Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jak sprawdzić czy jest zrobiony program?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Nurtuje mnie to ponieważ na hamowni wyszło trochę ponad serię :shocked:

Ale jak wyjmowałem ECU to w miejscu gdzie teoretycznie powinna być kostka nic nie było (tak mi sie wydaje) :mysli:

Foto:

komputern.th.jpg

Opublikowano

na 99% masz serie ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to why na hamowni wyszlo 127 KM i ok 290 Nm

Opublikowano

to why na hamowni wyszlo 127 KM i ok 290 Nm

nie wiem .. moze taka hamownia ... :naughty:

napisalem 99% bo na zdjeciu nie widac dobrze naklejek na pamieciach .... [zalozykem ze sa oryginalne]

btw . zrob logi i bedziesz wszystko wiedzial ...

Opublikowano

to why na hamowni wyszlo 127 KM i ok 290 Nm

bonus z Inglostadt :good::kox: :gwizdanie:

z drugiej strony zalezy od hamowni :wink4:

Opublikowano

chyba ze ma box-a :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no hamownia, umowmy sie, nie byla jakas super profi :confused4:

rolki na przednie kola, buda trzymana za pomoca takich pasow ze sciagaczami, no i jakis program w kopmuterze :mysli:

logi gdzies kiedys tu wrzucalem, zaraz poszukam i tu dodam to ocenicie :decayed:

BOXa nie ma (chyba) :shocked:

link do logow: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_nowych_logow-t124327.0.html

Opublikowano

albo hamownia do du...

albo masz boxa bo z logow seria

Opublikowano
  • Autor

boxa ni ma na 99%, byc moze ze hamownia byla slaba :confused4: jak znajde gdzies wykres to wrzuce

wykres: http://img514.imageshack.us/img514/7380/zdjcie010j.jpg http://img21.imageshack.us/img21/7986/zdjcie011vti.jpg

tak na marginesie, gdzie szukac boxa? pewnie gdzies pod maska :decayed: ale gdzie dokladnie? poprosze o foto, bo nie znam sie zbyt na nazewnictwie :gwizdanie:

Opublikowano

szukaj czegos co wydaje sie ze nie powinno byc, dodatkowego pudelka albo jakichs dziwnych nieoryginalnych kabli

Opublikowano
  • Autor

ale gdzie tego szukac? pewnie na jakis wezach gumowych w okolicy silnika :mysli:

ale wiele osob juz ogladalo silnik, byl w naprawde dobrych warsztatach i nikt nigdy nawet nie wpadl na pomysl, ze moglby byc tam box, poza tym czy w niemcowni zakladaja boxy? koles od ktorego kupowalem (osobiscie) mial ok 50 lat, wiec chyba by sie nie bawil w takie cos

Opublikowano

poszukaj sobie na allegro jak wygladaja takie box'y i szukaj czegos podobnego u siebie.

jak nie masz to albo masz bonus w serii albo hamownia byla do d*py

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki za wszystkie porady, w przyszlym tygodniu popatrze czy cos mam :mysli:

Opublikowano

ok dzieki za wszystkie porady, w przyszlym tygodniu popatrze czy cos mam :mysli:

wystarczy otworzyc maske, nie sadze zeby bylo niewiadomo jak ukryte, najprawdopodobniej bedzie od strony kierowcy bo tam nie ma takich temperatur i wszystkie tego typu urzadzenia tam mocuja

Opublikowano

Bardzo prawdopodobne, że masz dobrą serią + hamowania trochę zawyża.

Te roczniki AFNa (jakaś ostatnia wersja oprogramowania) lubią mieć bonusy - kolega ma w Pasku 119 a na forum chyba nawet ktoś 122 wyciągnął, jeśli dobrze kojarzę.

Jak do tego dołożysz trochę naciągającą hamownię, to właśnie tyle możesz mieć w serii.

Opublikowano

tyle ze tu hamowane przy 24C, nie sadze zeby seria to byla

Opublikowano

dokładnie, temperatura już nie była sprzyjająca na bonusy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.