Treść opublikowana przez Jędrasiński
-
Problem z sąsiadem a własciwie jego autem
popieram przedmówce, jeśli polubownie sie tego nie da zalatwic zgłaszając to do odpowiednich instytucji załatw to sam. Przetłumacz "sąsiadowi" zeby naprawił auto, albo niech zmieni parking.
-
[ALL B5] Pytanko, co sądzicie o tych felgach?
I nie słuchaj kolegów wyżej, nie kupuj 17'' - ja po pół roku sprzedałem :gwizdanie: No też mnie troche matwi to ze moge sie rozmyslec z 17" po przejechaniu killkudziesieciu kilkometrów, jeszcze teraz po zimie przeprawa przez łódx to normalnie jak po wojnie A tu nowe pomysly mam nadzieje ze te bardziej wam przypadna do gustu : nr 1 : nr 2 : nr 3 :
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No to dla mnie klasyk : Odwróceni no i przyznam sie szczerze ze dziewczyna mnie zaraziła "Pamiętnikami Wampirów" na tvn leca teraz
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ostatnio trudno o dobry film, ale z tych co przychodzą mi do głowy to polecam : "Incepcje" http://www.filmweb.pl/Incepcja "Brzydka Prawda" http://www.filmweb.pl/film/Brzydka+prawda-2009-465494 "Pan i Pani Kiler" http://www.filmweb.pl/film/Pan+i+Pani+Kiler-2010-492143 "Niezniszczalni" http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni-2010-311443 a seriale tez mozna pisac?
-
Siłownia
Hehe u mnie to na osiedlowych silowniach takie ceny sa ja za swoja place 100 i od 9:30 do 22:30 moge sie zameldowac
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
jprzede wszystkim mądre psy. No tu musze sie nie zgodzic, owczarki niemieckie sa to psy karne, kazdy wlasnie chwali owczarki ze sa madre bo sie czegos nauczyly a one poprosru robia co im kazemy bo dostana nagrode a jak nie to bedzie kara. Ja bym bardziej strzelal w pitbule, tylko te prawdziwe angielskie mniejsze i nie takie "napakowane" ja te co teraz chodza po ulicach, sam mam podobnego tylko ze ze schroniska, troche wariat ale slodki jest Albo bulteriery, amstafy red nose wszystko zalezy od reki wlasciciela. W sumie to tyle opinii o psach bedzie ci ich wlascicieli a kazdy bedzie chwalil swojego
-
Siłownia
No ja sie przymierzam do silowni wszystko zaplanowane, rozgrzewkowy miesiac mam za soba na atlasie. Teraz przyszla kolej na cos wiekszego od marca karnet na silownie i jedziemy Jakies suple i do przodu hehe a tak powaznie to plan jest taki na poczatek Gainer Vitalmaxa i tak z 5kg wpadlo do masy, a pozniej zobaczymy jak to bedzie jesli ktos z was ma jakis dobry plan treningowy na mase to pochwalcie sie Zdjec na razie nie wrzucam bo nie ma sie czym chwalic. Mam 191cm 83,5kg wagi jak dobije do 90kg bede zadowolony
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Jak juz wszyscy wczeniej pisali husky nie nadaje sie do mieszkania w bloku, moj kolega mial huskyiego w bloku i musial go wydac bo zaczal sie robic agresywny prze nieustanne siedzenie w domu, dodam ze kolega biega z nim codziennie minimum godzine (pilkarz wiec na dobre mu to wychodzilo ) ale pies i tak chcial biegac ze zlosci ze zostawal sam w domu w zakmnieciu gryzl rozne rzeczy, najczesciej wlasnie jego bo mial do niego zal ze o nie zabiera. Do bloku polecil bym jakiegos innego psa ktory nie potrzebuje takiej przestrzeni i tyle ruchu.
-
[ALL B5] Pytanko, co sądzicie o tych felgach?
a coś w ten deseń? :
-
[ALL B5] Pytanko, co sądzicie o tych felgach?
Jak w temacie, co sądzicie o tych felgach, autko mam zielone, 16tki : 17tki : które będą lepiej pasowały do b5 bo bo nie wiem.... ceny to 650zł za 16tki bez opon i 800zł za 17tki z oponami. Z góry dziękuję za pomoc w wyborze, i mile widziane będą jakieś wasze propozycje Pozdrawiam
-
ALL B5] fotele skóra
Bez dwóch zdań fotele zajechane, szkoda zachodu na zakładanie takich foteli. Takie moje zdanie
-
[B5 ALZ] Problem z układem chłodzenia (zapala się kontrolka)
Właśnie wczoraj wpadłem na allegro a to, i czy np. taki jest dobry? : http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-vag-kkl-obd2-obdii-usb-kb1-i1196738534.html Czy zasada im droższy tym lepszy też tutaj obowiązuje?
-
[B5 ALZ] Problem z układem chłodzenia (zapala się kontrolka)
Heh domyślam się ale liczyłem na to że ktoś przypadkiem będzie może wiedział co jest 5. więc czeka mnie wizyta u mechanika.
-
[B5 ALZ] Problem z układem chłodzenia (zapala się kontrolka)
Jeszcze nie był podłączany..
-
[B5 ALZ] Problem z układem chłodzenia (zapala się kontrolka)
Siemka, Sprawa wygląda tak niedawno zaobserwowałem takie coś :j ak zapalę silnik po około minucie od odpalenia zapal się kontrolka płynu chłodniczego, i po przejechaniu ok 15 km kontrolka gaśnie, bądź jak w trakcie jazdy mam mały postój i zgaszę silnik po ponownym włączeniu już się nie zapala. płyn jest uzupełniony, więc nie wiem co to może być Jak możecie to pomóżcie :>
-
[ALL B6] Proszę o opinie ? Czarny czy biały mat ...
Nie lepiej sprzedać te, kasę za malowanie dołożyć i kupićj kaieś ORI ? Takie moje zdanie
-
[B6 AWX] Proszę o opinie dotyczącą tej felgi
Przekombinowane te felgi moim zdaniem, lepiej jakieś ori kup.
-
Czy wiecie coś o tym sklepie ??!?!?
Generalnie to tam nic nie ma "normalnych" cen i aż się zdziwiłem że można tak tanio sprzedawać części.
-
Czy wiecie coś o tym sklepie ??!?!?
Witam, ostatnio przegladalem internet w poszukiwaniu sklepów z częściami samochodowymi i natrafiłem na sklep o nazwie "KAMOKA" w brzezinach kamoka.pl Atrakcyjne ceny i wgl tylko czy wiecie czy części są dobrej czy wątpliwej jakości
-
Zieleninka by Jędrasiński ;))
dzięki uprzejme szkoda że nie ma opcji "podziękował" bo już byś miał pomagiera W Vectrze jak się porwałem na zmiane podświetlenia zegarów to masakra z dostaniem sie do nich, ale w a4 lepszy dostęp.
-
Moja Viki kiedyś... ;)) Pozdro VKP !
OoO siemanko :)ja jestem dalejzalogowany na VKP ale jako "przyjaciel VKP". znam Cie z forum ;] mój nick to Jendras! to wszyscy z Vb na audiczki sie przesiadają?
-
Zieleninka by Jędrasiński ;))
ciężko jest rozebrać to wszystko żeby dostać się do zegarów?
- Spociki Łódzkie
-
Zieleninka by Jędrasiński ;))
to dobrze bo już się bałem
-
Zieleninka by Jędrasiński ;))
zle wygladaja takie ramki ? :