Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a o to moja cudna dziewczynka


furman_2006

Rekomendowane odpowiedzi

cześć !!!!!!!właśnie dopiero co nabyłem A4 2,5 tdi quattro S-line 132 kw(180km) srebrny metalik ,sedan,6-biegów turbo ,fabryczna navi(o właśnie może ma ktoś polską mapę to z góry dzięki za wiadomość)i naprawde coś pięknego dla melomana system nagłośnienia BOSE z 12-toma głośnikami odbiór BAJKA!!! nie pisze o klimach ,asr,i,abs bo to chyba w tych autkach to standart.Ale dla mnie to naprawde obecnie to cudo techniki bo przesiadłem się z daewo tico ,tak też zmiana jest kosmiczna! Gorąco wszystkich pozdrawiam !!!! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jescze zdjęcia zamiescić to wtedy juz napewno będziemy chwalić. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale silniczek to raczej masz seryjnie 150KM a te 180 to pewnie Chipsa ktoś zapodał. Czekamy na fotki bo autko zapowiada sie ciekawie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale silniczek to raczej masz seryjnie 150KM a te 180 to pewnie Chipsa ktoś zapodał. Czekamy na fotki bo autko zapowiada sie ciekawie :a4fan:

a to czemu??? w B5 byly przeciez 2.5TDI 180KM (tylko z quattro).

czekamy na fotki tego cudenka - zapowiada sie pieknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to czemu??? w B5 byly przeciez 2.5TDI 180KM (tylko z quattro).

W B5 były 180?? Ojjj to chyba nie wiedziałem nic na ten temat... Nie dziwne bo wolę AFNa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc fotki bedziemy oceniać chociaz nie rozumiem jak można jejżdzić czymś takim jak :sick3: tico porarzka wszech czasów, ale widze że kolega sie nawrucił w najlepszy możliwy sposób- to musiał być niezły szok :shocked::audi::a4fan::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...