Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działające el. szyby


speedy1b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zamontowaniu Led w moim samochodzie (Pakiet oświetlenia wnętrza) przestały mi chodzic el. szyby a co najgorsze zamontowalem również ledy w bagażniku + do tego listwa led i bagaznik nie otwiera sie z pilota tylko trzeba go ręcznie otwierać.. co trzeba zrobic aby wszystko wróciło do normy ?

z góry dzięki za pomoc!

pozdrawiam![br]Dopisany: 02 Maj 2010, 08:37_________________________________________________f5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzialaja z pilota czy z przyciskow?

jesli tylko z pilota to nalezy szyby opuscic/podniesc do konca kazda po razie zeby kontroler/modul znalazl wartosci graniczne i wtedy wszystko (powinno) wraca do normy, przynajmniej tak sie u mnie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki OK nie działają z wnętrza z przycisków... wymienialem tylko żarówki led w całej podsófitce nic wiecej... co wiecej przy otwieraniu drzwi, nie świecą się no i nie działają mi te el. szyby ; / nie wiem co moze byc nie tak .. (stało sie tak po wymianie LED)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak już mówiłem do wymiany żarówek w podsófitce te zabudowania lampek... z tyłu też ... Przy otwieraniu drzwi powinny zaświecić sie lampki, a teraz się nie oświecają (można je ręcznie włączyć) no i nie działają el. szyby przód i tył ; / [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 11:23_________________________________________________już jest wszystko OK. Można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już jest wszystko OK. Można zamknąć

Wypadałoby podać trochę więcej szczegółów, jak usunąłeś tę usterkę. Będzie informacja dla innych na przyszłość.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...