Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Szukam dobrego mechanika w Warszawie


Andrzej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Duzo sie naczytalem tutaj o tym jak wazne jest wlasciwe zdiagnozowanie problemu z silnikiem, w moim przypadku jest to spadek mocy - od jakiegos czasu moje tdi po prostu slabiej ciagnie i przyczyn tego moze byc wiele...Wczesniej byla to wina zlej jakosci paliwa, zmienilem stacje i od razu byla roznica, teraz cos jest nie tak z mechanika.

Mozecie mi polecic dobrego i niedrogiego mechanika w Warszawie lub okolicach z Vag'iem ktory rowniez skutecznie usuwa awarie.. ???

Wiele sie naczytalem o niewlasciwej diagnozie itd.. - nie chce po prostu bladzic..

Dzieki z gory za informacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebMis ma doświadczenie, :th: w diagnostyce,więc możesz podbić na sopt,może się zaopiekuje Twoim wozem. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Duzo sie naczytalem tutaj o tym jak wazne jest wlasciwe zdiagnozowanie problemu z silnikiem, w moim przypadku jest to spadek mocy - od jakiegos czasu moje tdi po prostu slabiej ciagnie i przyczyn tego moze byc wiele...Wczesniej byla to wina zlej jakosci paliwa, zmienilem stacje i od razu byla roznica, teraz cos jest nie tak z mechanika.

Mozecie mi polecic dobrego i niedrogiego mechanika w Warszawie lub okolicach z Vag'iem ktory rowniez skutecznie usuwa awarie.. ???

Wiele sie naczytalem o niewlasciwej diagnozie itd.. - nie chce po prostu bladzic..

Dzieki z gory za informacje!!

podjedz do Rogalottiego... zdiagnozuje i usunie usterke .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Rogalotti ma swoj warsztat.. Czy to jest Mineralna 26? I czy jest czynny codziennie? Macie jakis telefon do niego?

tak .. Mineralna ..

napisz do niego na PW i sie umów ...

zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...