Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: :good: :good:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu heble na aucie

Różnica jest dość duża :wink4:

7815e690c82141f9m.jpg

W komplecie przód i tył w kolorze czarnym, oraz nowe przewody hamulcowe :naughty:

752d2ffa219b151cm.jpg

Opublikowano

W końcu heble na aucie

Różnica jest dość duża :wink4:

7815e690c82141f9m.jpg

W komplecie przód i tył w kolorze czarnym, oraz nowe przewody hamulcowe :naughty:

752d2ffa219b151cm.jpg

za***iście :good:

z tylu oslony tez zmieniales?

Opublikowano
  • Autor

Tak, też trzeba było zmienić :wink4:

Opublikowano

seves mialem okazje widziec wczoraj live i powiem Ci kox :)

a tak swoja droga gadalem z Tolkiem i ustawimy sie z w 3 bo musze looknac w twoje dvd bo ja swoje w najblizszym czasie bede podlaczal z pomoca oczywiscie Tolka :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Opublikowano

seves mialem okazje widziec wczoraj live i powiem Ci kox :)

a tak swoja droga gadalem z Tolkiem i ustawimy sie z w 3 bo musze looknac w twoje dvd bo ja swoje w najblizszym czasie bede podlaczal z pomoca oczywiscie Tolka :gwizdanie: :decayed: :decayed:

spoko nie ma sprawy :good:

no oczywiscie jakby inaczej z pomoca Tolka :decayed: ale ja go jeszcze nie mam.. finalizuje transakcje dopiero :gwizdanie:

Opublikowano

seves mialem okazje widziec wczoraj live i powiem Ci kox :)

a tak swoja droga gadalem z Tolkiem i ustawimy sie z w 3 bo musze looknac w twoje dvd bo ja swoje w najblizszym czasie bede podlaczal z pomoca oczywiscie Tolka :gwizdanie: :decayed: :decayed:

spoko nie ma sprawy :good:

no oczywiscie jakby inaczej z pomoca Tolka :decayed: ale ja go jeszcze nie mam.. finalizuje transakcje dopiero :gwizdanie:

czekamy ;);)

Opublikowano

W końcu heble na aucie

Różnica jest dość duża :wink4:

7815e690c82141f9m.jpg

W komplecie przód i tył w kolorze czarnym, oraz nowe przewody hamulcowe :naughty:

752d2ffa219b151cm.jpg

No muszę to też wykonać... :kox::good:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Lekki powiew wiosny, to trzeba było się wziąć za małe porządki i drobne modziki

Po dłuższym czasie leżakowania wtyczki do fotochromu, w końcu podłączone:

80667730.jpg

21373177.jpg

I małe odświeżenie środeczka, bo błoto aż na drzwi wchodziło

81473169.jpg

27594549.jpg

42485116.jpg

Opublikowano

trzebaby :)

Opublikowano

kapiel po zimie :wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

no modzik z lusterkiem zajefajny i przydatny co? :kox:

co tu taka cisza w ogóle? :decayed:

Opublikowano
no modzik z lusterkiem zajefajny i przydatny co? :kox:

co tu taka cisza w ogóle? :decayed:

nic się nie działo to i cisza była :whistling:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

W ostatnimi czasu w aucie kompletnie nic się nie dzieje, brak czasu… zbyt dużo obowiązków… ale jest jeden, kolejny modzik.

SERVOTRONIC

41333955.th.jpg

Jest mega fajnie, w miejscu, jak wiadomo, servotronic chodzi super lekko, ale i przy większych prędkościach chodzi zdecydowanie „twardziej” niż przy zwykłym wspomaganiu. Super rzecz, polecam wszystkim :)

No i wielkie podziękowania dla NOSB`a za rezanie, profi robota!

Opublikowano

no Tolek gratki kolejnego konkretnego moda :kox:

pewnie było z tym trochę rezania co :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wątek trochę zapomniany :) autko już dawno nie modzone i w zasadzie nie przewiduję dalszych zmian. Na bieżąco tylko sprawy eksploatacyjne.

Jedyne co z nowości wpadło, to dystanse na tył…

dystans.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niby nic a jednak :D

Opublikowano

nie no gruuuubooo :decayed: Tolek nie szalej tak :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

No na ten sezon juz wystarczy :D

Opublikowano
:good: Szybka piłka na spocie i od razu inaczej na tyle. :wink4:
Opublikowano
Wątek trochę zapomniany :) autko już dawno nie modzone i w zasadzie nie przewiduję dalszych zmian. Na bieżąco tylko sprawy eksploatacyjne.

Jedyne co z nowości wpadło, to dystanse na tył…

http://img856.imageshack.us/img856/7533/dystans.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niby nic a jednak :D

kiedyś też nad tym pomyślę.....może na zimę :wink::decayed:

fajny sedanik :good::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.