Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zestaw telefonu


ic3ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.

Poszukuje informacji odnośnie instalacji fabrycznej w Audi B5 telefonu.

Znalazlem wtyczke, "na zdjeciu" wychodzi na to ze do adaptera Cullmann.

Pod siedzeniem tylnim jest centralka Telefonu. "8D0 862 335 B"

chciałem sie dowiedziec czy ta centrala posiada w sobie Bluetooh, bo nie mam adaptera w tym momęcie , i teraz nie widzi BT.

A słyszałem że bez adaptera nie działa, dopiero jak adapter będzie podpięty to BT będzie działac.

Jr7A0.jpg

Czy ktos z szanownych kolegów potrafi odpowiedziec na moje pytania ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam zestaw troche szukałem na allegro i kupilem ale bluetootha nie ma oczywiscie bo to dopiero od B6 , poza tym mialem gdzies liste jakie telefony ten culman obsługuje z tego co wiem to zadna rewelacja(jakies stare siemensy , ja jade na starej 6230i bo to najlepszy telefon do tego, niestety adapter do mojego telefonu nie był wyposazony w wyłaczniki do odbioru i konczenia rozmowy, adapter w aso kosztuje kilkaset złotych mam linka do goscia co sprzedawał adapter taki jak chcialem ale chcial tyle prawie co w aso ale wiem ze wtedy na aukcji ni e znalazł sie zaden szaleniec zeby mu wypłacic kase która chciał.

druga kwestia to moj adapter był do podłokietnika a jego na boczek z prawej strony radia.

jak cie to interesuje to moglbym ci podac namiary na tego gostka (moze jeszcze ma ten adapter i moze cene juz inna), chodzilem z nim do szkoly ale nie gadałem z nim jakies 15 lat,hhhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzieki za info ale ja juz tez kupiłem sobie adapterek, ale tak jak szybko podłaczyłem tak szybko odłaczyłem bo było to bezsenu,

Teraz jak fundusze pozwola to przymiezam sie do CK-7W bo to najlepsze rozwiazanie, a dotego i bedzie bardzo prosty montaz.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to moge ci odsprzedac ,bo ja i tak go nie bede uzywał.

Jak co to Pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0000

Może też być 1234

Jeśli mamy VAGa, możemy to sobie sprawdzić: 77-Telephone -> Adaptation-10 -> Channel 135 -> Read

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...