorej ale raczej nikogo wiecej nie bedzie bo jednak spontany ciezko ogarnac jak kazdy ma po 20km

---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

ja koncze robote po 16 wiec kapiel i moge smigac na zab cos kupic jak cos pisz jutro przeczytam jak wroce z pracy pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.