Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon Xenon od A do Z


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkosc sie akurat zgadza,ale wtyczka jest inna i wybrzuszenie na przetwornicy innego ksztaltu.Malik pisal tutaj ze wszystko pasuje :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i pisał, ale jest inaczej. Jak włożysz palnik, i dopasujesz przetwornice(docinanie plastików klapki)to palnik opiera sie o przetwornice i klapka się nie domyka. Jak dociśniesz to istnieje ryzyko ze spali się silnik od regulacji, lub pojawi sie błąd poziomowania.

Wtyczka nie pasuje, bo jest od bixenonowej przetwornicy. Wystarczy przerobic wtyczke, ale jak juz pisalem powyzej to nie ma sensu, bo przetwornica od xenonów jest za gruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to pieknie.....[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 14:38_________________________________________________Ale jestem wsciekly :angry: :angry: :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest?? :shocked: :shocked: :shocked:Mialem xenony i zakupilem klosze od bi i co???Przetwornica nie pasuje :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Nie pasuje. Przetwornica od Bi-xenonow ma prawie wielkosc karty kredytowej :decayed:

nie ma różnicy czy bi czy zwykłe -jest różnica bo Valeo produkowało różne przetwornice.Na zewnątrz są takie same ale w środku wyglądają inaczej mają takiego garba :)[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 15:25_________________________________________________

NO to pieknie.....[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 14:38_________________________________________________Ale jestem wsciekly :angry: :angry: :angry: :angry:

kupię same puszki ? pod bi?[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 15:25_________________________________________________osobiście też wycinałem i nic nie ocierało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie zrobiłem zdjęć, ale Ty Wąski powienienes mieć je na żywo :naughty: Zrób foty, to się okaże, ze od Bi jest 2x cieńsza i ma inne wejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 01 Październik 2009, 15:25_________________________________________________osobiście też wycinałem i nic nie ocierało. :)

Moze od razu miales przetwornice od bixenonów. Od xenonow nie pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to ma byc przetwornica do bi??Bo chce zamowic :cool1:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:16_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=758775130&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Nadadza sie??[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:30_________________________________________________Moglby ktos potwierdzic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 01 Październik 2009, 15:25_________________________________________________osobiście też wycinałem i nic nie ocierało. :)

Moze od razu miales przetwornice od bixenonów. Od xenonow nie pasuja.

Ale czym się różnią ? niczym Valeo robi do rożnych samochodów przetwornice.Mają podobny wygląd wymiar taki sam.Róznią się wtyczkami są po 4 6 8 12 wejść bo obsługują też inne funkcje xenona np.skrętny.

Ale i tak wszystkie pasują tylko należy zmienić wtyczkę.

http://www.motoallegro.pl/item750258930_audi_a4_renault_przetwornica_xenonowa_reflektor.html takie na pewno pasują [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 08:47_________________________________________________Jak coś pisać dzwonić udzielę każdej informacji :naughty: coś się znam na tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 01 Październik 2009, 15:25_________________________________________________osobiście też wycinałem i nic nie ocierało. :)

Moze od razu miales przetwornice od bixenonów. Od xenonow nie pasuja.

Ale czym się różnią ? niczym Valeo robi do rożnych samochodów przetwornice.Mają podobny wygląd wymiar taki sam.Róznią się wtyczkami są po 4 6 8 12 wejść bo obsługują też inne funkcje xenona np.skrętny.

Różnią się tez gruboscia. Przetwornica od bi-xenonów jest ~2x cieńsza. Dlatego Bieniek nie zmieścił swoich ori xenonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 01 Październik 2009, 15:25_________________________________________________osobiście też wycinałem i nic nie ocierało. :)

Moze od razu miales przetwornice od bixenonów. Od xenonow nie pasuja.

Ale czym się różnią ? niczym Valeo robi do rożnych samochodów przetwornice.Mają podobny wygląd wymiar taki sam.Róznią się wtyczkami są po 4 6 8 12 wejść bo obsługują też inne funkcje xenona np.skrętny.

Różnią się tez gruboscia. Przetwornica od bi-xenonów jest ~2x cieńsza. Dlatego Bieniek nie zmieścił swoich ori xenonowych.

Tak jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przetwornice od xenonów też miały garba. Wystarczyło wyciąć plastiki dremelkiem i wszystko pasowało. Cała przetwornica się pięknie schowała i nie zawadzała o żadne plastiki.

Przełożenie kabelków z wtyczki 2x2 do 4x2 też było banalne. Piny wchodziły dokładnie w te same miejsca.

Auto było z 2002r. Nie wiem z którego roku były bixenony, które dokupiłem na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rozwiazaliscie problem za krotkiego kabla od strony pasazera..? Macie naciagniety..? Ja mysle nad przedluzka.. :mysli: ale nie chce ciac kabli.. Moze by sie dalo kupic wtyczki i zrobic dopinke..? Co o tym myslicie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rozwiazaliscie problem za krotkiego kabla od strony pasazera..? Macie naciagniety..? Ja mysle nad przedluzka.. :mysli: ale nie chce ciac kabli.. Moze by sie dalo kupic wtyczki i zrobic dopinke..? Co o tym myslicie..?

Ja przedluzalem, ale zdecydowanie odradzam. Twoj pomysl jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki nie problem kolo 30zl kosztuja.Hmm i tak musze je wymienic wiec od razu mozna by przedluzyc.Jakie macie pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki nie problem kolo 30zl kosztuja.Hmm i tak musze je wymienic wiec od razu mozna by przedluzyc.Jakie macie pomysly?

jak dokładasz bi-ksy to tracisz możliwość sterowania, trza kupić przejściówkę i masz sprawę załatwioną

myślę o tym:

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p469_Adapter-Xenon-Scheinwerfer-Audi-A4-B6-mit-B7-Scheinwerfer.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze nie ma sterowania to wiem.Czyli co?Jak zaloze ta przejsciowke to bede mial sterowanie z kabiny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...