Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie do B5 1995r


witux

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o link z lampami VALEO ORI zespolone z kierunkami soczewkowe.

Bo nie wiem jak wyglądają i gdzie je kupić.

prosze Cie bardzo oto lampy Valeo soczewki

http://moto.allegro.pl/item275874666_przednia_lampa_audi_a4_99_01_soczewkowa_valeo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stanęło na tych : http://moto.allegro.pl/item278978926_lampy_nowe_audi_a4_94_98_black_angel_eyes_.html + http://moto.allegro.pl/item269583950_h7_x_treme_power_philips_py21w_silver_gigagratis.html

i powiem Wam że jest o niebo lepiej :dance:

Jedyny problem to to że teraz cały czas się świeci włącznik lamp przeciwmgielnych, które normalnie były wbudowane w lampę.

Teraz pozostało mi przerobienie halogenów w zderzak...

Możesz zapodać fotki jak wyglądają te lampki na aucie i jak świecą żarówki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy zamierzam zmienic lampki w mojej niuni i mam dylemat wiem ze najlepsze sa valeo ale sa drogie,znalazlem na allegro takie lampki

1.http://allegro.pl/item279561051_reflektor_lampa_mig_xenon_audi_a4_a_4_94_98_s4.html

2.http://moto.allegro.pl/item277443659_reflektory_soczewkowe_z_soczewkami_audi_a4_okazja.html

Co myslicie o tych lampach ktore waszym zdaniem sa dobre i czy np silniczki ze starych lam beda pasowaly do tych lamp albo macie jakies linki do innych lamp do a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym polecał depo, co prawda nie jest to ori, ale sa w miare dobrej jakosci i przystepnej cenie, no i idzie kupic takie na wzor ori:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić te lampy soczewkowe Ori Valeo. Nigdzie w necie nie moge znaleźć. Jeżeli ktoś zastanawia sie nad lampami SONAR, to odradzam zdecydowanie.

Po pierwsze: Nie są dokładnie wykonane i pozostaje duża szpara po zamontowaniu

Po drugie: Mocowania nie są sztywne i lampy sie ruszaja

Po trzecie: PARUJĄ!!!

Wczoraj takie zostały zamontowane w moim A4 z 1995r. Już po dojeździe do domu były całe zaparowane!!!

Teraz czeka mnie użerka ze sprzedawcą o pieniądze, bo będę je reklamował... :a4fan:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 10:35 _________________________________________________Już wiem co oznacza ORI...

Ale słyszałem , że trzeba przerobić błotniki do oryginalnych lamp z rocznika 1999-2001, jeżeli się chce zamontować w modelu 1995... :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinsoltysek

Ja kupiłem ori Valeo uzywane [ stan idealny] za 360 zł [ sztuk dwie :dance:] . Czasami wystarczy pogmerać na allegro , moze coś sie znajdzie :decayed:

Sonary idą do śmietnika :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item290242281_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

Witajcie..Chce sobie takie lampki j/w zalozyc do mojej B5 96'..Mam pytanie gdzie moge kupic te nowsze wtyczki? I ile mniej wiecej kosztuja..?I czy musze cos przerabiac? Czy tylko wtyczki zamienic..? Co wiecej jakbym chcial zalozyc ori-valeo z 99-01 to na czym polega to rezanie? Wszyscy pisza ze trzeba cos malo przerobic z blotnikiem..Chcialem prosic zeby mi ktos napisal cos wiecej co trzeba zrobic..Szuakm juz 2 dzien i niczego sie nie doszukalem,po drugie jest duzo tematow o swiatlach i ciezko cokolwiek znalezc..Czekam na jakies odp.Pozdr. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum dział warsztat wszystko jest opisane po kolei. Wtyczki i kabelki dostaniesz w ASO. Sam kiedyś o to pytałem więc wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! wypowiem sie tez na temat lampek, napalilem sie na soczewki, znalalem na ebay.de z ringami pasujace do b5 przd liftem bez przerobek, krotka rozmowa z zona, ok kupilem. dostalem po jakims tygodniu, biegne zakladac wszystko pasuje, prawie, wtyczki tez, jeden silniczek mial problem z wejsciem na swoje miejsce. wlozylem je do autka, szpary byly nie najgorsze jednak idealo to to nie bylo! odpalilem swiatla, i co to.... granica cienia nie na ta stone (uk). Zmienic sie nie da, dlugie swieca blisko a krotkie daleko, zaczepy marne, miekkie, lampa sie rusza. zaraz mail do sprzedawcy a on no ze przeciez mi napisal ze lampy sa na lewa strone, jadnak dla mnie to nie to samo co LHD (left hand drive). pojezdzilem na nich jakis tydzien, ludzie na mnie migali, dawali sie wyprzedzac a potem dlugimi po w lusterko! tak wiec juz wiedzialem ze przegladu to one napewno nie przejda (pomimo zlej granicy cienia) po jakims czasie odeslalem je do sprzedawcy i kase oddal! Kupilem oryginalne Valeo, jedna ze zlomowiska (miala polamane zaczepy, wszystkie ale je znalazlem) a druga z ebay.uk dobra kondycja. zaczepy przykeilem na klej dwuskladnikowy i tak sie trzymaja, swieca swietnie. zalozylem HID-a Boscha przeglad przeszly, malym problemem bylo to ze sie troche rusza ta z polamanymi zaczpami ( bo od spodu nie miala sie jak oprzec tez polamane i trudne do naprawienia). tak wiec ja rozmiez odradzam Solary. Moze wygladaja ok, ale nie wlozysz tam HID-a, podobno soczewka odpada po pewnym czasie (ktos pisal o tym na forum), jest prawdopodobienstwo bledow produkcyjnych jak niektorzy mieli i ja rowniez, wowczas tracisz kase na wysylki i czas. jezeli zmieniac to tylko na oryginaly, niczym sie nie da tego zastapic.Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp.Widze ze sie znasz na rzeczy wiec zapyatm jeszcze o jedna rzecz.. :tongue4: Otoz jesli kupie takie lampki: http://moto.allegro.pl/item286066228_reflektor_lampa_mig_soczewka_audi_a4_a_4_94_98_s4.html do mojej A4 to beda pasowaly bez rezania? I czy silniczek i wtyczki beda ok? Wystarczy ze przeloze,bez zadnego rezania? Jeszcze jakbys mi mogl podrzucic jakas fotke A4-ki, gdzie takie lampy sa zalozone to "bylbym w niebie.." :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mat13 ten link to podales jest do lamp ktore powinny pasowac bez rezania, migacz jest osobno tak wiec starego typu, obejdzie sie bez ciecia blachy, lampy z przodu wygladaja jak oryginaly valeo i depo chyba robi takie kopie, silniczek bedzie pasowal od starej. gniazdo podlaczeniowe tez bedzie pasowac. wydaje mi sie ze wato sprobowac, beda wygladac jak oryginaly! zapytaj sprzedawcy czy to nie przypadkiem depo. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie bedzie roznicy a jezeli bedzie to nie wielka, zdjecia to ja nie posiadam bo ja mam zespolone, zapytaj jeszcze sprzedawce o xenony, bo niektore lampy nie nadaja sie do xenonow, no chyba ze niechcesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...