Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon Xenon od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko to też nie daje gwarancji, że ktoś po ślepiach nie będzie dostawał - niestety, ale radzę dorobić otwór samodzielnie :wink4:

wziales to na powaznie ? :D Bieniek :) auto masz z 2001 roku-wtedy nie montowali jeszcze bi xenonu do a4 b6 wiec to jest chyba powodem tego ze nie masz otworow w blotniku do regulacji takich lamp :wink4:

Opublikowano

Tak wlasnie podejrzewalem.No nic jutro rezanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
20091022.jpg
Opublikowano

20091022.jpg

no jest a pisales ze nie ma zadnego otworu :good:

Opublikowano

no jest a pisales ze nie ma zadnego otworu

kto pisał :mysli: :?:

i co Ty za orgazmy Pozkowe masz w podpisie :rolleyes: :?:

Opublikowano

no jest a pisales ze nie ma zadnego otworu

kto pisał :mysli: :?:

i co Ty za orgazmy Pozkowe masz w podpisie :rolleyes: :?:

no ty szukales tych otworow i nawet fotki chciales :tongue4:

jak Poziek zacznie Cie nie lubic to Twoje posty tez zaczna znikac nie wiadomo gdzie bez powodu ale to bzdura o ktorej nie warto pisac.

:)

no i chyba trzeba bedzie pociagnac sprawe dalej bo moj podpisl znikl :gwizdanie: oj nie ładnie "moderatorze" poziek :thumbdown: czyzbys przyznawal sie do tego co mialem tam napisane? :) ten wpis tez z pewnoscia zniknie ale przeczyta go kilka osob :good: potem znowu kilka itd :)

warnwarn.gifOT w dziale technicznym / podpis został zmieniony przez admina/prezesa ponieważ był niezgodny z regulaminem (za wysoki) - nadmieniam, że moderator nie ma możliwości ingerować w podpis usera - taką możliwość ma wyłącznie admin/prezes

Opublikowano

Tak wlasnie podejrzewalem.No nic jutro rezanie :gwizdanie: :gwizdanie:

udało się wyrezać
Opublikowano

Niestety jeszcze nie :thumbdown: :thumbdown:

Dzis bede mial dostep do wiertarki.Wiertlo 6 tak??

MrWho jak z ta regulacja??

Opublikowano

Niestety jeszcze nie :thumbdown: :thumbdown:

Dzis bede mial dostep do wiertarki.Wiertlo 6 tak??

MrWho jak z ta regulacja??

pierwsze troszkę mniejsze a potem docelowe

Opublikowano

No i znowu nie zdazylem zrobic otworow...

Za godzine za to beda podlaczone spryski :naughty: :naughty:

Opublikowano

No i znowu nie zdazylem zrobic otworow...

Za godzine za to beda podlaczone spryski :naughty: :naughty:

no to ladnie rezasz :good:

myslalem ze juz miales wczesniej zwykly xenon

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Koledzy piszecie o tym jak zmienic na bi-xenon a ja mam troche inne pytanie ;)

czy bedzie roznica w swiatlach drogowych (to ze dlugie sa mocniejsze i czarne w srodku to wyczytalem;) ) miedzy zwyklym xenonem a bi ?

pisze bo mam zwykle xenony i zastanawiam sie nad zmiana :)

pytanie nr 2: jesli juz bym sie decydowal to mysle kupowac cale reflektory czy w takim przypadku wystarczy przelozyc i wszystko bedzie gralo ??

Opublikowano

Kup gołe lampy. Przetwornice i zarniki założysz swoje.

Różnica w świeceniu na plus :good:

Opublikowano

Kup gołe lampy. Przetwornice i zarniki założysz swoje.

Różnica w świeceniu na plus :good:

wtedy bedzie troche rzezbienia ? no i pod warunkiem ze mam d1s tak ?

jak to najlatwiej sprawdzic czy przypadkiem nie siedzi d2s ? (nie wiem czym sie roznia :wallbash:)

Opublikowano

Kup gołe lampy. Przetwornice i zarniki założysz swoje.

Różnica w świeceniu na plus :good:

wtedy bedzie troche rzezbienia ? no i pod warunkiem ze mam d1s tak ?

jak to najlatwiej sprawdzic czy przypadkiem nie siedzi d2s ? (nie wiem czym sie roznia :wallbash:)

d2s ma wlasny zaplonnik tzn jest on zintegrowany z zarnikiem a d1s jest osobno

Opublikowano

Kup gołe lampy. Przetwornice i zarniki założysz swoje.

Różnica w świeceniu na plus :good:

wtedy bedzie troche rzezbienia ? no i pod warunkiem ze mam d1s tak ?

jak to najlatwiej sprawdzic czy przypadkiem nie siedzi d2s ? (nie wiem czym sie roznia :wallbash:)

d2s ma wlasny zaplonnik tzn jest on zintegrowany z zarnikiem a d1s jest osobno

Odwrotnie chyba...

CO do przetwornicy to nie koniecznie bedzie pasowac.Sprawdz jaka masz i porownaj z tymi w watku.

Opublikowano

no i wlasnie dlatego myslalem zeby kupic cale reflektory bo nie mam pojecia o czym piszecie :polew:

zeby to sprawdzic musialbym odkrecic reflektory ?

Opublikowano

Otworz maske i na lampie jest naklejka jakie zastosowane sa zarowki i zarnik.

Opublikowano

Kup gołe lampy. Przetwornice i zarniki założysz swoje.

Różnica w świeceniu na plus :good:

wtedy bedzie troche rzezbienia ? no i pod warunkiem ze mam d1s tak ?

jak to najlatwiej sprawdzic czy przypadkiem nie siedzi d2s ? (nie wiem czym sie roznia :wallbash:)

d2s ma wlasny zaplonnik tzn jest on zintegrowany z zarnikiem a d1s jest osobno

Odwrotnie chyba...

CO do przetwornicy to nie koniecznie bedzie pasowac.Sprawdz jaka masz i porownaj z tymi w watku.

racja,sprawdzilem w etce ...d2s to zarnik bez zaplonnika a d1s ma zintegrowany zaplonnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.