Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zieleninka by Jędrasiński ;))


Jędrasiński

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Zieleninka ;) :

L7sJr.jpg

PKtu9.jpg

b5qUA.jpg

b5ImA.jpg

Autko zakupiłem w tym tygodniu, takie jak widać na zdjęciach :) rocznik 1997, silnik 1,6.

Z wyposażenia ma chyba to co każda seria ;P wiec daruje sobie wymienianie co posiada. A w planach ringi na przód w chromie, albo xenony, tył diodowe białe. jakieś laćki ładne i ciemne szybki :)

chyba tyle może coś w trakcie podpatrzę od was ;)

I na bieżąco będę wklejał zdjęcia modów.

Szerokości :cool1:

15.02.2011 (Wizja:P)

Muszę trochę odświeżyć mój temat :) bo pojawiło sie kilka pomysłów na mody oczywiście czekam na wasze opinie :)

Na pierwszy ogień idą felgi wzoru jeszcze nie mam, ale wszystko w swoim czasie :P

potem gril oczywiście bez znaczka, ciemne szybki i jakiś wydech, tylko nie wiem czy owalny czy dwie rureczki - tyle na początek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam kolor :audi: tylko z silnikiem 1.8, co do modów nie jestem zbytnio przekonany :thumbdown:... Zresztą koledzy się wypowiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na przód soczewki Valeo;) Nie żadne ringi (to nie astra I). Na tył nie "diodowe białe" tylko lampki po 2 lifcie:) Może gril s4? nie kupuj nic powyżej 16' (gdyż nie będziesz jeździć)<a jak już 16 alu to tylko Oryginalne Audi;))

To tylko moje zdanie;) A ogólnie samochodzik wporząsiu;)) Kiera rs :th: :th: :th:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 19:07_________________________________________________PS. Pozbądź się pomarańczowego koloru(kierunki na białe);))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na przód soczewki Valeo;) Nie żadne ringi (to nie astra I). Na tył nie "diodowe białe" tylko lampki po 2 lifcie:) Może gril s4? nie kupuj nic powyżej 16' (gdyż nie będziesz jeździć)< Oryginalne Audi;))

To tylko moje zdanie;) A ogólnie samochodzik wporząsiu;)) Kiera rs :th: :th: :th:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 19:07_________________________________________________PS. Pozbądź się pomarańczowego koloru(kierunki na białe);))

no kierunki też są w planach bo nie lubię pomarańczy :P

gril będzie bez znaczka ;)

kółka nie więcej niż 16 bo mam jeszcze kregosłup :D

a soczewki przemysłę.

dziękuje za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ( i nie tylko moim, o czym za niedługo się przekonasz :gwizdanie: ) mody na minus, po pierwsze lampki z tyłu po 1/2 lifcie, bo białe ledy nie wyglądają dobrze, a przynajmniej nie na ciemnym lakierze (czyli a Twoim miejscu bym zostawił jak jest :) ), przód również po 2 lifcie zespolone, grill bez znaczka wygląda jak z wiejskiego tuningu, ja bym go zostawił, bo osobiście ten podoba mi się najbardziej (ew. RS4). Autko prezentuje się ładnie, 1,6 rulez :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ( i nie tylko moim, o czym za niedługo się przekonasz :gwizdanie: ) mody na minus, po pierwsze lampki z tyłu po 1/2 lifcie, bo białe ledy nie wyglądają dobrze, a przynajmniej nie na ciemnym lakierze (czyli a Twoim miejscu bym zostawił jak jest :) ), przód również po 2 lifcie zespolone, grill bez znaczka wygląda jak z wiejskiego tuningu, ja bym go zostawił, bo osobiście ten podoba mi się najbardziej (ew. RS4). Autko prezentuje się ładnie, 1,6 rulez :evil: .

dzięki za opinię :)

co do 1.6 to kosiarki rules!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 1.6 to kosiarki rules!!

Ważne że pieszego wyprzedza;))

Możesz zainwestować w chromowane ramki i może licznik z fisem;)) Bardzo odmładza samochód;)) To tak na marginesie;pp :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 chromu nie rob wiochy nie wkladaj zadnych bialych ledow i ringow na przod tylko ori lampy po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładne .Powinieneś zrobić to samo co ja też planuje.Zmiana felg na 16,zmiana licznika z pełny fisem oraz lampy zespolone.Lamp nie muszę zmieniać bo już takie mam,ale czeka nas podobna praca i podobne wydatki.Pozdrawiam i życzę szerokości i bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 chromu nie rob wiochy nie wkladaj zadnych bialych ledow i ringow na przod tylko ori lampy po lifcie

Olafus kochanie jak się ni znasz to się nie odzywaj :polew: :polew: :polew:

Ramki w budziku to wiocha? :polew: :polew: :polew:

Jeden z podstawowych modw upiększania autka; :decayed: :decayed: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 chromu nie rob wiochy nie wkladaj zadnych bialych ledow i ringow na przod tylko ori lampy po lifcie

zle wygladaja takie ramki ? :

NoXb9.jpg

Ramki są wporzo, sam takie mam jak i połowa forum, chodziło Mu chyba o jakiś inny chrom :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...