Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampy przednie do B5 1995r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jocker01. mowisz ze masz reflektory zespolone jakiej firmy moze depo bo ja na takie mam chec po ll lifcie i chcialbym zasiegnac opini na ich temat :thumbup:

Opublikowano

dzieki :th:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 20:02 _________________________________________________Polecam lampki zespolone po ll lifcie engel eysy FK albo DEPO jedno i to samo cena rozsadna :th: a wyglad za***isty :drool: wlasnie takie wczoraj zamontowalem z czarnymi srodkami troche roboty z blotnikami jest ale efekt bomba :dance :dance: polecam

Opublikowano

dzieki :th:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 20:02 _________________________________________________Polecam lampki zespolone po ll lifcie engel eysy FK albo DEPO jedno i to samo cena rozsadna :th: a wyglad za***isty :drool: wlasnie takie wczoraj zamontowalem z czarnymi srodkami troche roboty z blotnikami jest ale efekt bomba :dance :dance: polecam

wrzuc fotki i się pochwal efektem..... :gwizdanie:

Opublikowano

Otoz jesli kupie takie lampki: http://moto.allegro.pl/item286066228_reflektor_lampa_mig_soczewka_audi_a4_a_4_94_98_s4.html do mojej A4 to beda pasowaly bez rezania? I czy silniczek i wtyczki beda ok? Wystarczy ze przeloze,bez zadnego rezania? Jeszcze jakbys mi mogl podrzucic jakas fotke A4-ki, gdzie takie lampy sa zalozone to "bylbym w niebie.." :dance:

Lepiej kupic zespolone .Fakt że trzeba przerobić :

-błotniki -nożyce do blachy + flex z kamieniem + podkładu troche .

-kostki - 24 zł sztuka w ASO [ sprawdzałem cene i u Szewczyka w Warszawie i w Lublinie u Danelczyka kosztowały tyle samo ]

-silniczki - allegro od fiata punto - sztuk 2 .60 zł

-piny - kostka ISO z 8 pinami - sztuk 2 - 8 zł

Ja jeszcze dokipłem nowe śruby bo stare były chlew .

Jak umyje auto to wrzuce fote bo wczoraj rezałem Valeo :>

Ps. Ringi ringami ale Valeo wyglądają mega ;)

Opublikowano

jak zrobie to postaram sie wrzucic :kox:

Opublikowano

Otoz jesli kupie takie lampki: http://moto.allegro.pl/item286066228_reflektor_lampa_mig_soczewka_audi_a4_a_4_94_98_s4.html do mojej A4 to beda pasowaly bez rezania? I czy silniczek i wtyczki beda ok? Wystarczy ze przeloze,bez zadnego rezania? Jeszcze jakbys mi mogl podrzucic jakas fotke A4-ki, gdzie takie lampy sa zalozone to "bylbym w niebie.." :dance:

Lepiej kupic zespolone .Fakt że trzeba przerobić :

-błotniki -nożyce do blachy + flex z kamieniem + podkładu troche .

-kostki - 24 zł sztuka w ASO [ sprawdzałem cene i u Szewczyka w Warszawie i w Lublinie u Danelczyka kosztowały tyle samo ]

-silniczki - allegro od fiata punto - sztuk 2 .60 zł

-piny - kostka ISO z 8 pinami - sztuk 2 - 8 zł

Ja jeszcze dokipłem nowe śruby bo stare były chlew .

Jak umyje auto to wrzuce fote bo wczoraj rezałem Valeo :>

Ps. Ringi ringami ale Valeo wyglądają mega ;)

UFFF ... jak dobrze że ja nie muszę już tego robić i VALEO mam od samego początku :) bosze ... ale roboty kogoś czeka ... :gwizdanie:

Cheers,.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.