Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Mechanizm Wycieraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja musze nowy trzpien załatwic :( tak to jest jak sie ma za duzo siły i za dobry klucz :wallbash:

a czy od anglika przypasuje sam trzpien z tym płaskownikiem co jest przy nim? a wogole ten cały mechanizm idzie rozebrac na czesci pierwsze czyli rozmontowac czy tylko trzpienie z tulejek idzie wybic.

Opublikowano

Zależy co rozumiesz pod stwierdzeniem "części pierwsze".

Z pamięci wnoszę, że odrębną częścią będzie ten ukręcony trzpień wraz z 10cm-owym ramionkiem po jednek jak i po drugiej stronie (drugi ma dłuższe ramię). Szyna montażowa, do której przykręcony jest silniczek zakończona po obu stronach tulejami, w której te feralne sworznie "chodzą" to też odrębny element. Czy są jeszcze jakieś - nie pamiętam. Od anglika powinno podejść - w sumie to tylko lustrzane odbicie powinno być - któryś trzpień będzie OK.

Powodzenia, RS

Opublikowano

no dzieki wielkie kolego. zaraz bede dzwonił o te czesci

uzywany mechanizm z silnikiem od anglika 150 zł na szrocie troche zatarty jak to zwykle ale udało sie wybic trzpienie tzn z jednym to mi wyszła nawet 1 tulejka mosiezna. moj tez rozmontowałem podmieniłem trzpien, oba pasuja od anglika. tylko ta blacha co jest przykrecany silniczek jest inna tzn na odwrot wyprofilowana. wszystko złozyłem smarujac to wszystko smarem od łozysk. i zmontowałem na koncu regulacja wycieraczek bo musiałem odkrecic silniczek i zostawic go w dziurze. jakies niecałe 2,5 godziny mi to zajeło. dzis zabawa z wymiana zarowek w podswietleniu licznika i klimatronika i moze zrobie przy okazji przełacznik od drogowych i kontrolke jak sa swiatła zapalone. wielkie dzieki wszystkim którzy pomogli

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam.Mam to samo chyba i zbieram sie do znajomego na warsztat.Napewno wystarczy tylko przesmarowac?W moim przypadku ida do gory,zatrzymuja sie w polowie i dopiero jak je podniose do gory to same zeja gdy nacisne manetke takze silniczek raczej jest ok?Z gory dzieki za podpowiedzi.

Opublikowano

Witam.Mam to samo chyba i zbieram sie do znajomego na warsztat.Napewno wystarczy tylko przesmarowac?W moim przypadku ida do gory,zatrzymuja sie w polowie i dopiero jak je podniose do gory to same zeja gdy nacisne manetke takze silniczek raczej jest ok?Z gory dzieki za podpowiedzi.

Wystarczy ale pewnie na chwile .....Ja po drugim razie w końcu kupiłem nowy mechanizm w ASO :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.