Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też :naughty:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________teraz możesz podjechać do kina samochodowego i tyłem stanąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja też :naughty:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________teraz możesz podjechać do kina samochodowego i tyłem stanąć :decayed:

miron, tylko nie wiem jak sytuacja wygląda w B8 :mysli:

ogarniemy :naughty:

Opublikowano

ja też :naughty:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________teraz możesz podjechać do kina samochodowego i tyłem stanąć :decayed:

:polew: :polew:

albo w ogóle jeździć tyłem :decayed:

Opublikowano

Przydatny modzik! Może ja zamiast PDC tył też bym taką kamerkę zainstalował... :gwizdanie:

Akjam, PDC przód, a na tył kamerka ;)

Teraz już wiem jak to zrobić i nie będzie to czas pół niedzieli :gwizdanie: tylko okł 2h :naughty:

to mi to zamontujesz

Opublikowano

Przydatny modzik! Może ja zamiast PDC tył też bym taką kamerkę zainstalował... :gwizdanie:

Akjam, PDC przód, a na tył kamerka ;)

Teraz już wiem jak to zrobić i nie będzie to czas pół niedzieli :gwizdanie: tylko okł 2h :naughty:

to mi to zamontujesz

Zrobimy grupowe montowanie kamerki cofania. :naughty: P.S. Byłem pierwszy. :tongue4::polew: :polew:
Opublikowano

tolek rozerwia cie :) gratuluje kolejnego fajnego i przydatnego gadzetu :):good:

Opublikowano

kamerka, fajny modzik.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny grat do założenia, przyszły sprężynki -30 Eibacha. W przyszłym tyg. montaż.

Myślę, że będzie dobrze :good:

88464ba99cd46276med.jpg

Opublikowano

Czy będzie dobrze to zobaczymy jak zamontujesz i będą na autku. :wink4:

Opublikowano

widze że jednak sie skusiłeś na te eibachy :good:....nie pozałujesz..zobaczysz

Opublikowano

mozna na PW gdzie i za ile kupiles takie sprezynki ??

Opublikowano

mozna na PW gdzie i za ile kupiles takie sprezynki ??

spróbuj allegro...ceny 700-800zł

Opublikowano

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

Opublikowano
  • Autor

mozna na PW gdzie i za ile kupiles takie sprezynki ??

Cena, to żadna tajemnica i bardzo polecam ten sklep:

http://www.prince.com.pl/

chyba naprawdę najtańsza cena w sieci.

Opublikowano

Najważniejsze pytanie, kiedy zakładasz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze pytanie, kiedy zakładasz :gwizdanie:

na wtorkowego spota nie dam rady :wallbash:

środa / czwartek, chyba, że masz kogoś, kto by mi to zrobił jutro / wtorek :naughty:

Opublikowano

Mam kogoś, ale ten ktoś nie ma ściągaczy do sprężyn i ostatnio nie ma czasu żeby swoje ogarnąć, czyli ja :wink4:

Szkoda że do wtorku tego nie ogarniesz, ale może w piątek wpadniesz do SG :)

Opublikowano
  • Autor

Mam kogoś, ale ten ktoś nie ma ściągaczy do sprężyn i ostatnio nie ma czasu żeby swoje ogarnąć, czyli ja :wink4:

Szkoda że do wtorku tego nie ogarniesz, ale może w piątek wpadniesz do SG :)

z chęcią bym do was wpadł, ale uczelnia mi na to nie pozwala ;( mam piątki i sobotę... tak, to bym do was napewno częściej zaglądał :cool1:

Opublikowano

Tolek może ja bym Ci kogoś znalazł na wtorek około południa. :wink4: Jutro zadzwonię tam gdzie mi zmieniali springi i zapytam czy dali by radę to ogarnąć. :good:

Opublikowano
  • Autor

Tolek może ja bym Ci kogoś znalazł na wtorek około południa. :wink4: Jutro zadzwonię tam gdzie mi zmieniali springi i zapytam czy dali by radę to ogarnąć. :good:

OK, dzięki :good: jutro predzwonię do Ciebie jak sprawa wygląda... :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.