Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z ciepłym powietrzem


milasek86

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od jakiegos czasu zaobserwowalem u siebie problem z nawiewem, mianowicie nie zawsze leci cieple powietrze :confused4: raz sie zalaczy, raz nie a ostatnio zimne noce.... jakies propozycje co mozna zrobic, co sprawdzic? mam klimatronik. wyjalem schowek chcac spradzic czy cos sie nie zacielo, jakies ciegla ale tam nic nie widac :/ woda w ukl chlodzenia jest, weze do nagrzewnicy gorace, przy minimalnym nawiewie i tem na HI przy obrotach 2000-3000 nie ma zadnej zmiany. za wszelkie sugestie i pomoc bede wdzieczny :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniż temperaturę na klimatroniku na minimum, odczekaj 2,3 minuty i podnies z powrotem na maxa. Jesli przez chwilę poleci ciepłe powietrze to prawdopodobnie nagrzewnica jest niedrożna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody klimatronika, a jeszcze lepiej VAG w [08-HVAC]. Potem wklej ew. błędy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do VAGa bede mial dostep pod koniec tyg.. w kodach klimatronika przy wartosci kodu 1- uszkodzenie systemu wyskoczylo mi 8.5, siilnik jest zapetlony, probowac programowo usunac blokade, czyli VAGiem sie da czy trzeba cos rozbierac?

rozebralem te cale silowniki... wiem ze ten malutki silniczek nie zawsze lapie, co moge z nim zrobic?? da sie go jakos naprawic czy raczej nowy i gdzie kupic??

484900a2e02fc69fm.jpg gdzie mozna kupic taki silniczek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...