Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana foteli


lookas

Rekomendowane odpowiedzi

ze tak odswierze temat. wie ktos moze czy da sie przerobic nieskladana kanape na skladana??[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________panowie wlasnie przerabiam u siebie kanape ze sztywnej na skladana i da sie to zrobic bez wiekszych problemow w domowych warunkach. jak ktos chetny moge wstawic opis ze zdjeciami po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny :notworthy:

Będziesz pierwszy na forum, ja miałem się brać w tym tygodniu ale jakoś mnie to przeraża :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzisiaj skonczylem przerobke. pasuje i rozklada sie idealnie :>

jak ktos sie nie zna to nie pomysli nawet ze bylo cos zmieniane.

jak znajde chwile to opisze to dokladnie i mam troche zdjec to tez moze wrzuce . tylko nie wiem czy w tym watku czy zalozyc nowy w dziale warsztat?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wtrącę się w wątek z troszkę innym pytaniem. Zastanawiałem się ostatnio nad wymiana foteli w mojej 4 ale ze względu na inną rzecz: kiedy fotel opuszczę na maksa do dołu w dalszym ciągu głową "zapieram" o podsufitkę :kwasny: (mam 2 metry wzrostu :naughty:). Moje pytanie brzmi - czy są jakieś wersje foteli które opuszczają się niżej? Może da się coś przerobić aby dało się opuszczać fotele niżej. Czy ktoś kiedyś zastanawiał się nad takim tematem?

Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy fotel opuszczę na maksa do dołu w dalszym ciągu głową "zapieram" o podsufitkę :kwasny: (mam 2 metry wzrostu :naughty:). Moje pytanie brzmi - czy są jakieś wersje foteli które opuszczają się niżej?

Nie sądzę żeby jakiekolwiek fotele opuszczały się niżej niż w standardzie, bo jest to technicznie niemożliwe. BTW: zawsze możesz użyć szyberdachu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasami zdarza mi się "wietrzyć" w ten sposób :kox: dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wstawilem juz opis ze zdjeciami jak zamontowalem u siebie skladana kanape.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200903.new#new

zapraszam do przeczytania i zycze milej roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ile mniejwiecj u tapicera bedzie kosztowalo obszycie standardowego przypadku wytartego boku ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...