Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Prośba o analizę logów AVF Passat 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turbinka nie ładuje. zrobiłem logi o to one :

sorki że nie mam JPEG'ów ale ten mój komp do niczego się nie nadaje, zawiesza się przy printscreenie :embarrassed: próbowałem jeszcze ze stronką vaglog.rtnet.pl ale krzaczki po wgraniu plików mi wyskakują :/

http://www.speedyshare.com/files/22143747/Logi.zip

co myślicie ?

Opublikowano

Po pierwsze auto niedogrzane.

2. Kąt synchronizacji do regulacji i to szybko, bo wartośc jest duża.

3. Brak sterowania turbiny. Uszkodzony N75, nieszczelne wężyki podciśnieniowe, dziura w dolocie lub nie rusza się sztanga.

Do sprawdzenia.

Jak uporasz się z niedoładowaniem i kątem synchronizacji wrzuć ponownie 007, 008, 003, 010 i 011 dynamiczne.

Opublikowano
  • Autor

Auto na blacie miało 90 stopni..

Jak wyregulować kąt synchronizacji ? To chyba będzie musiał zrobić już ktoś z fachem w ręce..

Sterowaniem turbinki zajmę się dziś, ale wydaje mi się że jakby N75 był padniety to by przeładowanie było bo by nie zbijał.. Jeszcze sprawdzę luzy na wirniku..

Opublikowano

Auto na blacie miało 90 stopni..

Jak wyregulować kąt synchronizacji ? To chyba będzie musiał zrobić już ktoś z fachem w ręce..

Sterowaniem turbinki zajmę się dziś, ale wydaje mi się że jakby N75 był padniety to by przeładowanie było bo by nie zbijał.. Jeszcze sprawdzę luzy na wirniku..

Kąt synchronizacji:

Trzy śruby na kole pasowym rozrządu. Żadna filozofia. Odkręcasz przestawiasz minimalnie w prawo bądź lewo (dokładnie poszukaj na forum) i tyle. Sprawdzasz i jak dalej źle to powtarzasz operację.

Gdzieś słyszałem że jest na forum taka opcja która wyszukuje różne tematy ale głowy nie dam :naughty::szukaj:

Opublikowano
  • Autor

problem rozwiązany. zawór N75.

Opublikowano

to ładnie - robota żadna.

Za to ten kąt w 004 sobie skoryguj i wymień termostat.

To co pokazuje blat (90st.C) nie ma nic do rzeczy. Gdyby każdy patrzył tylko na blat nie powstałby VAG :naughty:

Było wałkowane milion razy :tongue4:

Możesz wrzucić logi po wymianie N75?

Opublikowano
  • Autor

jak tylko go zamontuje to zrobie. narazie czekam na dostawe - 139zł za sztuke u mnie w mieście.

zrobiłem przeszczep z mojej audiczki i poszedł jak burza. brakowało podciśnienia z zaworu, sprawdziłem luzy na wirniku i gruszkę i tam wszystko okej. teraz trzeba się wziąść za ten termostat i kąt synchronizacji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.