Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Pęknięta linka maski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak w temacie, prawdopodobnie pękła lub wypadła z mocowania linka otwierania maski. Macie jakies pomysły jak ją otworzyć z możliwie małymi szkodami dla auta?

Opublikowano

Witam, jak w temacie, prawdopodobnie pękła lub wypadła z mocowania linka otwierania maski. Macie jakies pomysły jak ją otworzyć z możliwie małymi szkodami dla auta?

w B7,jest tak samo,jak w B6 i jest taki temat-sam wklejałem fotkę-poszukaj,musisz się dostać od spodu i odkręcić pokrywę,potem jakimś prętem przesunąć taki jakby zamek,ale musisz to zobaczyć w innym aucie,żeby wiedziec ,jak się do tego dobrać :wink4:
Opublikowano
  • Autor

qRCZE , między silnikiem a wentylatorem w 4.2 jest dwa centy luzu, w środe bede miał dostęp do b7 2.0 to podpatrze. Wydaje mi się jednak że w b6 zamek maski jest płyciej niż b7 , ale może się mylę. Ogólnie dzięki za zainteresowanie. Żebym nie musiał tylko poświęcić lampy.

Opublikowano

Jest tak jak pisał Domienick poszukaj na forum było już to opisane ,dasz radę.Nie musisz poświęcać niczego.

Opublikowano

Jest tak jak pisał Domienick poszukaj na forum było już to opisane ,dasz radę.Nie musisz poświęcać niczego.

potwierdzam :szukaj: :szukaj: :szukaj: to nic nie kosztuje :decayed:

Opublikowano

Jest tak jak pisał Domienick poszukaj na forum było już to opisane ,dasz radę.Nie musisz poświęcać niczego.

potwierdzam :szukaj: :szukaj: :szukaj: to nic nie kosztuje :decayed:

No nic... :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_odczepionazerwana_linka_maski_awaryjne_otwieranie-t22551.0.html;all= :naughty: Kolejnym razem użyj szukajki jak koledzy wyżej mówią. :good:

Opublikowano

Podczepię się pod temat - a jak wygląda takie awaryjne otwieranie w B5 ?

U mnie maska po pociągnięciu za uchwyt w kabinie odskakuje i da się ją unieść na powiedzmy 3-4cm, ale ten "dzyndzel" w atrapie nie daje się pociągnąć - jakby go coś blokowało.

W konsekwencji maska otworzyć się nie daje :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Maska otwarta, dzięki za zainteresowanie, ale od spodu nijak nie dałem rady. W 2.0 b7 bez problemu otwierałem, ale w s4 nie ma szans. Jeśli ktoś twierdzi że w V8 to otworzy to stawiam skrzynkę browca.Na szczęście udało się innym sposobem i praktycznie bez widocznych strat. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.Temat mozna zamknąć.

Opublikowano

Mi się też udało, odchyliłem maskę ile się dało do góry i zdewastowałem grill aby odkręcić 3 śruby trzymające zamek maski.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.