Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kubły Recaro w miejsce oryginalnych standardowych foteli.


Ambro

Rekomendowane odpowiedzi

Za późno Pany, już poszły - ktoś kupił :decayed:

ten sam koleś ma jeszcze fajną kiere na sprzedaż :kox:

k**wa i to 7km odemnie :wallbash:, czemu ja tego wczesniej nie wyczailem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóry Recaro, nieco tańsze od znanej wszystkim oferty za 3k:

http://moto.allegro.pl/item1063988258_audi_a4_s4_rs4_fotele_recaro_grzane_elek_full_hit.html

Ja jeszcze póki co na głowę nie upadłem żeby tyle kasy zostawić za fotele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóry Recaro, nieco tańsze od znanej wszystkim oferty za 3k:

http://moto.allegro.pl/item1063988258_audi_a4_s4_rs4_fotele_recaro_grzane_elek_full_hit.html

Ja jeszcze póki co na głowę nie upadłem żeby tyle kasy zostawić za fotele :wink4:

Zaproponowalem mu polowe tej ceny + moje polkubleki. Czekam na odpowiedz. Zastanawiam sie czy to nie ten anglik do ktorego link podalem... kolor sie zgadza, dekory, i motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowalem mu polowe tej ceny + moje polkubleki. Czekam na odpowiedz.

Wątpię żeby poszedł na to. Ci handlarze "złomem" to gównozjady i nie obniżą ci ceny o 10 zł, choćby im towar miał zgnić w szopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał "zbędne" 1500-2000zł to bym łyknął jakieś recaro :kox:

Dla niektórych 3000zł za komplet foteli to sporo, dla niektórych jest to kwota do przyjęcia.

Tacy już są ludzie i tyle

A 800 zł to już w ogóle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowalem mu polowe tej ceny + moje polkubleki. Czekam na odpowiedz.

Wątpię żeby poszedł na to. Ci handlarze "złomem" to gównozjady i nie obniżą ci ceny o 10 zł, choćby im towar miał zgnić w szopie.

Wlasnie mi napisal ze handluje czesciami a nie prowadzi lombard. Nic nie przyjmuje... napisalem ze raczej sie z nimi ozeni ale powodzenia za ta kase. Ja mu zaproponowalem 1500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisal ze handluje czesciami a nie prowadzi lombard. Nic nie przyjmuje... napisalem ze raczej sie z nimi ozeni ale powodzenia za ta kase

Ja przewiduję inną opcję - zgniją w szopie. Potem je odda za normalną cenę jak zmądrzeje (albo i nie - może przerobi na ładny zestaw pokojowy) A do lombardu to mu trochę brakuje, bo prowadzi handel złomem póki co :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tj. to A4 z Żagania do którego podałem link wcześniej. Nie wiedziałem że tak szybko może trafić do Polski, wystawione stało podobno jeszcze w Anglii, napisałem mu że auto jest z Żagania i nie zaprzeczył. Także zapłacił za nie ok 5 tys zł a za fotele woła 2700zł. Oczywiście 1,5tys zł to dla niego śmieszna cena i takich propozycji miał już 10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście 1,5tys zł to dla niego śmieszna cena i takich propozycji miał już 10 :D

No i niech się buja z nimi :tongue4:

Swoją drogą śmieszą mnie goście którzy kupią kawał złomu, a zachowują się jakby Pana Boga za nogi chwycili :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych 3000zł za komplet foteli to sporo, dla niektórych jest to kwota do przyjęcia.

Tacy już są ludzie i tyle

Jak kogoś stać na fotele za 3000zł i jest to dla niego jak splunąć (pamiętajmy że to tylko dodatek, gadżet) to raczej nie jeździ B5.

Spróbuj zaproponować fotele Recaro właścicielowi BMW E30 za 2 tys. - wyśmieje cię, ale kiedy za tyle będziesz chciał opchnąć fotele do, dajmy na to Bentleya - to będzie to jak za darmo. Wszystko zależy od klasy auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj nie dokońca jest to prawdą

znam ludzi którzy by mogli b5 kupować sobie co weekend a jezdzą starymi wrakami

znam jednego człowieka który wchodząc do salonu audi wykupuje wszystkie auta jakie tam stoją od a3 po rs6 a na koniec r8 a jezdzi starą legend wersja USA bo ma to w d*pie czym jezdzi

znam ludzi większość są tacy którzy jezdzą autami za 130tys. zł a na sniadanie jedzą smalec bo chcieli się pokazać sąsiadowi że maja lepszy samochód niz on

są maniacy którzy będą odkładać na recaro cały rok aby mieć na czym dupsko połozyć np. Ja :decayed::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są maniacy którzy będą odkładać na recaro cały rok aby mieć na czym dupsko połozyć np. Ja :decayed::evil:

Sam też poniekąd taki jestem, nakupowałem też różnych gadżetów do mojego B5, bez których obyłbym się - np. FISa, kierownicy S-line, świateł dziennych Hella, czy alufelg 16" ori Audi. Wszystko to kupiłem bo jestem audi-maniakiem, ale nawet dla mnie fotele za prawie 3000zł stanowią przesadę i przekraczają granicę dobrego smaku.

Za 3000zł można kupić sprawny, jeżdżący samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...