Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM


tolek85

Rekomendowane odpowiedzi

navi nie jest uszkodzona, ale wyświetlacz ma zdartą tą powłokę, o której nie zostałem poinformowany. Pozatym jest 100% sprawna i wszystko jest ok. Czaki, myślę, że będziemy w kontakcie, ale jeszcze nie teraz ;) Ale napewno jest to w liście modów.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 16:42_________________________________________________mały update, w końcu jakieś foto:

2107c25031771cb2m.jpg

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________Aha, poprawiłem sobie wyświetlacz w RNS-E, jeżeli ktoś jest zainteresowany odnowieniem tego, zapraszam do wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160262.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pij tyle bo zdjęcie rozmazane... :wink4:

Mody jak najbardziej w dobrą stronę! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś musiałbym w końcu porobić jakąś normalną sesyjkę normalnym aparatem, a nie kom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś musiałbym w końcu porobić jakąś normalną sesyjkę normalnym aparatem, a nie kom ;)

Ja to oblookałem i oblookam co będzie nowe w BEBOKU na spocie ale może reszcie by się przydało. :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest Pany z tymi spojlerami na klapę: jest s-line i S4 ? czy jest tylko S4 ??? :gwizdanie:

na niektórych autkach można spotkać mniejsze spojlery ale czy to nie są już laminaty?

występował spojler s-line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja mam jakiś germański a tifem, czy jak to się pisze, kupiłem już go tak. Mam na nim normalnie wybite numery 8E0, zrobię fotkę, to wrzucę co mam dokładnie. W każdym razie, jaki by to nie był, moim zdaniem "robi robotę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja mam jakiś germański a tifem, czy jak to się pisze, kupiłem już go tak. Mam na nim normalnie wybite numery 8E0, zrobię fotkę, to wrzucę co mam dokładnie. W każdym razie, jaki by to nie był, moim zdaniem "robi robotę" :)

oczywiście że robi robotę :wink4: tylko kwestia w tym że my z sevesem również szukamy takiego co będzie robił robotę a nie takiego co nie będzie pasował albo się pofałduje za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, przymierzam się do założenia fotelików, pełna elektryka i podgrzewanie. Temat podgrzewania ogarnę, tzn wiem, że to jest klimatronik, plus przewody, po 4 żyły na stołek i podpiąć odpowiednio do klimatronika. Więc to ogarniam, tylko, nie mam elektryki, co tam trzeba zrobić, aby ona zadziałała?

Wystarczy tylko napięcie podać? Macie może oznaczenia kostek, jakie mają one numeru?

Plis, help…[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 14:36_________________________________________________Nowe fotki, patrz str 1 :hi:

Wkrótce montaż czarnej podsufitki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzór w 17 calach moim zdaniem nie wygląda dobrze... ale i tak jest dużo lepiej niż było.. ale NIŻEJ Z NIĄ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierzycie albo nie... w srodku juz jest po prostu mega mega mega giga koks :kox:

jeszcze listwy szczotkowane alu dojda :naughty: i nie bedzie juz czego poprawiac :good: :good: :good: :good: :good: no oczywiscie moze jakis bluetooth dvd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stołki w końcu działają, jeszcze zostało grzanie do podłączenia.

a06afb7c1b4d2fdbmed.jpg

Jutro jadę montować czarną podsufitkę ;>

Robił ktoś to już w wersji z szyber?

Muszę pociągnąć dodatkowe zasilanie do tych lampek pod osłonami słonecznymi, czy zasilanie pobrać z tego centralnego podświetlenia?

Dajcie znać, bo chcę się przygotować do wymiany, jak co, to sobie już wiązkę pociągnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem auto na spotach.... :thumbdown:

:tongue4::wink4: [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 23:17_________________________________________________gratki, ja bym zmienił tylko jedno...

najpierw moc, później wygląd :)

Podjedź no w końcu do kato, sprawdzimy jak się siedzi na tych stołkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj była masakra, nie dojechałem do kato, bo do 20 rezaliśmy podsufitke. Jest teraz bardzo przyjemnie.

Jeżeli ktoś chce szyber, to wystarczy szlifiera, teraz wiemy jak mechanizm jest przymocowany :naughty:

Oczywiście wielki ukłon do siemiana, który poświęcił na to całe popołudnie, i dla seves`a, bez którego napewno było by ciężko.

Wielkie dzięki chłopaki!! :notworthy:

Teraz to już tylko pozostało to oblać :D:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...