Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pęknięta linka maski


miniek7704

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, prawdopodobnie pękła lub wypadła z mocowania linka otwierania maski. Macie jakies pomysły jak ją otworzyć z możliwie małymi szkodami dla auta?

w B7,jest tak samo,jak w B6 i jest taki temat-sam wklejałem fotkę-poszukaj,musisz się dostać od spodu i odkręcić pokrywę,potem jakimś prętem przesunąć taki jakby zamek,ale musisz to zobaczyć w innym aucie,żeby wiedziec ,jak się do tego dobrać :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qRCZE , między silnikiem a wentylatorem w 4.2 jest dwa centy luzu, w środe bede miał dostęp do b7 2.0 to podpatrze. Wydaje mi się jednak że w b6 zamek maski jest płyciej niż b7 , ale może się mylę. Ogólnie dzięki za zainteresowanie. Żebym nie musiał tylko poświęcić lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisał Domienick poszukaj na forum było już to opisane ,dasz radę.Nie musisz poświęcać niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisał Domienick poszukaj na forum było już to opisane ,dasz radę.Nie musisz poświęcać niczego.

potwierdzam :szukaj: :szukaj: :szukaj: to nic nie kosztuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisał Domienick poszukaj na forum było już to opisane ,dasz radę.Nie musisz poświęcać niczego.

potwierdzam :szukaj: :szukaj: :szukaj: to nic nie kosztuje :decayed:

No nic... :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_odczepionazerwana_linka_maski_awaryjne_otwieranie-t22551.0.html;all= :naughty: Kolejnym razem użyj szukajki jak koledzy wyżej mówią. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat - a jak wygląda takie awaryjne otwieranie w B5 ?

U mnie maska po pociągnięciu za uchwyt w kabinie odskakuje i da się ją unieść na powiedzmy 3-4cm, ale ten "dzyndzel" w atrapie nie daje się pociągnąć - jakby go coś blokowało.

W konsekwencji maska otworzyć się nie daje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska otwarta, dzięki za zainteresowanie, ale od spodu nijak nie dałem rady. W 2.0 b7 bez problemu otwierałem, ale w s4 nie ma szans. Jeśli ktoś twierdzi że w V8 to otworzy to stawiam skrzynkę browca.Na szczęście udało się innym sposobem i praktycznie bez widocznych strat. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.Temat mozna zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też udało, odchyliłem maskę ile się dało do góry i zdewastowałem grill aby odkręcić 3 śruby trzymające zamek maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...