Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy


marianer

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni szukam pomocy,bez skutku.To nie mozliwe aby nie było wyjścia.

Otóż mam zamkniety bagażnik, klucz nie wchodzi,centralny nie działa.Próbowalem od srodka ale z góry blacha,za oparciami to samo brak dostepu.Dzwoniłem do speca poradzil mi popsikac WD,ale to tez nie dziala.Jak ,kto,gdzie może mi pomóc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz nie wchodzi moze zlamany zostal albo ktos Ci wepchal cos ?? Zapraszam najpierw do Newbie .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam najpierw do Newbie .... :roll:

_________________

yhy racja...

a zrob tak... wielkimwysilkiem i zdolnosciami aktobatycznymi :mrgreen: zdejmij tapicerke z oslony bagaznika i tam juz masz ciegna, ktorymi bez problemu dasz sobie raze z otworzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam najpierw do Newbie .... :roll:

_________________

yhy racja...

a zrob tak... wielkimwysilkiem i zdolnosciami aktobatycznymi :mrgreen: zdejmij tapicerke z oslony bagaznika i tam juz masz ciegna, ktorymi bez problemu dasz sobie raze z otworzeniem

Jestem załamany.Nikt nie bierze pod uwagę,że jestem nowy i mogę nie mieć pojęcia co to NEWBIE.....????.A po drugie proponuje mi się zdjąć tapicerkę w miejscu do którego nie mam dojścia.OMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi nie mam sedana i nie mam pojecia jak masz otworzyc bagaznik .dobrze ze w avancie nie mam takiego problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie bierze pod uwagę,że jestem nowy i mogę nie mieć pojęcia co to NEWBIE

A gdzie jest Nadwozie i Układ Wydechowy na forum to wiedziales ?? :roll:

To Newbie jest troche wczesniej, wystarczy popatrzec :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewforum.php?f=3 - Tam sie najpierw wszyscy przedstawiaja i swoje audiczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam najpierw do Newbie .... :roll:

_________________

yhy racja...

a zrob tak... wielkimwysilkiem i zdolnosciami aktobatycznymi :mrgreen: zdejmij tapicerke z oslony bagaznika i tam juz masz ciegna, ktorymi bez problemu dasz sobie raze z otworzeniem

Jestem załamany.Nikt nie bierze pod uwagę,że jestem nowy i mogę nie mieć pojęcia co to NEWBIE.....????.A po drugie proponuje mi się zdjąć tapicerkę w miejscu do którego nie mam dojścia.OMG

jak nie masz dojscia??

1.przesuwasz siedzenia przednie w strone szyby

2.otwierasz i skladasz oparcie tylnego siedzenia (jezeli jest zamkniete to otwierasz je kluczykiem)

3.wchodzisz z latareczka i srubokretem krzyzakowym do bagaznika

4.odkrecasz srubki (na okolo tapicerki jest ich dosc sporo + 2 w uchwycie)

5.zdejmujesz tapicerke

6.ciagniesz za ciegno

7.otwierasz bagaznik i wychodzisz

8.siadasz do komp i ladnie dziekujesz za pomoc i przedstawiasz sie w newbie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wszystkie a4 mialy skladane oparcia siedzen??

Nie wszystkie mialy skladane oparcia, niewiem od czego to zalezalo, takie wychodzily chyba wersje, czasem dzielona kanapa i rozkladana, czasem nie ... ale pozniej juz chyba wszystkie byly dzielone ?? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam i oto moje przemyślenia, bo też mam A4 bez składanych tylnich siedzeń, („prawdziwe limuzyny tak mają”). Powinno się dać zdjąć półkę tą, na której się montuje czasami głośniki i właśnie tam się znajdują dziury, przez które teoretycznie masz szanse przynajmniej zaglądnąć do bagażnika.

P.S. Jak masz centralny, ale pompa ci nie działa (znajduje się w bagażniku) to próbowałbym najpierw podpiąć inną pompę w innym miejscu i może wtedy zadziała. Oczywiście jest to tylko teoria, ale mam nadzieje, że coś pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w pierwszych A4 albo w tych zrobionych w 95 byly cale kanapy - tak wychodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem jak mi padł akumulator , ale całe szczęście od środka dało sie złożyc połowę kanapy i wyciągam z bagażnika co chcę. Ale słyszałem , że nie wszystkie z tego roku mają otwierane kanapy >A moja 4 jest z 07. 1995 chyba z pierwszego wypustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanowałem otwarcie klapy w nastepujący sposób:

1.Znalazłem w prasie fachowca -awaryjne otwieranie drzwi.

2.Po zdjęciu tylnej rejestracji,wywiercił jeden otwór o rozmiarze 6mm.

3.Wsadzil w ten otwór wygięty drut i otworzył klapę

4.Zainkasował 100 pln.

Teraz mam problem bo zamka nie da sie naprawić i szukam innego ale bez efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w pierwszych A4 albo w tych zrobionych w 95 byly cale kanapy - tak wychodzi :roll:

W wersjach quattro chyba zawsze była składana kanapa.W mojej b5 była :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanowałem otwarcie klapy w nastepujący sposób:

1.Znalazłem w prasie fachowca -awaryjne otwieranie drzwi.

2.Po zdjęciu tylnej rejestracji,wywiercił jeden otwór o rozmiarze 6mm.

3.Wsadzil w ten otwór wygięty drut i otworzył klapę

4.Zainkasował 100 pln.

Teraz mam problem bo zamka nie da sie naprawić i szukam innego ale bez efektu.

to juz lepiej poszukac fachowca, a nie "fachowca" otworzenie A4 to podobno banalna sprawa i nawet mozna nie uszkodzic zamka (2 razy probowali mi niunie zawinac, auto otwarte a zamki cale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z numerem z pileczka tenisowa z jakiegos polskiego filmu? :P

W A4 centralny jest sterowany elektrycznie , więc lipa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...