Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez czekałem az odpiszesz i wkoncu nie pojechałem :)

Jutro tez moze byc, to moze 19sta pod Tesco?

Opublikowano

pozno troche :D ale podlece na chwilke :) tylko w ktorymmiejscu bo tesco jest wielkie

dobra spadam bo o 6 wstaje pozdro

Opublikowano

Bede typowo pod wejsciem na uliczce czekał jak, dojedziesz to mrugnij swiatlami to podjedziemy gdzie bedzie miejsce, a jak Ty bedziesz pierwszy to tez tam czekaj:)

Jak by sie coś u mnie zmieniło to napisze do 16stej.

Pozdro !

Opublikowano

A może ja wpadne.. :eusathink:

Opublikowano

Dawaj, dawaj, sie nie zastanawiaj:)

Opublikowano

Z wiaduktu w lewo i cały czas prosto i będzie Tesco nie? : ) Jak się wyrobię z obejrzeniem A4 na sprzedaż, to wpadnę :)

Opublikowano

Tak, dokładnie, jak jedziesz ze wschowy to za wiaduktem w lewo, caly czas prosto az dojedziesz do ronda i bedziesz widzial tesco, bodajze 3 zjazd to bedzie:)

Opublikowano

Ją mam 50km Eh. Jak będzie chętnych minimum 5osób to wpadne na 19. Chyba że coś mi wyleci ale to greg na numer to mu napisze

Opublikowano

5 sie nie uzbiera :D musialby rafal przyjechac i tomek a tomka nie widzialem od wakacji :P

ale jaro ty wpadaj :P duzo cie to nie kosztuje :D a po za tym ostatnio dałeś ciala :P sam chcialem sie spotkac a potem zapomniales:facepalm: :grin::grin:

Opublikowano

to wpadnijcię pod tesko w gostyniu

Opublikowano

nie chce mi sie po pracy :) zaczyna mnie gardlo napierdzielac wiec i tak na chwile wlece pogadam i spadam :)

Opublikowano

greg a będziesz miał coś dla mnie?

Opublikowano

nie nie kolego :D chyba ze mama mi jutro przywiezie bo bedzie w lesznie.. co ty na to?

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

jutro towar bedzie :) mama wlasnie pakuje do autka < jakby co >

Opublikowano

nie no nie spieszy się. Narazie jest na klej przymocowane

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

no chyba że jutro zrobimy ten spot?

Opublikowano

nie wiem czy kolega bedzie czytal forum przed 19

jak przeczyta to zrobimy jutro o 19 tak jak sie umawialismy a jak nie przeczyta znaczy nie potwierdzi zmiany terminu na jutro to pojade bo nie lubie robic kogos w konia

Opublikowano

No możemy jutro, jak przy okazji sobie pohandlujecie;) Będe mial nowy mod:)) Tylko jawor sie moze tam zjawic a nas nie bedzie.. Co robimy chlopaki?

Opublikowano

to jaką decyzja? Greg masz numer do jawora?

Opublikowano

KUR*A jak Was nie będzie to na żaden więcej spot nie jadę :)

Opublikowano

jutro przyjedz bedzie nas wiecej bede ja nowy kolega i mlody :D wiec z toba 4 :D wiec jak wolisz dzis ?

Opublikowano

Dobra. Jaką decyzja?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.