Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio z katalogu Orlen


Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś może czy CB z katalogu Orlen (widoczny na zdjęciu napis Alan Midland 200) jest dobre, może ktoś używa i powie coś więcej ?

Niestety, ale są podane tylko ogólne paramtery:

Firma ALAN:

40 kanałów AM i FM, częstotliwość mulitistandard PL i EU, moc nadawania 4W/1W.podświetlane elementy sterowania, zasilania z ganiazda zapalniczki.

Nie znam się na tym dlatego proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Midlanda - co prawda alan midland 100 plus. jestem zadowolony. uzywam CB tylko w trasie. jesli masz zamiar jezdzic na CB non-sotp - kup Presidenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję CB podobnie jak Ty tylko na trasy i też nie za często, ale nie chciałbym co chwile dopytywać się bo nie doleciało lub też były jakieś zakłucenie, dlatego chciałbym wiedzieć czy ten model jest coś wart, czy też lepiej wziąść coś innego z katalogu :) albo tego CB i na handel dołożyć pare złoty i kupić tak jak napisałeś Presidenta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ale sprawdz jak stoja na rynku te Midlandy i ile bedziesz musial dolozyc.

ja zrobil bym tak - biore tego, jak cos bedzie nie tak - sprzedaje, dokladam i kupuję Presidenta. ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na allegro to cena zaczyna się od 205 zł ... :( President Harry II (piszę o tym modelu ponieważ używam go w samochodzie firmowym) zaczyna się od 399 zł :/ Ceny są bez anten.

Jaką masz antent do swojego Midlanda ? Bo w tej sytuacji to trzecim wyjściem będzie zainwestować w lepszą antene i zostawić tego Midland 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te radia chodzą w granicach 200 zł wiem bo sam kiedyś szukałem CB, myślę że jak na trasy to będzie ok, dobrze dobierzesz antenkę i będzie śmigać :good:

Mam radio w podobnych pieniądzach i nie narzekam napewno już mi się nie raz zwrócił jego koszt :cool1:

No to nazbierałeś już tych punktów w Orlenie :blink: sam bym chciał tyle mieć :tongue4: ja mam dopiero 5 tys więc hot-dog i cola jak narazie mi się należą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na allegro to cena zaczyna się od 205 zł ... :( President Harry II (piszę o tym modelu ponieważ używam go w samochodzie firmowym) zaczyna się od 399 zł :/ Ceny są bez anten.

Jaką masz antent do swojego Midlanda ? Bo w tej sytuacji to trzecim wyjściem będzie zainwestować w lepszą antene i zostawić tego Midland 200.

mam antenę Midlana na magnes - 1,70 m wysokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepik25 w ciągu dwóch lat to i tak śmieszna ilość, jak widać uzbierałem około 200zł na tych punktach... Lepsze to niż nic :naughty:

Endriuu co do anteny to nie chciałbym mieć takiego długiego bata, wolałbym coś mniejszego, ale dzieki za info napewno pomogłeś.

Teraz tylko kwestia jaką antene do tego CB? Napewno na magnes i nie za wysoką , doradzicie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem Presidenta Johnny II (450 zeta bez anteny) a Kumpel ma jakiś szajs za 150 zeta i powiem Wam ze lepiej Mu to hulało niż moje :kwasny: więc sprzedałem ... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majki-m

ja miałem Presidenta Johnny II (450 zeta bez anteny) a Kumpel ma jakiś szajs za 150 zeta i powiem Wam ze lepiej Mu to hulało niż moje :kwasny: więc sprzedałem ... :chytry:

a antenę jaką mialeś? Jonny II to porządne radyjko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki, masz racje. radio porzadne ale trzy anteny szlag trafil w ciagu roku (przypadki losowe) . wiec w koncu mialem jakis badziew z MediaMarkt za 60 zeta ... ale i tak ukradli :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobiee radyjko Uniden pro520xl do tego antenke president missouri i niebedziesz narzekal:) ja latam na takim zestawie i moge smialo polecic :)

A cenowo jak ten zestawik wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mozna miec najlepsze radio cb ale jak antena bedzie h jowa i nie bedzie to zestrojone to nie ma po co upowac drogiego radia, teraz nie mam z tym duzo stycznosci ale kiedys mala onwa, maly bacik prezydencik, dobre zestrojenie i naprawde wystarczalo, wiadomo ze zalezy wszystko od propagacji i wielu innych czynnikow ale nie moge na ten zestaw powiedziec zlego slowa. wiec mysle ze ten midland 200 + dobra antena i dobre zestrojenie = satysfakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na Midland ALAN 101 i do tego mam antene 160 cm President CB 112 i [powiem wam ze az sie mile zaskoczylem jak ta natena zbiera :shocked: i wydaje mi sie ze radio moze byc firmy "XIAPENG" a i tak to zalezy od anteny jak ma sie dobra natene to radio moze byc za 30 zl takie jest moje zdanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 08:47_________________________________________________

panowie mozna miec najlepsze radio cb ale jak antena bedzie h jowa i nie bedzie to zestrojone to nie ma po co upowac drogiego radia, teraz nie mam z tym duzo stycznosci ale kiedys mala onwa, maly bacik prezydencik, dobre zestrojenie i naprawde wystarczalo, wiadomo ze zalezy wszystko od propagacji i wielu innych czynnikow ale nie moge na ten zestaw powiedziec zlego slowa. wiec mysle ze ten midland 200 + dobra antena i dobre zestrojenie = satysfakcja

ale anten na magnesie sie raczej nie stroji :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co dokladnie ci nie powiem dlaczego :tongue4: bo jak pojechalem z antena na magnesie to gosc [powiedzial ze takicha anten sie nie stroi bo i tak ja scigasz i stawiasz w innym miejscu i cos tam sie jej dzieje ze trzeba by bylo ja stroic jak bedziesz zakladal na samochod i dlatego stroi sie podobno anteny stale na tzw."motylek" no ale ile w tym prawdy to nie wiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...