Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strajk kierowców


malinamm1

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem na onet.pl, że ktoś rozpowszechnia akcję przeciwko wysokim cenom paliw. Wklejam cytat

Ogólnopolski strajk przeciwko wysokim cenom paliwa w każdym mieście wojewódzkim!! Kierowcy o danej godzinie zaczną tankować na najbardziej obleganych stacjach na co dzień małe ilości paliwa (1 litr). Tak jak strajkują we Francji czy Włoszech!! Strajk odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 10.00 w całej Polsce!! Proszę o POWIELANIE tej informacji na innych portalach (metoda kopiuj-wklej), na CB RADIO , wśród znajomych czy na forach motoryzacyjnych np. VW, FORD, honda itp!! Można utworzyć konta lub grupy na portalach takich jak NK czy Facebook (na facebooku już można znaleźć wydarzenia z tym związane)!! I proszę nie pisać, że "przesiądź się na rower" albo "przestań jeździć" bo od cen paliwa zależą również ceny w sklepach!! To musi się udać jeśli się zjednoczymy i przeciwstawimy się temu systemowi!! To nie jest walka tylko przeciw stacjom paliw ale przede wszystkim z władzą!! Kto jest za proszę się wpisywać!!

PROSZĘ O POWIELANIE TEGO TEKSTU!!!

BEZ POWIELANIA I PRZEKAZYWANIA INFO DALEJ NIC Z TEGO NIE BĘDZIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic z tego nie będzie bo taka akcja była już wiele razy i na nikim to żadnego wrażenia nie zrobiło :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic z tego nie będzie bo taka akcja była już wiele razy i na nikim to żadnego wrażenia nie zrobiło :thumbdown:

Bo niestety bojkot nie wypalił... przynajmniej ostatni. Za krótki czas do realizacji tego przedsięwzięcia. Myślę, że dobrze by było w dużych, wojewódzkich miastach i tych mniejszych gdzie klubowiczów różnych marek jest dużo, zrobić spot właśnie w któryś weekend, w godzinach szczytu i udać się po kilka samochodów na stację tankując za małą kwotę. Miłośników motoryzacji jest tyle, że jakby wkleił takie info na kilka for miłośników różnych marek mógłby się zrobić mały bu**del na stacjach w któryś piękny weekend. Do tego podpowiedzieć na forum TVN Turbo o pomyśle i gwarantowane że w ich 'raporcie' wspomną o tej akcji albo chociaż o tym, że ktoś planuje coś takiego.

Trzeba jasno spytać się dlaczego kiedy euro i $ był droższy (złotówka słabsza), kiedy cena za baryłkę była wyższa... paliwo kosztowało tyle co w tej chwili albo mniej. O tym trzeba głośno mówić bo już mnie to wk**wiać zaczyna. Jak kupiłem Audi, przez moment tankowałem za ok. 3,30zł a było to trochę ponad rok temu. Cena euro dużo się nie różniła, ropa również nie kosztowała znacznie mniej, o ile kosztowała mniej w co wątpię. Dymają Nas niestety w tej Polsce jak chcą i kiedy chcą... ped*a*ły wstrętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokować centrum miast i będzie :decayed::naughty::kox:.

Chyba Orlen :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokować centrum miast i będzie :decayed::naughty::kox:.

Chyba Orlen :polew:

w gdańsku LOTOS codziennie blokuja . ba nawet dwa razy dziennie :polew: :polew: :polew: wszystko zakorkowane jak ludzie jada do pracy a potem jak wracaja. moze to jakas zorganizowana akcja?? :polew:

ale chyba nikt sie tym nie przejmuje :kox: :gwizdanie: :confused4::cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Afryce za pełny bak płaciłem 17zł, a w Polsce za tą kwotę Audi się nie napije... :polew::decayed::rolleyes:... Większość Polaków ma klapki na oczach, nie wiedzą, że Ich własny kraj robi Ich w #uja... Nie dość, że polskie drogi to dziury, pagórki i koleiny to cena benzyny nie adekwatna do ceny ropy za baryłkę na świecie. 4 lata temu dollar stał wysoko prawie 4 zł, euro 4,60zł, a funt ponad 6 zł i cena benzyny była w granicy 3,30zł za litr. Teraz prawie 4,70zł za litr... i do tego ponad 40% podatku itp.

Jak zobaczyłem korki na autostradzie A4 to sobie pomyślałem... Takie rzeczy tylko w Polsce. Jeszcze większość miejsc, ulic i miejscowości jest źle oznaczona... Brak słów... :wallbash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja bardzo dobra ale należało by przygotować to wcześniej i poszerzyć do skali telewizji, radia, głównych portali takich jak interia czy onet duże widoczne banery ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...