Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie do B5 1995r


witux

Rekomendowane odpowiedzi

jocker01. mowisz ze masz reflektory zespolone jakiej firmy moze depo bo ja na takie mam chec po ll lifcie i chcialbym zasiegnac opini na ich temat :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :th:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 20:02 _________________________________________________Polecam lampki zespolone po ll lifcie engel eysy FK albo DEPO jedno i to samo cena rozsadna :th: a wyglad za***isty :drool: wlasnie takie wczoraj zamontowalem z czarnymi srodkami troche roboty z blotnikami jest ale efekt bomba :dance :dance: polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :th:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 20:02 _________________________________________________Polecam lampki zespolone po ll lifcie engel eysy FK albo DEPO jedno i to samo cena rozsadna :th: a wyglad za***isty :drool: wlasnie takie wczoraj zamontowalem z czarnymi srodkami troche roboty z blotnikami jest ale efekt bomba :dance :dance: polecam

wrzuc fotki i się pochwal efektem..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz jesli kupie takie lampki: http://moto.allegro.pl/item286066228_reflektor_lampa_mig_soczewka_audi_a4_a_4_94_98_s4.html do mojej A4 to beda pasowaly bez rezania? I czy silniczek i wtyczki beda ok? Wystarczy ze przeloze,bez zadnego rezania? Jeszcze jakbys mi mogl podrzucic jakas fotke A4-ki, gdzie takie lampy sa zalozone to "bylbym w niebie.." :dance:

Lepiej kupic zespolone .Fakt że trzeba przerobić :

-błotniki -nożyce do blachy + flex z kamieniem + podkładu troche .

-kostki - 24 zł sztuka w ASO [ sprawdzałem cene i u Szewczyka w Warszawie i w Lublinie u Danelczyka kosztowały tyle samo ]

-silniczki - allegro od fiata punto - sztuk 2 .60 zł

-piny - kostka ISO z 8 pinami - sztuk 2 - 8 zł

Ja jeszcze dokipłem nowe śruby bo stare były chlew .

Jak umyje auto to wrzuce fote bo wczoraj rezałem Valeo :>

Ps. Ringi ringami ale Valeo wyglądają mega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz jesli kupie takie lampki: http://moto.allegro.pl/item286066228_reflektor_lampa_mig_soczewka_audi_a4_a_4_94_98_s4.html do mojej A4 to beda pasowaly bez rezania? I czy silniczek i wtyczki beda ok? Wystarczy ze przeloze,bez zadnego rezania? Jeszcze jakbys mi mogl podrzucic jakas fotke A4-ki, gdzie takie lampy sa zalozone to "bylbym w niebie.." :dance:

Lepiej kupic zespolone .Fakt że trzeba przerobić :

-błotniki -nożyce do blachy + flex z kamieniem + podkładu troche .

-kostki - 24 zł sztuka w ASO [ sprawdzałem cene i u Szewczyka w Warszawie i w Lublinie u Danelczyka kosztowały tyle samo ]

-silniczki - allegro od fiata punto - sztuk 2 .60 zł

-piny - kostka ISO z 8 pinami - sztuk 2 - 8 zł

Ja jeszcze dokipłem nowe śruby bo stare były chlew .

Jak umyje auto to wrzuce fote bo wczoraj rezałem Valeo :>

Ps. Ringi ringami ale Valeo wyglądają mega ;)

UFFF ... jak dobrze że ja nie muszę już tego robić i VALEO mam od samego początku :) bosze ... ale roboty kogoś czeka ... :gwizdanie:

Cheers,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...