Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Bezpieczna granica w ajm?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem już 174 ale kopcił :kox:

Opublikowano

no to juz jak ktos dolaczyl temat kata do ja sie zwroce z pytaniem skad taki lacznik moge dostac

jutrom brykam hamowac moje A4 kola i zobacze co fabryka mi dala po 80k milach a tak poza tym dalej sie zastanawiam czy wywalenie kata nie pochowa mojego przegladu czyli niczym innym jak sprobowac i zobaczyc chyba ze ktos probowal juz ten temat i moze sie podzieli informacja.

Opublikowano

no to juz jak ktos dolaczyl temat kata do ja sie zwroce z pytaniem skad taki lacznik moge dostac

jutrom brykam hamowac moje A4 kola i zobacze co fabryka mi dala po 80k milach a tak poza tym dalej sie zastanawiam czy wywalenie kata nie pochowa mojego przegladu czyli niczym innym jak sprobowac i zobaczyc chyba ze ktos probowal juz ten temat i moze sie podzieli informacja.

offtop :gwizdanie: na temat kata jest sporo info na forum[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________

miałem już 174 ale kopcił :kox:

I mysle ze to bedzie max z FMIC :wink4: dalej jak to piszą turbo juz nie wydoli

Opublikowano

awx tylko tyle daje rady :mysli:

Opublikowano

awx tylko tyle daje rady :mysli:

chyba raczej :disgust: jak by był wydajniejszy to by AWXy jeżdziły na większych mocach niz jeżdża, a zauważ że AWX po chipie 160-175kuca i żeby było wiecej wymieniaja na BRD

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam panowie. Mam wlasnie ten silnik AJM i chcialbym zrobic tylko CHIP tuning bez wymiany czesci. Czy moglby mi ktos podrzucic wsad juz po chipie ? Chce sie troche pobawic i zobaczyc o co kman.. Chodzi mi zeby mialo autko te powiedzmy 140KM.

Opublikowano

Witam panowie. Mam wlasnie ten silnik AJM i chcialbym zrobic tylko CHIP tuning bez wymiany czesci. Czy moglby mi ktos podrzucic wsad juz po chipie ? Chce sie troche pobawic i zobaczyc o co kman.. Chodzi mi zeby mialo autko te powiedzmy 140KM.

Nie ma tak pieknie :tongue4:

Opublikowano

Tzn ? Zaplace. Z tym nie ma problemu.

Podjedź do tunera i Ci zrobi sofcik odpowieni, tylko nie jedź co byle pierwszego, tylko do polecanych, Dynosoft, Mr Motors i bedziesz miał pewny bezpieczny sofcik wraz z hamownią, a wsady z alegro itp gotowce sobie odpusć

Opublikowano
Tzn ? Zaplace. Z tym nie ma problemu.

jak chesz se takie jaja robić to leć na elektroda.pl

tam Ci ktoś da lub sprzeda wsad :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To teraz pytanie czy turbo z awx wlozone do ajm moze pochodzic przez chwile bez virusa bo znalazlem fajna oferte ale rozchodzi sie oddanie starej a do konca nie wiem co jeszcze musiał bym zmienić żeby to miało ręce i nogi cooler zostanie zmodyfikowany ale tyle się naczytalem o zmianie kolektorow aż wreszcie nie wiem czy zmieniać czy nie jak już się za to zabieram to lepiej raz do tego podejść wiec może ktoś kto już przez to przeszedł pomoże mi w wyborze

drugi miesiąc już tak jeżdżę i zero problemów

po wymianie turbo na nówkę pięknie ciągnie , zero szarpnięć , równo z paraetrami zadanymi, rzadko przekraczam 4 tys obrotów, ale dopiero teraz czuje ze sie wkreca jak masełko w ten zakres, wczesniej sie meczył motor powyzje 3 tys. a turbo wymieniłem bo ciekło, luzów w nim nie było wcale, przebieg ponad 200 tys.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.