Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kubły Recaro w miejsce oryginalnych standardowych foteli.


Ambro

Rekomendowane odpowiedzi

Z takimi fotelami byl polift anglik w sedanie za 6000 zl do negocjacji... z waznymi papierami i mozliwoscia zarejestrowania auta. Mail podlokietnik, ladne felgi wz. S4, zegary z FIS... motor 1.8T. wiec 3 tys za te fotele to jednak zadna okazja.

:shocked: :shocked: :shocked: to jak pieniądze leżące na ulicy... jak słyszę takie gadanie to mnie sranie bierze.. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dobrze, że jeszcze nie dodałeś, ze kupił go szwagier trzeciej żony twojego wuja :kwasny: :kwasny:

Czlowieku wez sie ogarnij i zacznij przegladac allegro to trafisz. Byl wlasnie na allegro albo na otomoto, dokladnie nie pamietam... piekna czerwien z przerysowanymi drzwiami z prawej strony. Wlasnie z takim wyposazeniem jak wspomnialem i za takie pieniadze o ktorych pisze.

Nie kupil go szwagier ani inny znajomy... a to ze rynek ksztaltuje ceny to juz inna sprawa ale to nie zmienia faktu ze za stolki do B5 3 tys zlotych to duzo. A jak dla Ciebie to okazja to dzwon i bierz... i wystaw za 5tys skoro to nie drogo, przeciez 1 kosztuje tyle za ile Ty wystawisz komplet, to ciagle bedzie jak pieniadze lezace na ulicy. No chyba ze to Ty sprzedajesz te stolki.

To samo z podlokietnikami... tutaj na forum i na allegro podlokietniki sprzedaja sie nawet za 300zl... znajdz czlowieku kogos kto rozbiera B5 i akurat ma podlokietnik to zobaczysz za ile mozna wyrwac... 50 - 150zl. Myslisz ze ktos kto tutaj wystawia 3 czy 4 sztuki podlokietnikow do B5 i nie posiada innych czesci i innych aukcji ma cale auto do rozbiorki? Nie... kupuje za normalne pieniadze i szuka napalonego klienta. Podlokietnik w ASO to tez koszt ok. 1000zl wiec te po 300-400 to istna okazja.

Felgi to samo... ORI felgi za 2000zl to rowniez istne okazje, rowniez te 16stki o wzorze przypominajcym plastikowe kolpaki z biedronki... przeciez nowe felgi w ASO to koszt ok 2tys za sztuke.

Nic tylko zaczac tym handlowac... szkoda ze takich nakreconych jak Ty jest malo.

I wez czlowieku STOPERAN skoro tak Cie cisnie sranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko zaczac tym handlowac... szkoda ze takich nakreconych jak Ty jest malo.

Zawsze więcej jest "ubijaczy piany" niż konkretnych interesantów - tak było, jest i będzie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko zaczac tym handlowac... szkoda ze takich nakreconych jak Ty jest malo.

Zawsze więcej jest "ubijaczy piany" niż konkretnych interesantów - tak było, jest i będzie niestety.

Masz racje, sam wiem bo czasem mam cos do opchniecia po normalnych pieniadzach... ludzie dzwonia, interesuja sie i cisza. Pozniej dzwonia jak sie sprzeda i sa zaskoczeni...

Ja rozumiem za RECARO czy ladne do fotele do B6/B7 dac 3tys zl... tzn znalezc klienta za tyle. Ale jak kogos stac na krzeselka do B5 za 3tys zl to raczej nie jezdzi B5 bo stac go na wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kogos stac na krzeselka do B5 za 3tys zl to raczej nie jezdzi B5 bo stac go na wiecej.

To prawda - na coś takiego po prostu szkoda byłoby wydać mi tyle pieniędzy. A za rok albo dwa pewnie i tak zmienię auto na B6 lub coś innego i zrobię tylko prezent przyszłemu właścicielowi, bo na dodanie tych 3 tys. do wartości auta nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur...a jaką ma to teraz wartość jak nadchodzi woda i niszczy wszystko......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi fotelami byl polift anglik w sedanie za 6000 zl do negocjacji... z waznymi papierami i mozliwoscia zarejestrowania auta. Mail podlokietnik, ladne felgi wz. S4, zegary z FIS... motor 1.8T. wiec 3 tys za te fotele to jednak zadna okazja.

:shocked: :shocked: :shocked: to jak pieniądze leżące na ulicy... jak słyszę takie gadanie to mnie sranie bierze.. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dobrze, że jeszcze nie dodałeś, ze kupił go szwagier trzeciej żony twojego wuja :kwasny: :kwasny:

Tak sie pieniles gosciu to CI powiem ze w tej chwili na allegro jest polift anglik z siedzeniami RECARO... w czarnej skorze za 5,9tys zl i nie wierze ze cos nie jest do stargowania.

I jak uwazasz ze 3tys za tamte RECARO w ch***m kolorze to malo to wez ode mnie za 3tys w skorze w bdb stanie. Ja wtedy wezme tego anglika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo nie mam czasu sensownie Ci odpisać... daj link jak możesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo nie mam czasu sensownie Ci odpisać... daj link jak możesz...

I tak nie kupie dla samych foteli takze prosze:

http://allegro.pl/item1045212329_audi_a4_2_8_quattro_2000r_skory_lifting_anglik.html

Tylko nie pisz ze nie wiadomo czy to sa RECARO czy nie, wystarczy otworzyc link z aukcji o ktorej dyskusja i widac wyraznie ze to RECARO.

