Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie się nie podoba... Pokaż zdjęcie koła z boku. Wydaje się że opona jest naciągnięta. Jaką masz szerokość felg?

Opublikowano
  • Autor

Felga 8', własnie opona moim zdaniem ładnie pasuje, bo nie jest wcale naciągnięta. Jest na prosto bok opony względem felgi. Zrobię fotkę, to wrzucę.

Opublikowano

Teraz to dopiero allroad :D

Opublikowano
  • Autor

Teraz to dopiero allroad :D

Wszystko w swoim czasie :cool1:

Opublikowano

jeśli 8 to spoko. Obawiałem się że to są 8,5

Opublikowano
  • Autor

"Pokaż zdjęcie koła z boku. Wydaje się że opona jest naciągnięta"

No fakt, opona jest troszkę naciągnięta, ale nie jest to jakaś masakra, felga nie wystaje ani nic w tym stylu. Jest schowana. Mi się podoba.

I na serio, różnicę czuję mega duża w porównaniu z 245. Jestem zadowolony po zmianie.

Opublikowano

No opona delikatnie nacięgnięta ale nie jest źle. :good: Gleba koniecznie. :gwizdanie:

Opublikowano

235 lepiej by na nich lezała, wg mnie

Opublikowano
  • Autor

Taki mały gadgecik, telefon wykorzystuję jako konsolę i można na spocikach sobie pograć :gwizdanie:

7ccaf8daec923615med.jpg

Opublikowano

Bardzo ladnie modzisz :good:Ostatnio opchnalem zestaw 1BV za 400zl :naughty:

Opublikowano

Bardzo ladnie modzisz :good:Ostatnio opchnalem zestaw 1BV za 400zl :naughty:

nawet jest coś w dziale sprzedam za 300zł :wink4:

Nic tylko brać :decayed:

Opublikowano

Bardzo ladnie modzisz :good:Ostatnio opchnalem zestaw 1BV za 400zl :naughty:

nawet jest coś w dziale sprzedam za 300zł :wink4:

Nic tylko brać :decayed:

No wlasnie user ktory to kupil sprzedaje ale chyba same amory za 300zl :gwizdanie:

Opublikowano

hejka potrzebuje kupic fele do audi interesuja mnie te co sa na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0bd74d0fbae4b5c.html

jaki to jest model i jak mam je poszukac??

kolego poczytaj troche regulamin i forum bo piszesz posty w nie odpowiednich dzialach :cool1: Tutaj sie wypowiadamy na temat auta kolegi tolek85 A felga ta to model z RS4 B7

Opublikowano

tolek gratki bardzo ladnego autka :):good:

Opublikowano
  • Autor

kolejny modzik ukończony, w końcu uruchomiłem kamerkę cofania:

2b7964c72711eea3med.jpg

:good:

Opublikowano

Przydatny modzik! Może ja zamiast PDC tył też bym taką kamerkę zainstalował... :gwizdanie:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

Przydatny modzik! Może ja zamiast PDC tył też bym taką kamerkę zainstalował... :gwizdanie:

Akjam, PDC przód, a na tył kamerka ;)

Teraz już wiem jak to zrobić i nie będzie to czas pół niedzieli :gwizdanie: tylko okł 2h :naughty:

Opublikowano

Przydatny modzik! Może ja zamiast PDC tył też bym taką kamerkę zainstalował... :gwizdanie:

Akjam, PDC przód, a na tył kamerka ;)

Teraz już wiem jak to zrobić i nie będzie to czas pół niedzieli :gwizdanie: tylko okł 2h :naughty:

SPoko, że się zaoferowałeś. :gwizdanie: Więc będę myślał i szukał kamerki. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.