Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Bardzo proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ponieważ są to moje pierwsze logi proszę o wyrozumiałość.Powód logów mało mocy , duże spalanie. Momentami kończyła mi się droga więc urywałem gdzieniegdzie logi wykonywane na 4 biegu.

Logi 003,020,115

9DnnS.jpg

Logi 004,031,034

AODJ0.jpg

Logi 003 , 033 , 034

9DClJ.jpg

Logi 003,020,034

4Vvt0.jpg

Logi 003 , 031 ,034

ANrTJ.jpg

Auto ma założony FIMIC , TIP'a , Test Pipa ,wtryski 320cc , OCT

Opublikowano

za duże wtryski do tego doładowania-nie możesz jeżdzic an wtryskach od BEXa,na seryjnym doładowaniu-chociaż MBC dołóż,jeśli czekasz z programem-jeśli nie będzie zmiany softu-będzie palił,jak wściekły-do tego zestawienia,bez programu oczywiście-albo MBC ,albo seryjne wtryski :wink4: jaka temperatura była na zewnątrz,podczas logowania :naughty:

Opublikowano

Maniusiek, bez sensu jest logowanie seryjnego auta na większych wtryskach, bo na logach wychodzą głupoty. Czas wtrysku skrócony, korekcje lambdy duże.... itd. Wsadź seryjne wtryski, zrób nastawy podstawowe sterownikowi silnika i wtedy zrób logi.

Opublikowano
  • Autor

program mam 1 czerwca , temp podczas logowania około 15st C - padało jak na wyspach.czy po tych logach można określić stan przepływki (głównie to ona mnie niepokoi)?......postaram się zlogować na ori wtryskach

Opublikowano

przy serii powinna pokazywać 120-130g/s :wink4:

Opublikowano

To jest seryjny program ?

Jakieś strasznie małe masz doładowanie ... choć g/s wyglądają OK (ok 120-130g seria).

Opublikowano

To jest seryjny program ?

Jakieś strasznie małe masz doładowanie ... choć g/s wyglądają OK (ok 120-130g seria).

juz zapomniałeś jak wygląda seria w AVJ? :naughty::wink4:
Opublikowano

A co to seria ? :wink4:

0,5 bar malejące do 0,3 bar to chyba trochę mało jak na serię ... ale może się mylę.

Opublikowano

Seria ma 0,6Bar w Peaku, a normalnie ładuje 0,5 opadające tak do 0,3-0,35Bar.

Opublikowano
  • Autor

To jest seryjny program ?

tak Elb to seria....też wydaje mi się że mało ładuje.Panowie czy waszym zdaniem na podstawie tych logów można bez obawy jechać 01.06.2010 na program do Rogalotronica?

Opublikowano

Masa powietrza się zgadza, turbo ładuje wzorowo. Tylko zapłony mi się nie podobają, kiedy świece wymieniałeś?

A co do tego w pierwszym pości, że nie czuć mocy i duże spalanie to kiedy się to zaczęło. Bo jeśli po wymianie wtrysków to nie ma się co dziwić, silnik jest zalany paliwem i nie pojedzie tak jak powinien, a co za tym idzie będzie palic więcej.

Opublikowano
  • Autor

Masa powietrza się zgadza, turbo ładuje wzorowo. Tylko zapłony mi się nie podobają, kiedy świece wymieniałeś?

A co do tego w pierwszym pości, że nie czuć mocy i duże spalanie to kiedy się to zaczęło. Bo jeśli po wymianie wtrysków to nie ma się co dziwić, silnik jest zalany paliwem i nie pojedzie tak jak powinien, a co za tym idzie będzie palic więcej.

tak pali więcej po wymianie wtrysków.....świece są prawie nowe mają jakieś 6 miesięcy

Gregory a termostat zdrowy mam? Jezu, ale jestem cieniutki z tych benzyniaków.

Opublikowano

Temp. trzyma bo jest 90st. Wsadź ori wtryski i zrób nastawy podstawowe sterownikowi to zobaczysz jak auto pojedzie. Przypuszczam, że lepiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.