Takze nie ma co sie denerwowac bo ja juz wyroslem z opowiadania bajek. Dodam tylko ze tamta czerwona naprawde byla lalka poza przerosowanymi drzwiami z prawej strony. Siedzenia miala szare materialowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani wystawiła fotele Recaro tym razem w "promocyjnej" cenie 2999 zł :decayed:

http://www.allegro.pl/item1063535264_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

i jeszcze ostrzeżenie dla negocjatorów: "proszę nie dzwonić z ofertami typu dam 2000zł bo foteliki w tym stanie to absolutny rarytas na naszym rynku i są warte tej ceny." :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani wystawiła fotele Recaro tym razem w "promocyjnej" cenie 2999 zł :decayed:

http://www.allegro.pl/item1063535264_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

i jeszcze ostrzeżenie dla negocjatorów: "proszę nie dzwonić z ofertami typu dam 2000zł bo foteliki w tym stanie to absolutny rarytas na naszym rynku i są warte tej ceny." :polew:

bo ma rację, ile osób u nas w klubie na 50 k użytkowników ma takie fotele... :gwizdanie: - niech poczeka aż mi wpadnie jakaś kasa to kupię cały komplet :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani wystawiła fotele Recaro tym razem w "promocyjnej" cenie 2999 zł :decayed:

http://www.allegro.pl/item1063535264_fotele_recaro_audi_a4_s4_rs4_podgrzewane_el_reg.html

i jeszcze ostrzeżenie dla negocjatorów: "proszę nie dzwonić z ofertami typu dam 2000zł bo foteliki w tym stanie to absolutny rarytas na naszym rynku i są warte tej ceny." :polew:

zgodzę się, że to rarytas i że ciężko coś takiego dostać, pytanie tylko czy warto za ten rarytas dać 2999zł, może gdyby to były zice do b7 ale do b5 cena foteli będzie w niejednym przypadku 1/3 1/4 ceny auta do którego miały by być zamontowane.Ale jak to mówią przyjdzie głupi i kupi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech poczeka aż mi wpadnie jakaś kasa to kupię cały komplet

Wolałbym dołożyć kasę i samochód na B6 zmienić niż wydać 3k na fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech poczeka aż mi wpadnie jakaś kasa to kupię cały komplet

Wolałbym dołożyć kasę i samochód na B6 zmienić niż wydać 3k na fotele.

ale jak ktoś ma dofinansowane b5, chce sobie zrobić swpa do niego AWX-a i b5 to jedyna buda która mu się podoba, to dlaczego nie :gwizdanie: - podobno są tacy wariaci :naughty: :naughty: :naughty: a pozatym, zawsze może zostawić sobie stare fotele a przy sprzedaży osobno pogonić kubły :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym, zawsze może zostawić sobie stare fotele a przy sprzedaży osobno pogonić kubły :hi:

Tylko dwie kwestie pozostają:

  • Trzeba mieć gdzie te stare fotele trzymać - a po roku, dwóch stania w "w magazynie" będą wyglądały tak, że wstyd je będzie wsadzić na sprzedaż auta bo go nikt nie kupi
  • Trzeba mieć potem dużo szczęścia i trafić na szaleńca który da nam taką sumę za nasze Recaro - możemy sobie dłuuuugo poczekać i wcale się nie doczekać.

Co do drugiej kwestii - mam doświadczenie z fotelami Recaro do Opla Omegi - kiedyś kupiłem za 500zł, co wydawało mi się nie lada okazją. Jak przyszło sprzedać auto i pozbywałem się tych foteli osobno - czekałem 3 miesiące i w konsekwencji sprzedałem za 400 zł. Znacznie więcej jest interesantów wprowadzających tylko zamieszanie, niż osób naprawdę zainteresowanych kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uważasz... ja mam jeden trafił mi się jak ślepej kurze ziarno... ale jest dla mnie MEGA - nie porównywalny z niczym... regulowane boczki są super... nawet Mironowe wypasy przy nim wymiękają :naughty: :naughty: - nie oddam go - nie zmienię ani nic... teraz wszystko inne dla mnie to taborety obite szmatą... jak człowiek się szybko do luksusu przyzwyczaja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się - pod tymi względami Recaro jest bezkonkurencyjne.

Jednak uważam że taka cena jest przesadzona biorąc pod uwagę klasę i wiek auta do którego te fotele są przeznaczone.

Do równoletnich BMW i innych marek szczytem marzeń dla sprzedawców jest cena 1500zł za komplet foteli.

Tutaj kwota jest wzięta z kosmosu.

Równie dobrze można zażądać za te fotele 5 tysięcy - nie ma przecież podobnych na Allegro, więc wyznacznika średniej ceny też nie ma.

Pozostaje tylko kwestia - czy ktoś to kupi ?

Sprzedając moje B5 mogę przecież wyskoczyć z ceną 30k. Ale czy ktoś za tyle mi je kupi ? - oczywistym jest że nie. To popyt kształtuje ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to brać!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.allegro.pl/item1061119944_komplet_foteli_przod_i_tyl_audi_a4_2000_rok.html

:kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 10:33_________________________________________________ja nie mam funduszy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to brać!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.allegro.pl/item1061119944_komplet_foteli_przod_i_tyl_audi_a4_2000_rok.html

:kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 10:33_________________________________________________ja nie mam funduszy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

toś dejebał, tera to okazja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno Pany, już poszły - ktoś kupił :decayed:

ten sam koleś ma jeszcze fajną kiere na sprzedaż :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...